IDC Consorzio

Opinie o IDC Consorzio

Monter

Chciałbym przestrzec wszystkich przed firmą Delta Services Sp zoo z Gdańska która reprezentuje Pan Przemek. Wysyłają do pracy w USA oraz Europie przez firmę IDC Consorzio będącą spółka córka firmy Marine Global Service Ltd. Firmy te to zwykli (usunięte przez administratora) i naciagacze. Nie wyplacają pieniędzy w terminie. Wynagrodzenie przychodzi z ponad miesięcznym opóźnieniem w dodatku w wysokości innej niż umówione. Wypłacono mi połowę ustalonej stawki oraz obcięto połowę godzin. Zamiast 2100$ dostałem 600$. Drugą sprawą jest totalny brak organizacji na projekcie, brak narzędzi, niekompetencja osób prowadzących pracę. Ogólnie rzecz ujmując-DRAMT!!!

Zostaw opinię o IDC Consorzio - Venezia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDC Consorzio