Opinie o Delikatesy Centrum w Warszawa Béli Bartóka 8

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delikatesy Centrum. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delikatesy Centrum o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Warszawa Béli Bartóka 8

Klient Nowy wpis

Mieszkam na osiedlu obój sklepu często robię tam zakupy bo to jedyny większy sklep w okolicy ale dzis juz nie wytrzymałam i postanowilam opisać co zaobserwowalam przez ten czas a nie krótki robiąc zakupy.Obsluga bardzo nie mila jakby musiala pracowac za karę.Kilka razy robiąc zakupy ceny nie zgadzały się z tym ci jest na półce i paragonie zazadlam kupna produktu w cenię jaka byla na opakowaniu niestety pani nie uprzejmymi tonem powiedziała ze odda mi pieniądze robiąc zwrot a ja jestem klientem i wg prawa konsumenta mam prawo kupic produkt w cenię jaka jest na polce a nie dostawać zwrot.Kolejnna sprawa sklep czynny di 22 jest godzina 20 wchodze na sklep kupuje piwo cena Okolo 4.50 podchodzę do kasy placę prawie 6 i mówię ze tam jest inna cena i słyszę pewnie od jutra bedzie promocja kiedys musimy Przeciez te ceny wylozyc.Blagam 2 godziny przed zamknięciem zmieniane ceny a płacimy wyzsze.Tez pracuje w handlu i ja zmieniam ceny pi zamknięciu sklepu a nie w trakcie oszukując klienta.Jestem bardzo zniesmaczono poziomem obsługi i zasad jakie tam panuja

Kierownik Delikatesów Centrum!

Witam! Dn 31.08. 2020r około godz.10 kupiłam wedlinę- wieprzowinę pieczoną z zamiarem wykorzystania do kanapek na podróż. Niestety wieprzowina ta nie nadawała się do spożycia, gdyż była śmierdząca. Pragnę zaznaczyć, że przy mnie była rozpoczęta i pokrojona przez pracownicę, która pisała na opakowaniu- 4.Zbulwersował mnie fakt, że taki towar był wystawiony do sprzedaży. Klienci tacy jak ja zostali (usunięte przez administratora) co do jakości wędliny. Pragnę zaznaczyć, że wszelkie wyjazdy nie sprzyjają natychmiastowej reklamacji. Jedynie co to pozostał mi paragon i wielkie rozgoryczenie. Jak to sie ma do wspaniałej reklamy na ulotkach dotyczących świeżości produktów. Zawiedziona klientka.

yyy Nowy wpis
@Kierownik Delikatesów Centrum!

Chyba 31.07?? To nie jest forum na wyleanie żali w sensie konsumenckim. W takiej sytuacji składa się reklamacje w sklepie, lub pisemnie w siedzibie..

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Warszawa

• Jak się pracuje w Delikatesy Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum