Opinie o HR Partner Monika Pszuk w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HR Partner Monika Pszuk, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR Partner Monika Pszuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Partner Monika Pszuk w Toruń

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do HR Partner Monika Pszuk odbywa się w siedzibie firmy?

ZIGGY55 Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry! Otóż jestem na emeryturze i chciałbym sobie dorobić ze względu na to że mam niską emeryturę i chciałbym polepszyć sobie byt życiowy, mam 67 lat, pracowałem przed przejściem na emeryturę w firmie ochroniarskiej, SOLID SP. z o.o., ASSISTNET Sp. z o.o. w latach 2007-2020, ale że 2 lata temu zmarła mi żona więc dopiero teraz doszedłem do pełni sił i chciałbym podjąć jakąś pracę dla zaspokojenia samotności. mój numer tel. 503113788 Z Poważaniem Zalewski

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do HR Partner Monika Pszuk? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Serwisant?

Obecnie HR Partner Monika Pszuk do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Serwisant. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 6 marca.

Rafał Nowy wpis
Klient
@Pytanie

W jakim charakterze serwisanci mamy ekipę z czterech osób wykonujemy instalacje sieci Internet elektryczne i tego też podobne

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma HR Partner Monika Pszuk prowadziła rekrutację na stanowisko Serwisant sieci teletechnicznych - bez doświadczenia!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Doradca techniczno-handlowy
ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec
(36 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Handlowy sieci PLAY
Toruń
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
logo firmy Spawacz MIG/MAG - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Tajemniczy Klient
BadamyTO
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Natalia

Jest tu na GoWork trochę ofert pracy, wstawianych przez HR Partner, np. dla pomocnika drukarza https://www.gowork.pl/oferta/pomocnik-drukarza-z-doswiadczeniem,08dL1yl77U4Danz31FuA2r,torun A co z pracą w samej agencji? Czy pani Pszuk nie potrzebuje nowych rekruterów z Torunia lub okolic?

Kasia

Dzień dobry Czy jest wolny wakat na stanowisko administracyjno- biurowe? ( sekretarka, asystentka, referent itp ) posiadam wykształcenie wyższe pozdrawiam Kasia

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy HR Partner Monika Pszuk?

M.S.

Dzień dobry, Chciałam aplikować na ofertę na Magazyniera, ale w formularzu aplikacyjnym nie mogę dołączyć mojego CV oraz listu motywacyjnego. Sprawdzałam w jakim formacie powinnam wysłać pliki i wszystko się zgadza - mam utworzone dokumenty aplikacyjne zarówno w formacie doc jak i odt, ale niestety nie mogę ich dołączyć. Nie wiem w takim razie czy problem jest u mnie czy u Państwa na stronie, Aplikując do innych firm nie miałam takiego problemu. Proszę o jakąś odpowiedź, w jaki inny sposób (np. mail) mogę przesłać dokumenty aplikacyjne. Pozdrawiam M.S.

Jacek
@M.S.

Udało Ci się dołączyć dokumenty aplikacyjne do pracy w firmie HR Partner Monika Pszuk? Pytam, ponieważ dziwne, że miałeś w ogóle taki problem. Tak czy inaczej chciałbym ustalić ogólnie, dlaczego to miejsce pracy wydaje Ci się interesujące? Czyżbyś wiedział coś na temat tego pracodawcy? Miło będzie, jak coś napiszesz. Liczę na Ciebie.

@M.S.

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV na biuro@partnerhr.pl Sprawdzamy co mogło stanąć na przeszkodzie. Pozdrawiam, Zespół HR Partner

nika

witam, czy na stanowiska kadrowo- płacowe też ma Pani oferty?

@nika

Dzień dobry, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, ale w przeszłości tak. Proszę przesłać CV na monikapszuk@partnerhr.pl. Jak tylko pojawi się oferta, będziemy się kontaktować. Pozdrawiam, Monika Pszuk

Mariusz

Ile jest etapów rekrutacji w tej firmie ? Jakieś rady?

@Mariusz

Panie Mariuszu, pierwsza weryfikacja polega na rozmowie telefonicznej. Kolejny etap to spotkanie bezpośrednie. Staramy się nie tworzyć zbędnych etapów rekrutacji,a raczej upraszczać cały proces :)

Maria

Dzięki Pani (usunięte przez administratora)znalazłam pracę w swojej branży. Polecam za profesjonalizm oraz zaangażowanie w doborze ofert. Dzięki wskazówkom (usunięte przez administratora) mogłam dobrze przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną

@Maria

Pani Mario, dziękujemy za miłe słowa. Staramy się w swojej pracy zachować wysoki poziom usługi świadczonej zarówno pracownikom jak i pracodawcom. Cieszymy się,że obie strony są usatysfakcjonowane. Pozdrawiam ciepło.

Paweł S

Współpracowałem z kilkoma agencjami w ciągu kilku lat prowadzenia działalności, ale tylko ta ma odpowiednie podejście do rekrutacji. W związku ze specyficzną branża mojego działania znalezienie dobrego handlowca jest wyzwaniem. Na szczęście Panie Monika doskonale radzi sobie z takimi wyzwaniami. Polecam serdecznie!

Czekamy na nowe info odnośnie firmy HR Partner Monika Pszuk w miejscowości Toruń. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o HR Partner Monika Pszuk - Toruń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HR Partner Monika Pszuk?

Zobacz opinie na temat firmy HR Partner Monika Pszuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Partner Monika Pszuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
HR Partner Monika Pszuk