HR Partner Monika Pszuk
counter
5 1 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.
 Pytanie

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie HR Partner Monika Pszuk, interesuje mnie praca jako Księgowa. 

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
nika Nowy wpis
 Pytanie

witam, czy na stanowiska kadrowo- płacowe też ma Pani oferty?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

@nika

Dzień dobry, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, ale w przeszłości tak. Proszę przesłać CV na monikapszuk@partnerhr.pl. Jak tylko pojawi się oferta, będziemy się kontaktować. Pozdrawiam, Monika Pszuk

Pomocna?
TakNie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 402 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy w HR Partner Monika Pszuk dogadują się między sobą?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mariusz

Ile jest etapów rekrutacji w tej firmie ? Jakieś rady?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1

Pracodawca

@Mariusz

Panie Mariuszu, pierwsza weryfikacja polega na rozmowie telefonicznej. Kolejny etap to spotkanie bezpośrednie. Staramy się nie tworzyć zbędnych etapów rekrutacji,a raczej upraszczać cały proces :)

Pomocna?
TakNie
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Maria

Dzięki Pani (usunięte przez administratora)znalazłam pracę w swojej branży. Polecam za profesjonalizm oraz zaangażowanie w doborze ofert. Dzięki wskazówkom (usunięte przez administratora) mogłam dobrze przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Pracodawca

@Maria

Pani Mario, dziękujemy za miłe słowa. Staramy się w swojej pracy zachować wysoki poziom usługi świadczonej zarówno pracownikom jak i pracodawcom. Cieszymy się,że obie strony są usatysfakcjonowane. Pozdrawiam ciepło.

Pomocna?
TakNie
Paweł S

Współpracowałem z kilkoma agencjami w ciągu kilku lat prowadzenia działalności, ale tylko ta ma odpowiednie podejście do rekrutacji. W związku ze specyficzną branża mojego działania znalezienie dobrego handlowca jest wyzwaniem. Na szczęście Panie Monika doskonale radzi sobie z takimi wyzwaniami. Polecam serdecznie!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czekamy na nowe info odnośnie firmy HR Partner Monika Pszuk w miejscowości Toruń. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o HR Partner Monika Pszuk - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

HR Partner Monika Pszuk