Opinie o Biedronka w Łódź Stanisława Przybyszewskiego 28

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biedronka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Łódź Stanisława Przybyszewskiego 28

Nikuś Nowy wpis

Czy w tym sklepie można zrobić zakupy bez jakiejkolwiek nerwówki?. Chyba nie, kolejka do jedynej czynnej kasy jak za (usunięte przez administratora) pani z końca kolejki prosi kogoś do obsługo drugiej kasy, po kilku ,minutach idzie wściekła pracownica i na pytanie kogoś z kolejki czy zostanie otworzona kasa, drze się wściekła......no przecież idę. I tyle w temacie. Mnie zatkało i chyba nie tylko mnie. (usunięte przez administratora) i tyle w temacie. Nie ma innego sklepu w tym rejonie i żeby nie to, już by moja noga tam nie weszła już nigdy. Takie sytuacje są na porządku dziennym. Rozumiem, że ciężko tam się pracuje ale...........kultura niektórych pracowników wręcz poraża.

Helena Nowy wpis

Czy firma oferuje jakieś fajne dodatki np paczki świąteczne dla dzieci? :) Może jest np szansa samemu sobie zrobić taką paczkę z ulubionych produktów na sklepie? Jeśli tak, to chyba się tam zatrudnię :D

kaśka Nowy wpis

miejsce na wyrażenie swej opinii jest bardo dobre, byleby te widać, (kilka opinii na ten temat ) trafiły do kierownictwa sklepu i kierownictwo wyciągnęło z tego wnioski, bo obsługa jest rzeczywiście bardzo niesympatyczna

Staszek Nowy wpis

@Kaśka To jest akurat forum dla ludzi pracujących w firmie więc klienci wybrali niewłaściwe miejsce na uwagi.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biedronka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kaśka

dzisiaj znowu nieprzyjemna sytuacja w sklepie, w kolejce do kasy (jedynej czynnej) ok. 30 osób. Zapytałam czy można prosić kogoś do kasy, uzyskałam odpowiedź, że już 5 minut temu kasjer zadzwonił, podziękowałam i na tym by się skończyło, ale po cichu z Panią stojącą za mną zaczęłyśmy rozmawiać na temat obsługi i kolejek do kasy, które w tym sklepie są nagminne. No i się zaczęło, bo przede mną stojąca kobieta zaczęła mnie pouczać( jak się później okazało, pracownica sklepu) jak nie pracowałam nigdy w handlu, to nie mam prawa się odzywać, jak powiedziałam, że kiedyś pracowałam, to usłyszałam, że to nie sztuka pić tylko kawę i nic nie robić ( ciekawe skąd wiedziała), no i się zaczęła awantura, usłyszałam jak pani skarży się koleżance, jaka to jestem niedobra, bo się niepochlebnie wyrażam o kolejkach do kasy....... i jestem inteligentna inaczej (usunięte przez administratora) totalne).....z resztą awantury w tym sklepie odnośnie kolejek do kas są na porządku dziennym. Kasjerka, która mnie obsługiwała, rzucała towarem ze złości , patrzyłam tylko, kiedy uszkodzi towar, ( opakowanie serka pękło). Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem, ironią. Myślę, że jeśli się komuś nie podoba taka praca, zawsze może ją zmienić, a nie robić łaskę, że pracuje. Niestety nie mogę zmienić sklepu, bo w okolicy nie ma żadnego innego, tego typu sklepu.

Mystery91

Witam, ja trochę z innej beczki,wczoraj 16 lipca 2019 przy kasie nr 1 przed godziną 13:00 obsługiwała mnie miła kasjerka o długich blond włosach) Od razu poprawił mi się humor. Mam nadzieję, że Cię jeszcze spotkam:)

były klient

nie polecam tego sklepu, przeczytałem opinię o tym sklepie i sam stwierdziłem, ze moja noga więcej nie powstanie w tym sklepie. Zenua, duże kolejki przy kasach. Bez względu na ilość ludzi oczekujących przy kasie, rzadko kiedy dodatkowa jest otwarta. Totalnie brud , smród i ubóstwo. Nie sympatyczna obsługa, czy tam nie ma kierownictwa w tym sklepie

20 listopada 2018 r.miałam bardzo nieprzyjemną scysję z panią blondynką obsługującą kasę. Jest godz. ok.15:45, na 4 kasy otwarte są 2. Kolejki po ok. 20 osób do każdej kasy, dużo osób wybierających towar, na moją głośną uwagę typu: czy można kogoś prosić do kasy, żeby otworzyć nową kasę, po ok 5 minutach przychodzi pani kasjerka blondyna z półdługimi włosami (po drugim zapytaniu) wściekłym głosem drze się, że przecież idzie, że ja mam problem itd zaczęła się na mnie drzeć(jak śmiałam jaśnie pani blondynce zwrócić uwagę). Efekt był taki, że towar, który miałam zostawiłam w wózku i wściekła wyszłam ze sklepu. Wydaje mi się, że problem to miała pani blondynka, bo śmichy, chichy z zaplecza było słychać w sklepie, a ja zapytaniem : czy można kogoś prosić do obsługi kasy?, doprowadziłam ją do białej gorączki. Totalna chamówa, bo trudno jest to nazwać inaczej. Nie wiem czy kiedykolwiek wejdę jeszcze do tego sklepu.Jak na razie mam dosyć tych kolejek, przepychanek do kasy . Bo stanie po 15, 20 minut w kolejce w tym sklepie to jest normalność. Na dzień dzisiejszy już nie klientka Biedronki . Pozdrowienia,

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Łódź

Biedronka