Opinie o Prodrive Technologies B.V w Eindhoven

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Prodrive Technologies B.V. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prodrive Technologies B.V o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prodrive Technologies B.V w Eindhoven

Yeahhhh Nowy wpis

Wielki moloch, który cie przezuje i... Wypluje. Firma jest ogromna, trzeba stawić się około pół godziny przed zmianą, żeby zaparkować (3 gigantyczne parkingi), dojść do firmy, przebrać i dojść na dział (6 pięter bez windy). To samo tyczy się obiadu, około 5,6 min marszu. Zapalenie papierosa jest praktycznie niemożliwe przez prawie 9 h pracy. Bytuja tam w większości Polacy, Rumuni, litwincy I ostatnio Hiszpanie. Prawo dżungli, plotki, zawistne spojrzenia. Wbrew pozorom występują tam działy bardzo ciężkie, a przez równouprawnienie nie ma limitów wagowych dla kobiet i mężczyzn. Jedzenie na drugiej zmianie przyprawia o mdłości. Ogólnie człowiek czuje się jak w mrowisku.nie polecam ludziom bez technicznego wykształcenia. Możesz wylądować na paskudnym dziale.

Jak w Prodrive Technologies B.V wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

MajkEs Nowy wpis

Ahh w mojej sytuacji musze ocenić firmę Prodrive i to na na prawdę -10(tak tak minus). Niby praca jak praca na produkcji firm elektrycznych. Ale traktowanie ludzi i podejście. W mojej sytuacji czekała mnie operacja kręgosłupa gdzie lekarka z tej firmy nie kontaktowała sie w ogóle z moim lekarzem rodzinnym i kazali mi chodzić do pracy przed operacja gdzie ja na 5 tramadolach nie potrafiłem chodzić. Na obecna chwile maja problemy finansowe i nie chcą mi wypłacić pieniędzy wakacyjnych oraz bonusu firmy który mi sie należy jak każdemu pracownikowi. Woleli wymyślić ze tak sie dogadaliśmy przy rozwiązywaniu umowy gdzie UWV potwierdziło moja chorobę i operacje ze jestem niezdolny do pracy wiec oni nie wypłacili pieniędzy do końca i wystawili zwolnienie. Obecnie sprawę musze wyjaśniać z adwokatem.

Do pracowników Nowy wpis

Cześć, mam do Was pytanie o to jak wygląda praca na produkcji. Nie mam wykształcenia technicznego, ale posiadam dwuletnie doświadczenie jako monter urządzeń elektronicznych, podczas którego zajmowałam się lutowaniem i składaniem różnych płyt na podstawie schematów. Zastanawiam się czy dam radę takiej firmie jak Prodrive.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prodrive Technologies B.V? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter izolacji z językiem angielskim. Dobre warunki!
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Sprzątaczka z prawem jazdy
Polned Uitzendbureau
logo firmy Stolarz
UNIWORK Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E
Jobs Recruitments 4You

Jakie wartości są cenione w Prodrive Technologies B.V?

Tobi

Prodrive dopuszcza się nadużyć "wyłudzając" dane od pracowników firmy do prowadzenia własnego "facebooka". Imię, nazwisko, foto, adres, data urodzenia czy telefon to dane do których ma dostęp około 1500 pracowników firmy. W przypadku, kiedy nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie natychmiastowo rozwiązuje się umowę. W przypadku przejścia pracownika na kontrakt z firmą otrzymuje się dokładnie takie wynagrodzenie jak to czesane przez prowizje agencji pracy. Plusem jest zapewnienie pracownikom posiłków

TTT
@Tobi

Nie adress tylko miasto, nie data urodzenia tylko dzien I miesiąc (jak dodasz do ulubionych to dostajesz powiadomienia o urodzinach kolegów) I nie nr. telefon tylko nr. FIRMOWEGO telefonu- po to go dostajesz żeby był z tobą kontakt.

Świetna firma! Niestety konieczny był mój powrót do PL, ale gdyby nie to chętnie bym tam dalej pracowała. Praca w normalnym tempie, wypłata tez spoko, IPhone na start, siłownia w firmie, obiady, możliwość nauki języków. Bardzo polecam :)

Irena
@Anonim

musi to być właśnie produkt apple? nie ma alternatyw? języki to jakie są opcjonalne i piszesz o spoko wypłacie... da radę podać widełki i opisać konkretny nakład pracy za nią? fajnie mieć wyobrażenie

Morger

Na czym dokladnie polega praca jako Technician?

Thom

Można wiedzieć jaką oferują podstawę na start ? Wynagrodzenie . Czy praca jest skomplikowana ?

Anonimowy

Praca w porządku, nikt z batem nad nikim nie stoi. Firma się cały czas rozwija, wdraża zmiany, czasem na lepsze, czasem na gorsze. Ludzie w sporej większości są ok, więc na atmosferę też nie można narzekać (zazwyczaj). Natomiast trzeba uważać na Polaczków cwaniaczków, bo jak ktoś jest ambitny, to zaraz dołki pod nim kopią, w szczególności do wszystkich z dłuższym stażem należy podchodzić z dużą rezerwą i dystansem.

Tobi

Firma "wymusza" zgodę na udostępnianie Twoich danych osobowych w wewnętrznym systemie. Praca jest OK. Plus to darmowy catering. Natomiast Prodrive prowadzi swojego wewnętrznego facebooka gdzie zawarte są wszystkie dane pracowników jak foto, imię, nazwisko, adres, data ur, nr tel, itp. Każdy z 1500 pracowników ma do tego dostęp. Nie zgodzisz się na warunki to wylatujesz. Pracownicy na "kontrakcie" dostają takie same stawki jak pracownicy skubani przez agencje..

Zostaw merytoryczną opinię o Prodrive Technologies B.V - Eindhoven

• Jak się pracuje w Prodrive Technologies B.V?

Zobacz opinie na temat firmy Prodrive Technologies B.V tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prodrive Technologies B.V?

Prodrive Technologies B.V

Prodrive Technologies B.V