Opinie o Żabka w Tczew Czyżykowska 68

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Żabka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Tczew Czyżykowska 68

lola

nowa zabka 30stycznia kierownictwo na poziomie przedszkola, zwlekają z umowa , od pierwszego dnia wymagają żebyście wszystko robili idealnie, zero przerw, (usunięte przez administratora) o każda rzecz, wszystko nie tak no i oczywiście wynagrodzenie niezgodne z prawem, omijać szerokim łukiem nie polecam nawet zdesperowanym bo traktują cię jak (usunięte przez administratora) a nie pracownika , widocznie lubia załatwiać sprawy na drodze sądowej bądź lubia obecność inspekcji pracy. Odradzam zdecydowanie , (usunięte przez administratora) a nie praca , 8,5h bez jedzenia bo przerwy brak a w trakcie tez nie można a to wszystko wiem od osób które tam pracują i z własnego doświadczenia .

Kak
@lola

Lola jesteś żenująca pracuje tam i nie mam żadnych takich spostrzeżeń.szefostwo jest w porządku Skąd takie informacje durne jeśli ktoś przychodzi do pracy stać tylko na kasie to ja przepraszam ale ta praca na tym nie polega. Ale niestety są ludzie i ludzie i nic na to się nie poradzi. Każdy może napisać co mu się podoba. Ale to jest niestety nie prawda co piszesz wiem bo tam pracuje.

@Kak

Najgorsi pracodawcy o których słyszałem. Odradzam pracy w tej żabce. Najlepiej omijac szerokim łukiem pracę u nich

@Kak

Zabka 30 stycznia Tczew. Najgorsi pracodawcy

Kak
@Mistrz

Mistrz czemu nie napiszesz ze kradłeś i nie płaciłeś za to co zjadłeś A piszesz obelgi w ich stronę.

Niezadowolona Nowy wpis
@lola

Zgadzam się w 100 procentach z opinia o żabce na ul.30 stycznia.Promocyjne hot dogi do których nigdy nie ma parówek,obsługa pozostawia bardzo wiele do życzenia,może wynika to z faktu że pracodawca nie dba o swoich pracowników i im porostu niezalezy.Pani o imieniu S...bardzo bezczelna i zarozumiała w trakcie dyskusji odsyła klientów do innych sklepów żabki.Nie polecam robienia zakupów w tym miejscu,w Tczewie na całe szczęście jest więcej sklepów Żabka,gdzie obsługa jest bardzo miła i nie stwarzają scen z filmów grozy...

Niezadowolony Nowy wpis
@Niezadowolona

Mówisz o żabce na przeciwko rogowskich zgadzam się z tym co napisałaś niezadowolona. Zabka na przeciwko Rogowskich przy ul.30-go Stycznia kto prowdzi ten sklep chyba nie wie jak to robić Brak hot dogów nie miła obsługa nie kompetentny personel zawsze brudny kawomat stare meko, kawa najgorsza jaka piłem.

Lizak

Kamilu oczywiście że jest nie wiem skąd negatywne opinie o tym miejscu. Tu się bardzo dobrze pracuje.

Monika Nowy wpis
@Lizak

a ile takie szkolenie trwa? Faktycznie potem wiadomo co robić w pracy czy trzeba jednak się domyślać i improwizować jak się jest wrzuconym na głęboką wodę?

Meri Nowy wpis
@Monika

Potwierdzam, jest się bez szkoleń tylko powierzchowne info i nie wiesz wszystkiego od A do Z co robić ale podejrzewam, że nie wszystkie żabki są tak bezmyślnie prowadzone. Wszystko zależy KTO je prowadzi.

Ona

Chyba najfajniejsze szefostwo w Tczewie jeśli chodzi o żabkę. Krótko Pracowałam bo znalazłam pracę w swoim zawodzie. Ale będę miło wspominać. Życzę powodzenia w prowadzeniu sklepu i nie przejmować się negatywnymi opiniami one są wszędzie. Jeśli ktoś szuka pracy jako sprzedawca polecam.

@Ona

Najgorsze szefostwo

Krystyna

Słyszałam, że pracując w Żabce można liczyć na elastyczny grafik. Czy tak faktycznie jest? Wiem, że są określone godzinowo zmiany więc zastanawiam się czy można to jakoś pogodzić z innymi obowiązkami i trochę dostosować do siebie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Żabka? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
Tczew
ATN Service ApS
polcia

TRA GE DIA! Musztra jak w wojsku, nieprzyjemna atmosfera, zero przerw. Wymagają od pierwszego dnia niewiadomo czego. Rozumiem wysokie wymagania, ale bez przesady. Nie wspomne o problemach z wypłata należności. Nie polecam nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Tczew

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042