People4u PMA-Group

Wyszków

Opinie o People4u PMA-Group

myszka
użytkownik zarejestrowany

Słuchajcie przeciez jasno okreslili sie, że to prace drobne wiec jakiejś sporej kasy nie zarobisz, nie rozumiem o co sie wam rozchodzi, jak na dorobienie to widze, że też reszcie źle bo mało ;/

TheV

Polecam dziadkom ktorym brakuje pare dni do emerytury bo miesiecy by nie wytrzymali, ze swoimi stawkami i wymaganiami niech gonia sie do chinczykow, omijac szerokim łukiem jak i wszystkich posrednikow pracy...

Marina

Rutek nie gadaj głupot, wyzysk na maksa i slyszalam ze placa tez roznie. Ty Rudek a moze to ty jestes z tej firmy co? nikt juz u was nie chce pracowac to na forach chcecie sie wybic

Rutek

Polecam. Pieniądze zawsze na czas. Polecam szczególnie osobom chcącym dorobić sobie tak jak ja w weekendy na studia.

Zostaw opinię o People4u PMA-Group - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie People4u PMA-Group