Mama Nowy wpis

Witam najgorsza obsługa z jaką się się w tym sklepie spotkałam to " Pani Edyta " dziecko 2 latka przypadkiem stłukło sok ( szklane butelki w zasięgu ręki małego dziecka na samym dole półki ) Pani Edyta została poproszona przez inną ekspedientka o sprzatniecie szkła a ona w odwecie że mamy zapłacić za sok pani która nas obsługiwała stwierdziła że nie ma takiej potrzeby po czym wkroczyła P . Edyta że mamy zapłacić. Chociaż jak dobrze się orientuje to takie sytuacje są wliczane w straty i pani kasujaca moje zakupy również zapewne o tym wiedziała skoro nie kazała nam zapłacić. Ciekawe czy jak P. Edyta wykłada soki na półkę i stłucze butelkę biegnie do kasy i płaci za sok? W każdym bądź razie ta Pani nie nadaje się do kontaktu z klientem .

tel 699850783 Nowy wpis

dino w dobroszycach jest bardzo dobrze zaopatrzony w obsluge mila kulturalna i wszystko wiedzaca na temat znajdujacych sie w sklepie produktow cenie wiedze umiejetnosc i kulture pracownikow Lubię atmosferę w Dino za: kultura wiedza i mila atmosfera

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Dino w miejscowości Dobroszyce, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Dobroszyce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.