Opinie o INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas w Rydułtowy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas w Rydułtowy

Czarek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę? Zmieniło się coś na lepsze?

@Czarek

Nic się nie zmieniło , dalej nie płaci Pan Stanisław ludziom za wykonaną prać , mi zalega dużo pieniędzy i nie mówimy tu o 5 tyś więc w tradycji pracownicy nie dostają ostatnich dwóch miesięcy a podwykonawcy zazwyczaj ostatniej największej faktury lub płatności. Wzbudza zaufanie jako starszy człowiek i pięknie w białych rękawiczkach pod Firmą syna Adama uprawia nadal Inrodową farsę i oszukuje pracowników. Osobiście nie odpuszczę tego tematu i będę tak go męczył , aż mi odda moje pieniądze.

@Czarek

Teraz ukrywają się pod nazwą OMNIBUS Przedsiębiorstwo i niby zapewnianie jak to jakość i same cuda świata. Nadal nie rozliczyli bardzo dużej ilości pracowników szczególnie chłopaków z Ukrainy którzy pojechali bez pieniędzy do domów. Nie ma sumienia ojczulek Stanisław Lukas i synalek Adam Lukas w oszukiwaniu ludzi Aldab się już topi to teraz będzie Omnibus , super technika na zamianę nazwy. Ale (usunięte przez administratora) dalej siedzą w ich ciałach i głowach , by naciągać uczciwie pracujących ludzi. Nie daruję i nie podaruję im moich wypracowanych pieniędzy.

Czesław Nowy wpis
@poszkodowany

To życzę panu powodzenia,mnie też wiszą pieniądze Czesław ogłosili upadłość

PRACOWNIK Nowy wpis
@poszkodowany

Bardzo dużo pieniędzy nie wypłacił i to nie jednej osobie. Potwierdzam

Czy w obrębie jednego działu w INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

poszkodowana Nowy wpis

Omijajcie tą firmę z daleka

Martyna

Czy są szkolenie dla pracowników w firmie?

Jak się pracuje? Czy można w miar dobrze zarobić?

@Paweł

Witam. To są chyba jakieś żarty z takim pytaniem odnośnie czy warto pracować w Firmie Adam Lukas ALDAB bo teraz tam ukrywa się Pan Stanisław Lukas i naciąga ponownie kolejnych ludzi jako pracowników i firmy jako podwykonawców. Z tego co mi wiadomo to sprawa jest już w organach ścigania w etapie zaawansowanym i na szczęście spotka odpowiednia sprawiedliwość tego człowieka. Niestety także jestem poszkodowany ze współpracą u Pana Stanisława , ale nie odpuszczę i nie podaruję mojej pracy i wiedzy i zaangażowania. Proszę chętnych do złożenia oficjalnej skargi na oszukanie poprzez braku wypłaty za pracę dla Pana Stanisława i Firmy ALDAB Adam Lukas Zbieram listę do pozwu zbiorowego poszkodowanych ponownie proszę o kontakt także z Ukrainy elizjum.group@gmail.com czekam na informacje

Marko
@Paweł

Zarobić pewnie,ale działa to tylko w jedna stronę, bo odzyskać co Twoje to już ciężko.

dramat
@poszkodowany

Podpisuję się pod tym. Pan L. prowadzi z niesamowitą wprawą większość kontrahentów i pracowników w pole. Na tym polu niestety nie ma jednak pieniędzy. Oczywiście dla nikogo, prócz Pana L.

@poszkodowany

Witam. Prosiłbym o podpowiedz jak dorwać Stanisława Lukasa. Chodzi mi o dane firmy i inne bo mam z nim rachunki do wyrównania. Pozdrawiam Mirek

Bono
@anonymous

Pan Lukas działa teraz pod szyldem Lego Construction

Bono

Teraz chowa się pod Przedsiębiorstwem Lego-Construction Andrei Sharel

logo firmy Kwalifikowany pracownik ochrony - Rydułtowy
Rydułtowy
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Agent nieruchomości
Rydułtowy
WGN Nieruchomości Sp. z o.o.
Miro

Czy firma zamknęła działalność? W bazie danych informacje o firmie zostały usunięte!

wierzyciel

Uwaga! Jeżeli chcesz z nimi współpracować to tylko za gotówkę!

były współpracownik

Z którym właścicielem ? Z Adamem Lukasem czy Stanisławem Lukasem , rejestracja firmy Aldab jest na (usunięte przez administratora)a on odsyła do (usunięte przez administratora). Nie ma z kim tam rozmawiać . A jak będziesz miał forsę zarobioną to sam się przekonasz jak to wygląda - życzę powodzenia.

mała

Nie popełniaj błędu. Kuszą dobrymi zarobkami i pewnie dzienną dietą, a może skończyć się na 30zł dziennie i tyle. Proponuję wrzucić do translatora opinię Pana z Ukrainy powyżej. To chyba mówi samo za siebie :(

Ciekawy

Czy firma normalnie działa?

@Ciekawy

Tak normalnie działa już od kilkunastu lat najpierw na Inrod a teraz na Lukas bo Inrod jest już "spalony" Pan Stanisław Lukas narobił bardzo dużo złego i robi nadal ale pod brendem syna Adama jako Aldab

Janusz

Idealnych firm nie ma , zawsze może coś być do poprawy.

Poszkodowany
@Janusz

To jest oczywiste ze idealnych firm nie ma ale jak się ma praktyki nie rozliczania pieniędzy należnych w grubych tysiącach to przepraszam ale OSZUST STANISŁAW TO JEDYNE OKREŚLENIE

Edyta

@SN czy zapoznałeś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte. @Feliks czy ostatecznie zaaplikowałeś do pracodawcy INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas? Daj znać proszę, jak wyglądał proces rekrutacji w tej firmie.

@Edyta

Lukas kurva

Обманывает народ,постоянно задерживает выплату,нанимает украинцев,говорит вы едете домой а деньги мы вам вышлем,в итоге люди едут домой потому что заканчивается виза а фирма им должна денег,в итоге ничего не выплачивает из долгов,таких уже более 30 человек,что посоветуете делать с ним?

Wierzyciel

Wierzyciel e nie płaceni wogule biorą kasę za wykonane przez podwykonawców prace i biorą ja dla siebie faktury na tysięczne kwoty, mi leci 94 tyś. zł za faktury zaledwie od kwietnia br. do sierpnia. Sądzę, że skończy się na sądówce ale co dalej skoro to cwaniaki od korzeni!!! Miał ktoś już sprawę u komornika na A.Lukas bądź S.Lukas ?

biuro@proinvest.org.pl
@Wierzyciel

Dzień dobry, aktualnie przerabiam ten temat i zapraszam tych którzy chcą odzyskać należności od tego dłużnika.

Bogna

Dlaczego nikt od dawna nie pisze? Jest jakiś powód?

Wierzyciel

Do Edyta: nie obrażam jedynie wyrażam opinie, nie są to ani słowa wulgarne, lecz wpisane tak, aby przestrzec innych od naciągaczy jakimi są A.S Lukas. Osoby orzekające w sądach na rzecz wierzycieli też sa tego zdania....bo kto wiedząc, że ma dług 94 tyś. zł i dalej nie liczy się z podwykonawcami, kasy im nie wypłaca a od inwestorów głównych bierze sobie kasę do kieszeni nie zgłaszając podwykonawców. Wszystkie firmy w PL powinny wiedzieć z kim współpracować i po to jest właśnie portal gowork.

Edyta

@Wierzyciel pamiętaj, żeby na forum nikogo nie obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. Czy ktoś pozostawi merytoryczną opinię na temat pracy w firmie INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas?

Donovan

"INROD" i Lukas to pasożyt żerujący na krzywdzie ludzkiej. To same kontrole PIP, same sprawy sądowe. A efektów żadnych. Działalność zawiesił aby nie płacić wynagrodzeń. Schedę po nim przejął "ALDAB". Żałuję ludzi którzy mają z nimi kontakt.

Marko
@Donovan

"ALDAB" to firma syna, kontynuacja dzieła taty ciekawe czy Leszek działa z nim dalej...

Mati

Nie każdy ma Internet wic poszkodowanych będzie więcej to w Polsce by musiało si zmienić, bo ten system trwa od bardzo dawna i żadne instytucje z tym nic nie robią nawet nie dziwi w sądach nikogo tyle pozwów i wygranych przeciwko tej firmie widocznie to normalne. Bo jak by ktoś kogoś tak często okradał to powinni mu zamknąć firmę a nie narażał kolejnych ludzi na straty finansowe. Widocznie zmiana Prawa jest bardzo trudna dla naszych rządzących, a w sądach kładą lachę na to co się dzieje.

Ona
@Mati

chyba zaczęło coś się zmieniać bo firma zawieszona a tchórz siedzi jak mysz pod miotłą Pookradał pracowników i się zwinął.Teraz czas na synalka

INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas zatrudnia teraz?

John

Popracuj tam z parę miesięcy i będziesz goły i wesoły.

Zostaw merytoryczną opinię o INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas - Rydułtowy

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas?

Kandydaci do pracy w INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INROD Przedsiębiorstwo Stanisław Lukas
1.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • ul. św. Jacka 55
    44-280 Rydułtowy