Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Centrala

Opinie o Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Centrala

misia
użytkownik zarejestrowany

Istnieją pod szyldem banku bgż, ale to dobrze ponieważ bank jest bardzo popularny, ma również miliony klientów, dobrze rozreklamowany wiec panują tam tez, pewnie jakieś atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Kiedro

Na rozmowie rekrutacyjnej nie poruszaj tematu wspolpracy miedzy departamentami, to jest temat tabu (jest ona na poziomie minimalnym, nie efektywnym) - hasla: workflow, document-flow, process-flow, integracja, biznes jako usluga, it jako usluga... to nie ten bank - nie zapedzaj sie w kwestii wspierania biznesu przez nowe technologie, IT - stare, brak na nie pomyslu, nie wspiera aktywnie biznesu, skupia sie na utrzymaniu dotychczasowej infrastruktury - IT jest wlasciwie zdominowane przez rozwiazania jednego dostawce: Microsoft - nie wyrazaj nadmiernie swego zaangazawoania dla jakości pracy i krytyki marnej pracy(bo niechcacy skrytykujesz przelozonego) - lepiej wypadniesz jak zaprezentujesz sie jako typ: lojalny i wazeliniarski wobec przyszlego przelozonego (tu nikt nie chce rewolucji - zatrudniaja cie aby miec samemu mniej pracy, lub pozbyc sie nieznanych sobie kompetencji) - zagraniczny udzial wlascicielski minimalnie wplynal na polepszenie wynagrodzen - ale nie licz na kokosy

Zostaw opinię o Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Centrala - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Centrala