Forever 21
0 0 3 5 1
Kasia Nowy wpis

Również odradzam współpracę z firmą Forever21. Opinia poniżej nie wzięła się z powietrza i sama znam to z autopsji. O pracy w tym miejscu można mówić dużo i niestety nie są to miłe rzeczy. Nerwowa atmosfera, podglądanie pracowników za pomocą kamer ( poza miejscem pracy!!!), podsłuchiwanie i wyrzucanie do domu w czasie pracy albo zastraszanie jakimiś skargami do HR pod pretekstem nie stawienia się w pracy kiedy ktoś ma problemy ze zdrowiem. Zmieniłam pracę i chciałam pozostawić ten czas bez komentarza ale wisienką na torcie wszystkich złych wspomnień okazał się fakt czekania na obiecaną i uprzednio przyznaną premię. Po 3 miesiącach zwodzenia i obiecywania, że wkrótce dotrze pojawia się informacja, że jednak premii nie będzie. Firma i jej członkowie umywają ręce. Wstyd żeby tak duża firma postępowała w ten sposób!

Tak1Nie

byly pracownik Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie a przynajmniej w Krakowie. Firma bardzo prymitywna, system pracy i funkcjonowania sklepu odpowiada standardom sprzed kilku dobrych lat. Obsługa wszystkich urządzeń w tym kas to jak praca na starych maszynach, w których pracownik musi myśleć za komputer. System rejestracji czasu pracownika to już w ogóle jakaś żenada. Zeszyt , w którym każdy wpisuje godzinę wejścia i wyjścia każdego dnia, podpisany nazwiskiem pracownika i managera nie ma najmniejszego sensu. Na koniec miesiąca kartki zabierane są do biura i wysyłane gdzieś dalej do HR ale UWAGA ! managerowie za plecami pracownika pozwalają sobie używać korektora i nanosić poprawki kiedy ktoś wpisał nadgodziny! NIEDOPUSZCZALNE! Kadra managerska i sama Pani Kierownik to jakiś żart. Nie obrażając nikogo, żadna z tych osób nie ma kompetencji do pracy na tym stanowisku. Kierowniczka ma zaburzenia nastroju i w zależności od dnia czasami pracuje się miło i przyjemnie a czasami zapomina o szacunku do drugiego człowieka i równa wszystkich z błotem. Sklep ma problemy z dostawami , świeci pustkami a Pani Kierownik zarzuca pracownikom, że przez ich niekompetencję obroty spadają. Managerki to z kolei zupełnie niedoświadczone dziewczyny, które robią wszystko co kierownik im każe. Być może dlatego również przynoszą swój humor do pracy i zgrywają wielkie szychy. Nie rozumieją potrzeb pracownika i robią mnóstwo problemów. Obstawiony mocno sklep, w którym pracownicy stoją i się nudzą ale kiedy komuś coś wypadnie i potrzebuje dzień wolnego, nie dostaje go i zmuszony jest przyjść do pracy postać razem z innymi. ZERO WYROZUMIAŁOŚCI. Jedna z managerek (Ukrainka u której być może praktykuje się inne zachowania ) ma problemy z panowaniem nad emocjami. Jest niemiła, fałszywa i potrafi wytykać ludziom problemy z matematyką, kiedy sama nie umie pisać poprawnie po polsku (NA TYM STANOWISKU). Zdarzyło Jej się nawet wyrzucić dwie osoby do domu w ich czasie pracy a na każdą stresową sytuacje rozwiazaniem jest papieros. Praktykowane jest faworyzowanie i donoszenie do biura a przez system funkcjonowania kadry managerskiej zwolniło się parę dobrych osób. Pani kierownik ma mocne plecy w firmie więc zgłoszenie tego gdzieś wyżej przyniesie znikomy rezultat. NIE POLECAM

Tak3Nie

byly pracownik

Tak4Nie

Zostaw opinię o Forever 21 - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie