HR Partner Monika Pszuk
counter
5 1 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie HR Partner Monika Pszuk, interesuje mnie praca jako Księgowa.

nika Nowy wpis

witam, czy na stanowiska kadrowo- płacowe też ma Pani oferty?

Nowy wpis

@nika

Dzień dobry, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, ale w przeszłości tak. Proszę przesłać CV na monikapszuk@partnerhr.pl. Jak tylko pojawi się oferta, będziemy się kontaktować. Pozdrawiam, Monika Pszuk

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 402 dni.

Czy pracownicy w HR Partner Monika Pszuk dogadują się między sobą?

Mariusz

Ile jest etapów rekrutacji w tej firmie ? Jakieś rady?

@Mariusz

Panie Mariuszu, pierwsza weryfikacja polega na rozmowie telefonicznej. Kolejny etap to spotkanie bezpośrednie. Staramy się nie tworzyć zbędnych etapów rekrutacji,a raczej upraszczać cały proces :)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Maria

Dzięki Pani (usunięte przez administratora)znalazłam pracę w swojej branży. Polecam za profesjonalizm oraz zaangażowanie w doborze ofert. Dzięki wskazówkom (usunięte przez administratora) mogłam dobrze przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną

TakNie1

@Maria

Pani Mario, dziękujemy za miłe słowa. Staramy się w swojej pracy zachować wysoki poziom usługi świadczonej zarówno pracownikom jak i pracodawcom. Cieszymy się,że obie strony są usatysfakcjonowane. Pozdrawiam ciepło.

Paweł S

Współpracowałem z kilkoma agencjami w ciągu kilku lat prowadzenia działalności, ale tylko ta ma odpowiednie podejście do rekrutacji. W związku ze specyficzną branża mojego działania znalezienie dobrego handlowca jest wyzwaniem. Na szczęście Panie Monika doskonale radzi sobie z takimi wyzwaniami. Polecam serdecznie!

TakNie1

Czekamy na nowe info odnośnie firmy HR Partner Monika Pszuk w miejscowości Toruń. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o HR Partner Monika Pszuk - Toruń

HR Partner Monika Pszuk