Dailyfruits S.C.

Opinie o Dailyfruits S.C.

Aktualność
Dzień dobry!
Zdecydowaliśmy się oficjalnie dołączyć do społeczności GoWork.pl
Dziękujemy za wszystkie opinie i przemyślenia dotyczące Dailyfruits
Zależy nam na transparentnym przekazie i dzieleniem się naszymi wartościami. Będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach na forum.
Przypominamy, że ze względu na regulamin serwisu nie wszystkie kwestie mogą być publikowane. Zależy nam aby to miejsce było źródłem aktualnych informacji o Dailyfruits. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami o współpracy.

Regularnie publikujemy oferty pracy w dużych miastach - sprawdź zakładkę oferty pracy. Szkolimy naszych pracowników i polskich pracodawców. Regularnie jeździmy na targi i konferencję by szerzyć budowanie zdrowych nawyków wśród polskich pracowników. Dbamy aby polscy pracodawcy przykładali dużą wagę do zdrowia pracowników i mieli realny wpływ na oferowane przekąski.

Kierowca zgłasza się do pracy

Emma Nowy wpis

Chciałabym zmienić pracę głównie przez zarobki i brak rozwoju, podpowiecie mi czy jako specjaliści ds. obsługi klienta zarabiacie w firmie konkurencyjnie, lub chociaż rynkowo. W ofercie wyszczególnili możliwość rozwoju zawodowego, to na jakie stanowisko może wskoczyć wyżej w hierachi specjalista?

Wiecie, czy Dailyfruits S.C. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

PRACOWNIK Nowy wpis

Udostępnia :)

Niestety, potwierdzam słabe opinie o firmie. 3/4 opinii w Google to opinie pracowników. ???? Teraz już wiem, bo kojarzę imiona i nazwiska. Jest bardzo duża rotacja pracowników. Czy to na magazynie, czy kierowców czy w biurze. I wcale nie są pracownicy super zgrani, bo jednak świetnie sobie na wzajem tył obrabiają. Wypłata jest na czas, a nawet wcześniej, za to wielki plus. Jednak wieczne reklamecje od klientów to codzienność. Firma próbuje naprawiać błędy wrzucając rabaty, czy dorzucając gifty. Porobione są grupki jak wszędzie jeśli chodzi o pracowników. Wręczają zwolnienia z dnia na dzień, uśmiechając się jeszcze 5 minut wcześniej i klepiąc po ramieniu. Zgodzę się, że biuro robi prezenty urodzinowe, jakieś wino i czekoladki, kartka na pamiątkę. Fajne, nie muszą, a jednak... Przerzucanie się obowiązkami, nikt tak naprawdę nie wie co jest w jego obowiązkach, bo " sytuacja zmienia się dynamicznie". Jeden wielki bałagan.

Dziękujemy za opinię, nie do końca zgadzamy się z jej treścią. Na magazynie zatrudniamy wielu pracowników sezonowych w okresie świątecznym, kiedy jest więcej pracy. Zatrudnienie w biurze w dziale marketingu, handlu i BOK jest stabilne. Ze względu na rozwój firmy stale rozbudowujemy zespół, ale rotacja jest na niewielkim poziomie. Rozpatrywanie reklamacji jest normalną częścią naszej pracy. Przy realizacji tysięcy dostaw zdarzają się pomyłki. Faktem jest, że zazwyczaj rozpatrujemy reklamacje na korzyść Klienta i staramy się przygotować zadośćuczynienie - nieraz rzeczywiście w postaci dodatkowej usługi albo rabatu. Rzeczywiście pracuje się u nas w dynamicznym środowisku, co nie wszystkim musi odpowiadać, ale dzięki odpowiednim procedurom procesy są dobrze zorganizowane.

@Dailyfruits S.C.

Nie musicie się z nią zgadzać. To moje odczucie i moja opinia, do której mam prawo. Trudno jest się zgadzać z opinią, która nie jest dla Was korzystna. Rozumiem, że zgadzacie się ze mną tylko w tych pozytywnych aspektach. Nie zdziwiło mnie to. Pozdrawiam serdecznie.

OWOCKI

Zgadzam się z opinią w 10000000% ???? Szczególnie ze zdaniem "Wręczają zwolnienia z dnia na dzień, uśmiechając się jeszcze 5 minut wcześniej i klepiąc po ramieniu"- jednego dnia jest świetnie, innego dnia dziękujemy za współpracę baj baj, oczywiście wymyślając przy tym jakieś totalnie abstrakcyjne powody- zero konkretów. Szkolenia BHP w tej firmie to fikcja jak już z resztą ktoś wcześniej zauważył. Nie polecam nikomu pracy w BOK, baaardzo żałuję, że zrezygnowałam z poprzedniej pracy na rzecz Daily. Nie nabierzcie się też na obietnice premii (zawarte oczywiście w umowie), ponieważ na koniec dowiecie się, że mimo tego, że zrobiliście wszystko tak jak reszta zespołu to Wam się niestety nie należy, "bo jest uznaniowa". Oby jak najdalej od takich pracodawców ????

@OWOCKI

A my się nie zgadzamy z tą opinią. BOK to dział, który zapewnia stabilne zatrudnienie. Mamy tu pracowników, którzy są z nami już od 5 lat. Jeśli chcemy zakończyć współpracę z pracownikiem lub nie przedłużać umowy po okresie próbnym, zawsze informujemy o tym z wyprzedzeniem, wskazując konkretne powody takiej decyzji w trakcie indywidualnej rozmowy. Ocena pracowników oparta jest na obiektywnych kryteriach, w tym testach wykazujących w jakim stopniu udało się opanować najważniejsze umiejętności, narzędzia i procesy podczas wdrożenia. Ustalenia dotyczące przysługujących premii są respektowane. Rozumiemy rozczarowanie i silne emocje związane z tym, że nie udało się zostać z nami na dłużej. Życzymy wszystkiego dobrego w innym miejscu pracy.

OWOCKI Nowy wpis
@Dailyfruits S.C.

Ustalenia dotyczące premii NIE SĄ respektowane. Jasne, że nie zgadzacie się z tą opinią, tak jak z każdą inną, która nie wychwala Was pod niebiosa. Całe szczęście, że nasze drogi się rozeszły, tym bardziej, że biuro firmy przenosi się poza Warszawę. Pozdrawiam ????

nnn Nowy wpis
@OWOCKI

Moim zdaniem , wypowiadanie się w zły sposób o byłym pracodawcy źle świadczy o osobie jako byłym pracowniku. Jeśli drogi z pracodawcą się rozchodzą często jest to związane z pewnym powodem. Rozumiem złe odczucia współpracy każdy je może mieć :), jednakże uważam że takie komentarze należy zachować dla siebie. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi.....

Biuro Obsługi Klienta

Nowi kandydaci często czytają tu opinie, sama tak zrobiłam, można niestety odnieść błędne odczucie w stosunku do realiów pracy tu panujących. Najważniejsze kwestie, które mnie tu przyciągnęły, poza prozaicznymi typu - blisko, trzeba pracować, mam kwalifikacje, to na pewno mała firma - NIE KORPO, atmosfera i brak dresscodu, które były widoczne i dały się odczuć już podczas rozmów kwalifikacyjnych. Wiadomo w tych okolicznościach obie strony prezentują siebie z jak najlepszej strony ;) jednak jak się okazało to co mówią tak robią. Pracując tutaj, naprawdę nie słodzę, widzę same plusy - zresztą skoro tu nadal pracuję to chyba tak jest ;) Brak dresscodu, wszyscy jesteśmy równi i na Ty, atmosfera SZTOS - wiadomo są grupki, mniejsze bądź większe sympatie i antypatie, zażyłości itp, ale panuje koleżeńska i luźna atmosfera. Zadania i obowiązki wykonywane są zgodne z ustalonymi na rozmowie kwalifikacyjnej lub podczas rozmów z przełożonym na późniejszych etapach pracy. Możliwość awansu i rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego w szeroko pojętym znaczeniu. Twój głos się liczy, nie ma głupich pytań, każdy może nie wiedzieć czegoś - normalne ludzkie podejście na linii pracownik-pracodawca. Praca faktycznie raczej z biura niż zdalnie, ale specyfika pracy w BOK oraz atmosfera sprawiają, że jest to usprawiedliwione. Wszyscy są na miejscu oznacza lepszy kontakt, szybsze załatwienie spraw między działami. Wiadomo, jak potrzeba to zdalnie możesz ;) Urlopy czy inne osobiste sprawy - również ludzkie podejście a nie proceduralne wnioski ;) Można również w spokoju napić się kawy czy zjeść obiad. Nikt nie liczy wyjść do toalety ;) Z benefitów - wiadomo owoce w kuchni :) , czasami kanapki, kawa/herbata/mleko non limit, dofinansowanie Medicover, Karty sportowe, paczki świąteczne, imprezy integracyjne, i wiele wiele innych małych, często niezauważalnych dodatków :)

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja była dwu etapowa. Przed każdym spotkaniem kontaktowała się ze mną osoba aby ustalić termin. Samo spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze.

Standardowe

Ada

Cześć wszystkim, a o stanowisku dla regionalnego specjalisty ds. sprzedaży w kanale B2B co uważacie, biorąc pod uwagę system prowizyjny, realizowanie planów sprzedażowych? Fajnie, że można również dostać umowę o pracę, a nie jedynie b2b jak to przeważnie w sprzedaży. Przynajmniej taki typ umowy uwzględnili w ofercie. Prosiłabym o weryfikację tej informacji:) Niżej ktoś pisał, że atmosfera w sprzedaży jest dobra, ten stan rzeczy się utrzymuje?

Boguśka

Cześć:) Gdzie polecacie aplikować, na jakie stanowisko? Specjalista ds. obsługi klienta czy Specjalista ds. sprzedaży? Mam doświadczenie na obu, a właśnie szukają ludzi do pracy. Gdzie lepsze warunki, wynagrodzenie, atmosfera w dziale?

enki
@Boguśka

Atmosfera jest fajna i tu i tu, zresztą oba działy ze sobą współpracują. To raczej kwestia tego, jaki rodzaj pracy wolisz i jakie masz umiejętności. W handlu masz wynagrodzenie prowizyjne, więc żeby dobrze zarobić musisz po prostu umieć aktywnie sprzedawać.

Tomasz

Są wolne miejsca pracy dla pracownika produkcji kanapek w w godzinach nocnych 18.00-3.00. Widziałem że praca tylko cztery dni w tygodniu od niedzieli do środy. Jak to jest rozliczne? Jako nie cały etat? Dają tylko zlecenie i stawkę godzinową czy z czasem można przejść na normalną umowę?

@Tomasz

W przypadku elastycznych form zatrudnienia rozliczenie jest wg przepracowanych godzin. Zdarza się, że pracownicy sezonowi zostają z nami na stałe i podpisują umowę o pracę na pełny etat.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Maciek

03.04.2023 03:04

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Maciekikona wywiad

Jestem specjalistą ds. marketingu. Marketing w Dailyfruits ścisłe współpracuje przede wszystkim z działem sprzedaży, tworząc dobre oferty dla handlowców i katalogi oraz dbając o pozyskiwanie wartościowych leadów B2B. Razem z działem dietetycznym przygotowujemy też materiały edukacyjne - ulotki, wpisy na blogi, artykuły prasowe, raporty. Koordynujemy też udział firmy w konferencjach. Od czasu do czasu pracujemy także z fotografem albo filmowcem. Zakres zadań jest jak widać bardzo różnorodny.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Maciekikona wywiad

Home office zdarza się sporadycznie. Najczęściej to sytuacje, gdy pracownik jest chory lub musi zostać w domu z dzieckiem. Generalnie my bardzo lubimy przychodzić do biura ze względu na dobrą atmosferę, dostępne codziennie owoce i inne przekąski, a także sprawną komunikację. Wszystkie działy są na miejscu - na górze sprzedaż, marketing, HR, obsługa Klienta, na dole magazyn, produkcja. Wszystko łatwiej można załatwić bezpośrednio, rozmawiając na miejscu. Nie ma problemu, że ktoś przegapi maila albo nie odbierze telefonu. Biuro jest nowocześnie urządzone i klimatyzowane, są dobre warunki do pracy - zupełnie inaczej niż w domu.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Maciekikona wywiad

W Dailyfruits pracuję od 2020 roku. Można powiedzieć, że przyszedłem w przełomowym momencie. Z powodu pandemii dostawy owoców do biur, które były podstawą działalności Dailyfruits w wielu firmach były zawieszone. Dlatego intensywnie pracowaliśmy nad rozwojem innych usług. Przede wszystkim chodzi o wysyłkę paczek dla pracowników, ale też rozwój usług dietetycznych - konsultacji, wykładów i spotkań online. Od tego czasu firma bardzo się rozwinęła. Owocowe dostawy wróciły, ale możemy oferować dziś także wiele innych usług wpisujących się w potrzeby naszych Klientów.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Maciekikona wywiad

Tak, na pewno poleciłbym Dailyfruits. Firma daje możliwość rozwoju i dużo samodzielności w działaniu. Zespół jest zintegrowany i ma bardzo pozytywne nastawienie, współpraca między działami przebiega bardzo dobrze. Widać, że wszyscy zmierzają w tym samym celu. Nie ma tu korporacyjnego stylu - nadmiaru niepotrzebnych spotkań, sztywnego dress codu, napiętej atmosfery. Oczywiście pracujemy często pod presją czasu, ale dzięki temu, że wszyscy się wspieramy łatwiej jest radzić sobie ze wszystkimi trudnościami.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Maciekikona wywiad

Najbardziej lubię atmosferę i współpracowników - ze wszystkich działów. Mamy naprawdę świetny zespół, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Podoba mi się też to, że Dailyfruits ma prawdziwą misję i robi coś dobrego. Od ponad 10 lat Dailyfruits pomaga firmom dbać o zdrowe nawyki żywieniowe pracowników. Ale nie tylko. Wraz z naszym rozwojem zaczęliśmy być partnerem, który wspiera także inne obszary związane z wellbeingiem - na przykład integrację pracowników czy poczucie docenienia. Dzięki naszym usługom miejsca pracy mogą być lepsze, bardziej przyjazne dla pracowników. Tym co mi najbardziej przeszkadza jest lokalizacja. Mieszkam na Bielanach, a biuro jest w Ursusie Północnym - to jest naprawdę kawał drogi!

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Maciekikona wywiad

Atmosfera jest jedną z największych zalet pracy w Dailyfruits. W biurze cały czas coś się dzieje. Robimy śniadania firmowe, integracje, świętujemy urodziny. Jest dużo śmiechu. Firmowa kuchnia to świetne miejsce spotkań.

Maciekikona wywiad

Z właścicielami spotykam się regularnie nie tylko w sali konferencyjnej, ale też w firmowej kuchni, więc wszystkie sugestie mogę przekazywać osobiście. O tym co zmienić, co poprawić albo usprawnić w Dailyfruits rozmawiamy otwarcie i bezpośrednio. Często to dzięki uwagom i spostrzeżeniom szeregowych pracowników udaje się lepiej optymalizować wiele procesów.

Czy pracodawca Dailyfruits S.C. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Inflacja

Oczywiście możesz zjeść więcej owoców byleby mieściły się w budżecie na pracownika i najlepiej zjeść w kuchni żeby inni nie widzieli. Jest też premia świąteczna starczy na słuchawki wtedy możesz włączyć sobie podcast jak znaleźć pracę, w której nie czekasz na motywację tylko sprawia Ci radość. Kamery nad Tobą są też bardzo motywujące i przerzucanie się odpowiedzialnością.

Marzena
@Inflacja

mieściły się w budżecie? Za to się płaci czy to "benefit" z limitem? Bo jak ktoś po kryjomu zje to mu się nie odbija? ;p Z tym podcastem to można na słuchawkach tu być?

Maciek
@Inflacja

Kompletne bzdury. Owoce po prostu są dostępne w biurze tak samo u nas jak w tysiącach innych firm, każdy je ile chce i gdzie chce bez ograniczeń. Podcastów w godzinach pracy raczej nie słuchamy, bo nie ma na to czasu, a z motywacją nie ma żadnego problemu. Zespół jest fajny, atmosfera przyjazna, robimy ciekawe projekty z dużymi Klientami i cały czas rozwijamy zakres naszych usług w odpowiedzi na nowe potrzeby. Życzę Ci anonimowy hejterze żebyś znalazł/a satysfakcjonujące Cię zajęcie i skończył/a tracić czas na pisanie głupot na gowork :)

Jakie wartości są cenione w Dailyfruits S.C.?

Co jest dla nas ważne? Rozwój Stawiamy sobie ambitne cele i z każdym rokiem chcemy być coraz lepsi. Wciąż powiększamy nasz zespół żeby jeszcze skuteczniej realizować wszystkie zadania. Pozycja lidera na rynku dostawców owoców do biur to tylko początek. Cały czas poszerzamy obszar swojej działalności oferując nowe usługi i poszerzając katalog dostępnych produktów. Zaczynaliśmy od jednego magazynu, dziś mamy 8 centrów dystrybucyjnych i 57 termoizolowanych samochodów dostawczych. Innowacyjność Jako pierwsi zaczęliśmy dostarczać świeże owoce do biur. Stworzyliśmy także innowacyjną platformę sendgift.pl dzięki której w prosty sposób można zamówić paczki dla tysięcy pracowników, które trafiają prosto do domu – bez konieczności pozyskiwania danych przy zachowaniu minimum formalności. Wymyśliliśmy też jak zaangażować pracowników na home office we wspólne gotowanie online. W ramach warsztatów livecooking online dostarczamy przepis, wszystkie potrzebne składniki oraz stream do połączenia się z kulinarnym ekspertem prowadzącym event dla pracowników. O naszych pomysłach na niestandardowe benefity pisał Forbes, Personel i Zarządzanie czy Puls HR. Ekologia Stawiamy na ekologię. Dzięki używaniu wymiennych skrzynek wielokrotnego użytku ograniczamy liczbę odpadów. Przygotowując paczki dla pracowników stawiamy na kartony podlegające recyklingowi i naturalnej wypełnienia zamiast plastiku. Pomaganie Angażujemy się w pomoc w wielu obszarach. Gramy razem z WOŚP, wspieramy ogrody zoologiczne w Warszawie i w Krakowie oraz wiele fundacji i stowarzyszeń pomagających dzieciom. Dostarczyliśmy ponad 100 ton owoców i warzyw do szpitali i banków żywności. Zaangażowaliśmy się także w rzeczową pomoc dla uchodźców z Ukrainy w 2022 roku.

Jak wygląda kwestia wynagrodzeń? Jest podstawa plus skala dodatkowa uzależniona od wyników? Jak z pracą hybrydową? Czy jest dostępna w Dailyfruits S.C. ?

MP

Tak, jest wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe uzależnione od realizacji konkretnych celów, przykładowo w dziale handlowym jest system premiowy uzależniony od wyników konkretnego handlowca, co jest raczej powszechną praktyką w sprzedaży także w wielu innych firmach. Jeśli chodzi o system pracy - preferujemy pracę stacjonarną, w razie uzasadnionej potrzeby można wziąć dzień zdalny.

Wiadomix
@MP

"preferujemy pracę stacjonarną, w razie uzasadnionej potrzeby można wziąć dzień zdalny" - szkoda, bo firma kreuje się na nowoczesna, a tu podejście do pracownika, że liczy się czas spędzony w pracy, a nie efektywność zarządzania czasem

@Wiadomix

Szkoda, że nic nie wiesz o naszym podejściu do pracowników i podajesz nieprawdziwe informacje. Praca stacjonarna lepiej się sprawdza w naszej organizacji ze względu na łatwiejszą komunikację między osobami w różnych działach, szybszy przepływ informacji i decyzyjność., sprzyja też integracji. Pracowaliśmy w trybie zdalnym w 2020 roku jak wiele innych firm i to się u nas nie sprawdziło. Właśnie efektywniej pracujemy wszyscy, gdy jesteśmy obok siebie. W codziennej pracy pomaga także dobra, twórcza atmosfera w naszym biurze. Nie liczy się czas spędzony w konkretnym miejscu tylko realizowanie konkretnych zadań. Nie wiemy skąd u Ciebie przekonanie że nowocześniejsze firmy nie pracują stacjonarnie - firmy pracują różnie w zależności od swoich potrzeb. Bardzo dobrze o tym wiemy, bo zapewniamy benefity dla różnych organizacji pracujących stacjonarnie, zdalnie i hybrydowo dostarczając rozwiązania dopasowane do specyfiki konkretnego Klienta.

Jaki dress code obowiązuje w Dailyfruits S.C.?

MP

Nie ma dress codu i jest to nawet wyszczególnione w ogłoszeniach. Można ubierać się swobodnie, w okresie letnim krótkie spodenki w biurze Dailyfruits to nie jest nic dziwnego :)

Ryszard
@MP

A jaka atmosfera panuje w pracy? Nie ukrywam że dla mnie to bardzo ważny czynnik. Chciałbym się czegoś dowiedzieć na ten temat.

Lidia

Wypłaty sa aż tak niskie? O jakim stanowisku w ogóle mówisz? :)

Znikające wpisy Owoce w Pracy
@Lidia

Komentarz do usuniętego wpisu - Spółki bardzo mocno walczą, żeby nikt nie wiedział jak pracuje się naprawdę i kto ma monopol na owoce. Atmosfera - trzeba wyczuć z kim i kiedy można porozmawiać, ale ze świadomością, że kiedyś wszystko zostanie użyte przeciwko Tobie. W kwestii wynagrodzenia - inflacja i inne kestie powodują, że to miejsce pracy zostało już dla mnie skreślone. Uważam, że firmy rodzinne mają to do siebie, że znajomych traktuje się lepiej i można im wybaczyć więcej niż reszcie pracowników. Generalnie jest tyle ciekawszych miejsc pracy, że lepiej Dailyfruits i inne owocowe spółki nalezy sobie darować, bo niestety wśród benefitów brak konsultacji z psychologiem, a owocki są też dostarczane premium do korpo i nietylko.

Znikające wpisy Owoce w Pracy
@Ryszard

Krystyna
@Znikające wpisy Owoce w Pracy

Ale ten brak konsultacji to jest jakaś norma której tutaj nie ma czy jak? To jakaś istotna rzecz, bo ja się nigdy z tym nie spotkałam, aby dawali takie coś jako benefit. Wnosiłeś o taki dodatek do szefów?

@Znikające wpisy Owoce w Pracy

Szanowny anonimowy komentatorze, nie wiemy niestety co próbujesz przekazać - jakie spółki, walczą, z kim i dlaczego ta walka według Ciebie jest mocna. Rozmawiać w Dailyfruits można swobodnie z każdym i o wszystkim, jesteśmy z prezesami na "Ty". Jak trzeba to dyrektor handlowy sam spakuje paczkę z owocami, prezes będzie jeździł wózkiem paletowym, a Key Account Manager składał kartony - tacy już jesteśmy i tak pracujemy - jak twierdzisz, że jest inaczej to raczej nie jesteś naszym pracownikiem. Inflacja? A co to ma wspólnego z Dailyfruits? Z tego co nam wiadomo to problem dotykający wszystkich firm.

@Krystyna

No ja też nie wiedziałem że konsultacje psychologiczne to jakiś wyjątkowo popularny benefit, którego brak przekreśla pracodawcę. Szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu spotykam się z taką opinią. Mamy za to w Dailyfruits cykliczne konsultacje z dietetykiem z analizą wieku metabolicznego i składu ciała. Wiele osób regularnie z nich korzysta i obserwuje jak zmiana nawyków żywieniowych wpływa na rezultaty kolejnych pomiarów.

Luzik

Nie ma dress codu, można przychodzić jak się chce ubranym, nikt nie zwraca na to uwagi , nawet w dresie byleby praca była wykonana, ale to tez na luzie i bez spiny mozna pogdac posmiac pozartowac. Wyplata moglaby byc wieksza, ale nie ma co narzekac - wszyscy maja luzne podejscie do pracy nikt sie nie przejmuje jak cos zawalisz zawsze jest opcja dostawy gratisowej.

Mateusz

Witam. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Dailyfruits S.C.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Mateusz

@Mateusz

Mateusz, Dailyfruits oferuje swoim pracownikom dużo benefitów. Oprócz tych standardowych jak karta sportowa i opieka medyczna zapewniamy też na przykład konsultacje z dietetykiem. Stołówki z obiadami akurat nie mamy. W związku z tym, że nasza warszawska siedziba znajduje się w Diamond Business Park Ursus obok innych biur, codziennie odwiedza nas "Pan kanapka".

@Mateusz

Cześć Mateuszu. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to sugeruję firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Życzę powodzenia! Monika.

Owocki_w_Pracki
@Mateusz

Benefity: Jabłka codziennie i jak sobie opłacisz resztę, tylko problem z czego, bo kwota przy obecnej inflacji nie starczy nawet na wegetację. Wnosiliśmy o podwyżki ale to raczej był tylko motyw do zmiany pracy pod przymusem. Radzimy omijać Bidny konglomerat Owoce w Pracy z Dailyfruits

@Owocki_w_Pracki

Nie wiemy skąd czerpiesz informacje o benefitach w Dailyfruits, ale są nieprawdziwe. Tak, oczywiście w firmie są dostępne codziennie świeże owoce (nie tylko jabłka jak piszesz). Oprócz tego pracownicy są objęci opieką medyczną i mają karty sportowe, regularnie organizowane są dla chętnych bezpłatne konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała i wieku metabolicznego, poza tym imprezy firmowe i paczki na święta. Co do kwoty wynagrodzenia - jest uzależniona od stanowiska i adekwatna do doświadczenia, umiejętności, zakresu powierzonych zadań i odpowiedzialności.

Szukający pracy

Witam Czy państwa firma poszukuje pracowników magazynowych od 16-23 ? Jestem z Warszawy.

@Szukający pracy

Dzień dobry, na ten moment nie szukamy pracowników magazynowych. Prowadzimy rekrutacje w dziale sprzedaży i dziale marketingu.

Jak w Dailyfruits S.C. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownik Inco

Awans? Dobre. Jakiekolwiek stanowiska wyżej są zablokowane przez Brata jednego z właścicieli, który awansował swojego kolegę ze szkoły i trzyma kolejnego co nic nie robi. W innych działach podobnie. Jak lubisz się podlizywać i wazelinę to zapraszamy

@Pracownik Inco

Bardzo przykro nam czytać takie opinie, uważamy, że oskarżenia są bezpodstawne. i niesprawiedliwe. W Dailyfruits nie blokujemy w żaden sposób awansów na wyższe stanowiska, a najważniejszymi kryteriami przy ocenie ścieżki kariery każdego pracownika są jego kompetencje oraz zaangażowanie. Firma ma dość płaską strukturę, można się rozwijać zawodowo zarówno w ramach swojego stanowiska jak również awansując wyżej i otrzymując odpowiedzialne zadania związane z zarządzaniem grupą osób.

Serio?
@Dailyfruits S.C.

Czyli to nieprawda, że brat jednego z właścicieli jest Dyrektorem? A w jego dziale pracuje kolega że szkoły? I tak samo w innym dziale kolega ze studiów jest dyrektorem? Przykro, że nie potraficie się przyznać tylko usuwacie komentarze.

@Serio?

Nie usunęliśmy żadnego komentarza, tylko cierpliwie staramy się odpowiadać na te zarzuty. Nie jest żadną tajemnicą, że jeden z właścicieli oraz dyrektor handlowy są braćmi - mają tak samo na nazwisko, wszyscy o tym wiedzą, nikt tego nie ukrywa. Natomiast tak jak napisaliśmy wcześniej najważniejszymi kryteriami przy doborze konkretnych pracowników na dane stanowisko są kompetencje. A to, że pracują u nas kompetentni ludzie potwierdzają nasze sukcesy. Bez właściwych osób na kierowniczych stanowiskach nie udałoby się nam przetrwać pandemii, stworzyć od zera całkowicie nowej usługi i przekonać do niej setek Klientów. Kolega ze szkoły pracował w dziale handlowym, a obecnie w dziale zakupów - w obu rolach bardzo dobrze się sprawdza i wspiera nasz zespół w realizacji postawionych celów. Wcześniejsza znajomość nie ma zatem znaczenia - w Dailyfruits wszyscy jesteśmy kolegami i koleżankami niezależnie od nazwiska, stażu pracy i wcześniejszych znajomości i tworzymy fajny team radzący sobie z wymagającymi wyzwaniami. Dalsza część Twojej wypowiedzi już jest dla nas niezrozumiała, ale nie będziemy jej analizować i domyślać się jakie działy i jakie osoby masz na myśli. Życzymy Ci powodzenia w Twojej karierze kimkolwiek jesteś.

Atme
@Dailyfruits S.C.

Tak czytam te komentarze I ciekawe jest to, ze zwykle wybiera sie pracownikow przez pryzmat znajomosci. Owszem Ci ludzie tez sa zapewne kompetentni - tylko jak to sie ma do sprawiedliwosci I profesjonalozmu "zatrudnienia" ,Kiedy ludzie ktorzy chcieli zdobyc zatrudnienie np przez trudna sytuacje materialna nie maja szans bo licza sie znajomosci , A nie maja tzw PLECÓW. A pozniej wszyscy ida do kosciola do 1 lawki sie pieknie modlic I udawac dobrych ludzi bo maja w zyciu z gorki ha ha

@Atme

Jesteśmy ogólnopolską firmą obsługującą ok 2000 Klientów, mamy kilka magazynów w różnych miastach, dostarczamy owoce w całej Polsce, a na home office wysłaliśmy ponad 100 000 paczek. Zabrakłoby nam rodziny i znajomych, żeby obsadzić wszystkie stanowiska przy tej skali działania ;) Natomiast na temat sprawiedliwych rekrutacji w innych firmach, trudnej sytuacji materialnej i chodzenia do kościoła nie będziemy dyskutować bo Gowork to chyba nie jest właściwe miejsce na takie rozmowy. Na każdy temat można pogadać przy kawie w naszej firmowej kuchni :)

Paczki
@Dailyfruits S.C.

Marża 200% i wysyłka rozbitych i obitych przedmiotów fakt rodziny by zabraklo by sie podzielic ta kasa ktora zbijacie na naiwnosci ludzi i korporacji ale to juz koniec dobrej passy. Bo inne firmy robia to lepiej i taniej. wy mozecie co najwyzej pakowac i wysylac jako outsourcing o ile znacie to pojęcie sloma z butow

@Paczki

To nie słoma - to wełna drzewna - ekologiczne wypełnienie do paczek, którego używamy zamiast plastiku ;) Co do marży - raczej nie zdradzimy tajemnicy handlowej informując, że jest niższa niż 200%. Rozbite przedmioty w paczkach - tak, czasem zdarza się, że coś ulegnie uszkodzeniu podczas transportu - w końcu dostarczamy owoce oraz żywność w szklanych opakowaniach (np miód). Stale doskonalimy procesy, żeby do takich sytuacji dochodziło jak najrzadziej, a reklamacje rozpatrujemy szybko i na korzyść Klienta . Pakowanie idzie nam coraz lepiej - udało nam się z powodzeniem dostarczać nawet jajka na livecooking. Jeśli chodzi o naszą rywalizację z innymi firmami - startujemy w przetargach na wysyłkę upominków świątecznych dla pracowników i wiele z nich wygrywamy - proszę się o nas nie martwić.

MP

To firma w której można się wiele nauczyć. Zespół jest ambitny i nie boi się trudnych wyzwań. Praca wymaga wielozadaniowości i wykonywania zadań po presją czasu, a często robienia kilku rzeczy jednocześnie. Nowe pomysły są bardzo szybko wprowadzane w życie, W codziennej pracy na pewno pomaga świetna atmosfera

Ula

Byłam na rozmowie widac, że brak wiedzy o realiach. Ładne gadki, dużo pytają, a sami nie odpowiadają konkretami. Znajoma która tam pracuje i tak mowila że mało płacą(usunięte przez administratora)Nawet nie powiadomili o wyniku rozmowy. Slabe 21 wiek.

@Ula

Dziękujemy za komentarz. Trudno nam się ustosunkować do zarzutu o brak wiedzy, ponieważ nie jest wyjaśnione, czego to miałaby dotyczyć. Jeśli chodzi o owoce to wiemy całkiem sporo - jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które działają w tej branży - od ponad 10 lat. Na realia rynku pracy i możliwe do spełnienia oczekiwania kandydatów też raczej patrzymy realistycznie - przeprowadziliśmy w ostatnim czasie dużo rekrutacji, ponieważ firma się rozwija i zespół staje się coraz liczniejszy. Na pytania zadawane przez kandydatów staramy się odpowiadać konkretnie - jeśli coś jest niejasne zawsze można doprecyzować coś podczas rozmowy albo nawet po spotkaniu można zadać pytanie w mailu - nie mamy z tym problemu. To, że dużo pytamy to chyba też normalne - w końcu chcemy jak najlepiej poznać osobę, która będzie u nas pracowała. Co do zarobków - są adekwatne do stanowiska, doświadczenia i umiejętności. To kwestia subiektywna czy ktoś uważa je za wysokie czy niskie. W trakcie rekrutacji pytamy o oczekiwania finansowe. Na niektórych stanowiskach część wynagrodzenia (premie) jest oczywiście uzależniona od wyników - to powszechnie obowiązująca praktyka w sprzedaży. Jeśli zdarzyło się tak, że nie przekazaliśmy informacji zwrotnej w sprawie wyniku rozmowy to bardzo przepraszamy. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej pracy.

Bogusia

Zamówiłam przesyłkę z owocami na święta dla rodziny z firmy dailyfruits. Owoce zostały dowiezione zgnite i nie bylo tych owocow co zostały zamówione. Miał byś fajny prezent a okazało się ze muszę się wstydzić ze owoce były zgnite!!! Prosze nie kupować z tej firmy. Dailyfruits nie wywiązuje się ze swoich obietnic!!!

@Bogusia

To się czasami może zdarzyć. Wysyłanie świeżych produktów rodzi ryzyko, tak samo jak przesyłanie produktów w szklanych opakowaniach. W okresie świątecznym, kiedy wysyłek jest bardzo dużo kurierzy mogą dostarczać paczki dłużej niż standardowe 48h. Zawsze rozpatrujemy takie reklamacje i szukamy odpowiedniego rozwiązania. W tym konkretnym przypadku sprawa już pewnie dawno wyjaśniona w dziale obsługi Klienta.

Czy pracownicy w Dailyfruits S.C. dogadują się między sobą?

MP

Tak, w pracy jest bardzo fajna atmosfera. Wszystkie działy ściśle ze sobą współpracują, więc dobre relacje między ludźmi to podstawa, zwłaszcza jak działa się pod presją czasu i oczekiwań klientów.

Paczki

Paczki nie docierają albo docierają ze złym składem. Dział HR nie podaje kwot ale za te ceny to powinni złoto wysyłać. Generalnie widzę, że "same superlatywy". A zle komentarze tak jak w innych firmach usuwane. Obsługa nic nie wie zwala wine na kurierów i nie oddzwaniają ani nie odbierają telefonów

@Paczki

Dziękujemy za komentarz, nie usuniemy go tylko odpowiemy mimo, że dotyczy nie pracy w Dailyfruits, a realizowanej przez nas usługi. Wysyłaliśmy już ponad 100 000 paczek z różnymi produktami w ramach Dailyfruits Home. Skład zestawów ustalamy z Klientem i oczywiście różni się w zależności od dostępnego budżetu i konkretnych potrzeb. Owoce i warzywa, które wysyłamy są droższe niż kupowane w supermarkecie, bo są wyższej jakości i bardzo łatwo to zweryfikować. Poza tym oprócz samego kosztu zakupu produktów ponosimy także koszt pakowania i logistyki, co przekłada się na finalną cenę. Mamy bardzo dużo pozytywnych opinii o paczkach i realizacji dostaw, z czego się cieszymy. Przy tak dużej skali działania zdarzają się sporadycznie reklamacje. Każdą sprawę staramy się wyjaśniać indywidualnie i bierzemy odpowiedzialność za pomyłki niezależnie od tego czy są po naszej stronie czy zawiniła współpracująca z nami firma kurierska. Jesteśmy do dyspozycji zarówno telefonicznie jak i mailowo, więc jeśli jakaś konkretna sprawa wymaga wyjaśnienia to zapraszamy do kontaktu: https://dailyfruits-home.pl/kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Dailyfruits S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dailyfruits S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Dailyfruits S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dailyfruits S.C.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dailyfruits S.C.?

Kandydaci do pracy w Dailyfruits S.C. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dailyfruits S.C.