Leroy Merlin

Filtruj opinie po kryteriach:

Doradca
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Na start 2600 brutto, premie co 3 miesiące wysokość zależy od działu ale kokosów nie należy się spodziewać 600zł średnio za kwartał (w teorii można więcej niby 3x więcej ale to chyba nie w Pile tylko w innych leroyach) - premia naliczana jest dopiero po 3 miesiącach czyli pierwszą premię zobaczycie po pół roku. Co roku są też rozdawane udziały z tym, że tu kolejny haczyk jak to standard na leroy pół roku trzeba przepracować i potem dopiero każdy następny miesiąc w roku kalendarzowym odpowiada 1/12 premii. Generalnie jak ktoś pracuje już 2 lata i ma naliczane za 12 miesięcy to może zobaczy z tego ~1000-1200zł czyli też bez szału. Dużo lania wody na rozmowie, wymieniania tysiąca premii, benefitów i dodatków a rzeczywistość i tak weryfikuje wszystkie obiecanki. Śmieszne podwyżki 100zł raz na rok. Mega nie wdzięczna praca nikt nie docenia starań, najlepiej przychodzić i odbębnić swoje i nie liczyć na nic więcej. Dobra praca na przeczekanie i poszukania czegoś lepszego i w sumie tyle ale im szybciej poszukacie coś nowego tym lepiej.

Pomocna?
 Opinia

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Leroy Merlin w mieście Piła? Czekamy na nowe info odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Leroy Merlin - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.