Z.H.S S.A

Łódź

Opinie o Z.H.S S.A

byly pracownik Zhs

kiedys pracowalem w tej firmie ( zhs) to byly piekne czasy :) przepracowalem 7 lat oczywiscie brud i syf bo taka specyfika zakladu pracowalem przy montazu przekladni hydrokinetycznych + stacja prob i badac ( zapieprz) jestem ciekaw co sie dzieje w tej firmie pod inna nazwa?

mama j

gdyby chciał tutaj pełną nazwę firmy rozszyfrować to będzie Zakłady Hydrauliki Siłowej Sp. z o.o. ale i tak na niewiele wam ten news się przyda bo firma na stronie internetowej jako pozamech się już wyświetla

Pseudo firma brud syf nie płacą pensji zero organizacji omijać wielki łukiem !!!!!

swiety

nie płacą za prace

Zostaw opinię o Z.H.S S.A - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.H.S S.A