WOLFPOWER Adam Wilk

Kraków

WOLFPOWER Adam Wilk

Opinie o WOLFPOWER Adam Wilk

elektrojob

wszystko według ustaleń wypłata zawsze na czas jak najbardziej polecam!

@elektrojob 18.10.2018 18:23

Jak długo pracujesz już w firmie WOLFPOWER Adam Wilk? Czy w trakcie Twojego zatrudnienia w tym miejscu nabyłeś wiedzę i umiejętności, które pozwoliły Ci stać się lepszym pracownikiem? Jak to wygląda w Twoim przypadku?

Krakus
@Jarosław 19.10.2018 10:04

Ja, pracuje już jakiś czas dla Wolfpower, jeden z najlepszych pracodawców z jakimi się do tej pory spotkałem !

Jarosław

@anonymous, w trakcie tej nieprzyjemnej dla Ciebie sytuacji kontaktowałeś się z firmą WOLFPOWER Adam Wilk, że wynikła taka sytuacja? Jaka była reakcja firmy na Twoje zgłoszenie? @Krzysztof, dziękuję za Twoją opinię o pracy za pośrednictwem firmy WOLFPOWER Adam Wilk. Czy była to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem agencji? Jak to się stało, że trafiłeś akurat do pracy za pośrednictwem agencji, której dotyczy wątek tego forum? Polecenie przez znajomego? @Krakus,@Adek, możecie przedstawić bardziej szczegółowo swoją opinię o pracy za pośrednictwem tej agencji?

Krzysztof
@Jarosław 10.10.2018 10:42

@Jarosław, tak, to jest mój pierwszy kontakt z agencją pracy i moim zdaniem trafiłem na prawdę świetnie, tym bardziej jak ostatnio się słyszy coraz więcej o oszustach i naciągaczach... WolfPower to na prawdę rzetelna agencja, nie zostawiają pracownika na lodzie, a jeśli coś idzie nie tak, to czasem dosłownie z dnia na dzień potrafią załatwić we współpracy z niemieckimi agencjami nowe miejsce pracy i zakwaterowanie (tak właśnie było u mnie jak poprzednie prace nie wypaliły - dzisiaj byłem zawiedziony pracą, jutro miałem kolejną, tym razem 100% satysfakcjonującą). Do WolfPower trafiłem przypadkiem, po prostu jak szukałem ofert pracy to właśnie m.in. od nich znalazłem oferty. Nie trafiłem z polecenia, ale sam na pewno zacznę polecać jeśli ktoś mnie zapyta. Działają szybko, konkretnie i profesjonalnie.

Krakus

Praca w Wolfpower to czysta przyjemność

Adek
@Krakus 06.10.2018 12:13

Potwierzam

Krzysztof

Ze strony WolfPower mam pełne wsparcie począwszy od pierwszego kontaktu ws. oferty pracy, przez kwestie organizacyjne oraz logistyczne przed wyjazdem, aż do teraz, czyli podjęcia pracy w Niemczech. Co prawda, nie wszystko od razu po przyjeździe układało się jak należy (nie ten pokój, nie ta praca, problemy językowe, jazda kolejne setki km do kolejnych prac, strata czasu i pieniędzy etc.), ALE! za ten stan rzeczy bardziej odpowiada niemiecka firma Iperdi, która to według mojej opinii wysyła ludzi do pracy w stylu "na chybił trafił - a może się uda kogoś przecisnąć???" i szczerze zalecam dużą ostrożność przed współpracą z nimi... Niemniej jednak, mając sporo problemów i zszarganych nerwów po przyjeździe, WolfPower cały czas było ze mną w kontakcie i starało się znaleźć jakieś rozwiązanie. Ostatecznie trafiłem do innej agencji Lederer i w tej chwili od tygodnia pracuję jako Elektryk przy montażu szaf sterowniczych. Tym razem na prawdę praca jest świetna, dobre warunki płacowe, nie ma nawet większego problemu z komunikacją w j. angielskim. WolfPower to profesjonalizm i rzetelne podchodzenie do tematu, w trudnych i stresowych sytuacjach szukają szybkich rozwiązań, konkretnie przedstawiają wszystkie warunki, nie unikają kontaktów. Ja jestem póki co bardzo zadowolony z tej współpracy, polecam innym!

Jarosław

@anonymous, jak to się stało, że wyjechałeś do pracy za pośrednictwem firmy WOLFPOWER Adam Wilk? Wysyłałeś CV w odpowiedzi na nabór do pracy, czy może zostałeś polecony przez znajomego? Dobrze rozumiem, że przez Twój wyjazd do pracy tak naprawdę nic nie zarobiłeś, tylko byłeś stratny? Firma WOLFPOWER Adam Wilk pokryła jakąś cześć kosztów dojazdu, które poniosłeś? Przedstaw, jak to dokładnie wyglądało.

anonymous
@Jarosław 04.10.2018 14:27

wyjechałem za pośrednictwem tej wlasnie firmy zadnych kosztów mi nie zwrócili znalazłem ich ogloszenie na necie i złożyłem CV a dalej było jak opisałem wczesniej nawet mi nie zaproponowali że mi np.wyslą na konto chociaż na przejazd do polski i cos na życie a puzniej bym im zwrócił z ich strony jesli chodzi o pozytywy i taką pomoc NIC ZERO sam musiałem sobie wszystko zorganizować by wrócić a dobrze wiedzieli że żle mnie pokierowali i że taka sytuacja z tym frycem pretensje mam właśnie do firmy wolfpower bo niemiec rządził nimi jak chcial i z tą zaliczką jeszcze na koniec jak tak można wogóle mówić ze wysłali a (usunięte przez administratora) było co dzień się dopominałem bo przedstawiałem jaka jest sytuacja ze strony tego niemca co z nim tydzień robiłem jeszcze mnie na godziny oszukal dokładnie 3 mniej bo uważał z zaladunek towaru na auto to chyba nie praca juz mi sie kłucić z nim nie chciało ciekawe czy za ten tydzien pracy 15-go dostanę to co niby mam zarobione poczekamy zobaczymy bo wtedy wkurze się naprawde lepiej zeby było po mojej myśli

Jarosław

W dalszym ciągu firma WOLFPOWER Adam Wilk poszukuje pracowników, którzy są fachowcami i mogą pracować za granicami kraju https://www.gowork.pl/praca/wolfpower-adam-wilk;pr Czy ktoś aplikował w ostatnim czasie na któreś z ogłoszeń? Może dopiero macie zamiar to uczynić? Przedstawcie, jak wygląda Wasza sytuacja w tym zakresie.

Mateusz

Zarobki w porządku ja dostałem około 2000 euro na rękę jako elektryk, zakwaterowania naprawdę świetne.

tony
@Mateusz 15.09.2018 14:47

a jakaś weryfikacja?

Adampl

Polecam

Mateusz

A zapomniałem świetna organizacja i opieka ze strony Wolfpower.

Jarosław

@marian67, z racji tego, że w wątku nie ma jeszcze żadnych szczegółowych opinii na temat pracy w firmie WOLFPOWER Adam Wilk to chciałabym, abyś przedstawił wszystkie informacje, które posiadasz na temat zatrudnienia u tego pracodawcy. Jak ocenisz poziom wynagrodzeń oraz atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Wypowiedz się, proszę na ten temat.

marian67

zakwaterowania dobre zaliczka zawsze na czas

Jak wygląda praca u pracodawcy jakim jest WOLFPOWER Adam Wilk w miejscowości Kraków? Czekamy na aktualne info.

Zostaw opinię o WOLFPOWER Adam Wilk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOLFPOWER Adam Wilk