WOLFPOWER Adam Wilk

Opinie o WOLFPOWER Adam Wilk

dordarek

totalna porazka omijac wielkim lukiem

@dordarek 02.11.2018 13:59

Raczej totalna WYGRANA, polecam wszystkim firmę WOLFPOWER. Zawsze pomagają na zleceniu, nigdy mnie nie zostawili samemu sobie. Jestem jak najbardziej na TAK!

ANONIM
@dordarek 02.11.2018 13:59

Dlaczego ak uważasz?

Jarosław

W dalszym ciągu firma WOLFPOWER Adam Wilk poszukuje pracowników, którzy są fachowcami i mogą pracować za granicami kraju https://www.gowork.pl/praca/wolfpower-adam-wilk;pr Czy ktoś aplikował w ostatnim czasie na któreś z ogłoszeń? Może dopiero macie zamiar to uczynić? Przedstawcie, jak wygląda Wasza sytuacja w tym zakresie.

Jarosław

Pracowałeś kiedyś za pośrednictwem tej firmy? W ostatnim swoim zdaniu napisałeś poważny zarzut względem pracodawcy o rzekomym okradaniu pracowników, więc chciałbym, abyś sprecyzował, skąd pojawiła się u Ciebie taka informacja? Nie uzasadniłeś jej w żaden sposób, dlatego przedstaw, czy rzeczywiście takie sytuacje miały miejsce, czy są to jedynie domysły i niepotwierdzone informacje od osób trzecich? Odpowiedz, proszę.

Elektryk55

Dziękuję Panie Adamie za świetną pracę i za pomoc w ciężkich chwilach. Dzięki Panu wyszedłem na prosta. Kto by pomyślał że w wieku 63 lat za granicą będę pracował. Życzę samych sukcesów

@Elektryk55 17.11.2018 15:31

Fajnie czytać wpisy osób, które są zadowolone z pracy, którą wykonują. Czy mógłbyś podzielić się z nami tym, jak to się stało, że trafiłeś do pracy akurat za pośrednictwem firmy WOLFPOWER Adam Wilk? Zostałeś polecony przez znajomego, który miał okazję pracować za ich pośrednictwem, czy może sam zwróciłeś się o znalezienie dla Ciebie odpowiedniego miejsca pracy? Opisz, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Adrian

Dziękuję firmie Wolfpower za znalezienie super pracy. Zawsze można na was liczyć

@Adrian 08.11.2018 11:49

Możesz napisać, jaką dokładnie pracę znalazłeś za pośrednictwem firmy WOLFPOWER Adam Wilk? Firma załatwiła za Ciebie wszystkie formalności związane z wyjazdem? Dostałeś jedną, czy może kilka propozycji pracy i miałeś możliwość wyboru oferty, która najbardziej Ci odpowiada? Przedstaw, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Leszek R.

Firma na poziomie...

Joo

Serdecznie Polecam! Profesjonalizm najwyższej jakości! Pozdrowienia dla Pana Adama, super rekruter!

Ninja78

Firma jest super, wszystko zawsze na czas, zaliczki, wypłata, pomoc w załatwieniu formalności. Zakwaterowanie bardzo fajne ( w tym darmowe :) Pozdrowienia dla Firmy Wolfpower

greg

rekruter (usunięte przez administratora) to człowiek nieodpowiedzialny i niekompetentny, nigdy nic nie jest załatwione jak trzeba,(usunięte przez administratora) ludzi, wysyła ich do firm typu (usunięte przez administratora) gdzie(usunięte przez administratora) ludzi na kasie i mieszkaniach, doradzam omijać szerokim łukiem tego człowieka

Rocko

A zapomniałem napisać że na rekrutera Pana Roberta zawsze można liczyć, dzień i noc, zawsze pomoże!

Elektryk734

Świetna firma, dobre wsparcie językowe i organizacyjne polecam!

@Elektryk734 02.11.2018 17:58

To prawda, jak długo pracujesz w Wolfpower ?

@Rocko 02.11.2018 17:59

od trzech miesięcy

@Elektryk734 02.11.2018 18:00

i jak zarobki ?

@Rocko 02.11.2018 18:01

Mam juz swoje lata i zarabiam te 2200 + opłacony pokój, więc nie jest źle Polecam!

@Elektryk734 02.11.2018 18:02

No ja mam 2100 + opłacony pokój jednoosobowy, w jakim landzie pracujesz ?

@Rocko 02.11.2018 18:04

Na Bawarii takie warunki

@Elektryk734 02.11.2018 18:05

Aha no to się zgodzę z tobą bo ja mam 2100 ale w Koloni pracuje, na Bawarii zawsze więcej płacą

@Rocko 02.11.2018 18:06

Tobie też załatwili kindergeld?

@Elektryk734 02.11.2018 18:08

Tak, ja na dwójkę dzieci prawie 400 EURO pobieram!

@Rocko 02.11.2018 18:08

Może się kiedyś zgadamy na jakie spotkanko, trzymanko!

@Elektryk734 02.11.2018 18:10

Cześć, może spotkamy się kiedyś na zleceniu!

Rocko

Polecam jak najbardziej najlepsza agencja na rynku, wszystko wedle ustaleń, opieka ze strony Wolfpower na najwyższym poziomie! Pełen profesjonalizm.

@Rocko 02.11.2018 17:54

Jak to się stało, że trafiłeś na agencję pracy WOLFPOWER Adam Wilk? Odpowiedziałeś na któreś z ogłoszeń, które dodała firma, czy może z polecenia znajomego zainteresowała Cię praca w tym miejscu? Napisz, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

elektrojob

wszystko według ustaleń wypłata zawsze na czas jak najbardziej polecam!

@elektrojob 18.10.2018 18:23

Jak długo pracujesz już w firmie WOLFPOWER Adam Wilk? Czy w trakcie Twojego zatrudnienia w tym miejscu nabyłeś wiedzę i umiejętności, które pozwoliły Ci stać się lepszym pracownikiem? Jak to wygląda w Twoim przypadku?

@Jarosław 19.10.2018 10:04

Ja, pracuje już jakiś czas dla Wolfpower, jeden z najlepszych pracodawców z jakimi się do tej pory spotkałem !

@Krakus 19.10.2018 13:22

Ciekawi mnie, czy firma WOLFPOWER Adam Wilk proponuje dla swoich stałych pracowników z czasem propozycję zmian na lepsze i lepiej płatne stanowiska? Wiesz może, czy firma w jakiś sposób wyróżnia pracowników, którzy współpracują już z nimi dłuższy czas? W ogóle coś takiego ma miejsce?

@Jarosław 26.10.2018 11:49

Pracuje już 3 miesiąc w firmie WolfPower. Najbardziej podobają mi się następujące rzeczy z którymi NIGDY nie spotkałem się w innych agencjach. -Załatwiają Kindergeld -Posiadają Telefon 24/7 dla pracowników -Posiadają rekruterów w Polsce i w Niemczech, którzy chętnie służą pomocą (to jest akurat najfajniejsze ponieważ pracownik ma pełne wsparcie z Polski i Niemiec) Są tak naprawdę lata świetlne przed konkurencją

Jarosław

@anonymous, w trakcie tej nieprzyjemnej dla Ciebie sytuacji kontaktowałeś się z firmą WOLFPOWER Adam Wilk, że wynikła taka sytuacja? Jaka była reakcja firmy na Twoje zgłoszenie? @Krzysztof, dziękuję za Twoją opinię o pracy za pośrednictwem firmy WOLFPOWER Adam Wilk. Czy była to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem agencji? Jak to się stało, że trafiłeś akurat do pracy za pośrednictwem agencji, której dotyczy wątek tego forum? Polecenie przez znajomego? @Krakus,@Adek, możecie przedstawić bardziej szczegółowo swoją opinię o pracy za pośrednictwem tej agencji?

Krzysztof
@Jarosław 10.10.2018 10:42

@Jarosław, tak, to jest mój pierwszy kontakt z agencją pracy i moim zdaniem trafiłem na prawdę świetnie, tym bardziej jak ostatnio się słyszy coraz więcej o oszustach i naciągaczach... WolfPower to na prawdę rzetelna agencja, nie zostawiają pracownika na lodzie, a jeśli coś idzie nie tak, to czasem dosłownie z dnia na dzień potrafią załatwić we współpracy z niemieckimi agencjami nowe miejsce pracy i zakwaterowanie (tak właśnie było u mnie jak poprzednie prace nie wypaliły - dzisiaj byłem zawiedziony pracą, jutro miałem kolejną, tym razem 100% satysfakcjonującą). Do WolfPower trafiłem przypadkiem, po prostu jak szukałem ofert pracy to właśnie m.in. od nich znalazłem oferty. Nie trafiłem z polecenia, ale sam na pewno zacznę polecać jeśli ktoś mnie zapyta. Działają szybko, konkretnie i profesjonalnie.

Krakus

Praca w Wolfpower to czysta przyjemność

Adek
@Krakus 06.10.2018 12:13

Potwierzam

Krzysztof

Ze strony WolfPower mam pełne wsparcie począwszy od pierwszego kontaktu ws. oferty pracy, przez kwestie organizacyjne oraz logistyczne przed wyjazdem, aż do teraz, czyli podjęcia pracy w Niemczech. Co prawda, nie wszystko od razu po przyjeździe układało się jak należy (nie ten pokój, nie ta praca, problemy językowe, jazda kolejne setki km do kolejnych prac, strata czasu i pieniędzy etc.), ALE! za ten stan rzeczy bardziej odpowiada niemiecka firma (usunięte przez administratora), która to według mojej opinii wysyła ludzi do pracy w stylu "na chybił trafił - a może się uda kogoś przecisnąć???" i szczerze zalecam dużą ostrożność przed współpracą z nimi... Niemniej jednak, mając sporo problemów i zszarganych nerwów po przyjeździe, WolfPower cały czas było ze mną w kontakcie i starało się znaleźć jakieś rozwiązanie. Ostatecznie trafiłem do innej agencji (usunięte przez administratora) i w tej chwili od tygodnia pracuję jako Elektryk przy montażu szaf sterowniczych. Tym razem na prawdę praca jest świetna, dobre warunki płacowe, nie ma nawet większego problemu z komunikacją w j. angielskim. WolfPower to profesjonalizm i rzetelne podchodzenie do tematu, w trudnych i stresowych sytuacjach szukają szybkich rozwiązań, konkretnie przedstawiają wszystkie warunki, nie unikają kontaktów. Ja jestem póki co bardzo zadowolony z tej współpracy, polecam innym!

Jarosław

@anonymous, jak to się stało, że wyjechałeś do pracy za pośrednictwem firmy WOLFPOWER Adam Wilk? Wysyłałeś CV w odpowiedzi na nabór do pracy, czy może zostałeś polecony przez znajomego? Dobrze rozumiem, że przez Twój wyjazd do pracy tak naprawdę nic nie zarobiłeś, tylko byłeś stratny? Firma WOLFPOWER Adam Wilk pokryła jakąś cześć kosztów dojazdu, które poniosłeś? Przedstaw, jak to dokładnie wyglądało.

anonymous
@Jarosław 04.10.2018 14:27

wyjechałem za pośrednictwem tej wlasnie firmy zadnych kosztów mi nie zwrócili znalazłem ich ogloszenie na necie i złożyłem CV a dalej było jak opisałem wczesniej nawet mi nie zaproponowali że mi np.wyslą na konto chociaż na przejazd do polski i cos na życie a puzniej bym im zwrócił z ich strony jesli chodzi o pozytywy i taką pomoc NIC ZERO sam musiałem sobie wszystko zorganizować by wrócić a dobrze wiedzieli że żle mnie pokierowali i że taka sytuacja z tym frycem pretensje mam właśnie do firmy wolfpower bo niemiec rządził nimi jak chcial i z tą zaliczką jeszcze na koniec jak tak można wogóle mówić ze wysłali a (usunięte przez administratora) było co dzień się dopominałem bo przedstawiałem jaka jest sytuacja ze strony tego niemca co z nim tydzień robiłem jeszcze mnie na godziny oszukal dokładnie 3 mniej bo uważał z zaladunek towaru na auto to chyba nie praca juz mi sie kłucić z nim nie chciało ciekawe czy za ten tydzien pracy 15-go dostanę to co niby mam zarobione poczekamy zobaczymy bo wtedy wkurze się naprawde lepiej zeby było po mojej myśli

Mateusz

Zarobki w porządku ja dostałem około 2000 euro na rękę jako elektryk, zakwaterowania naprawdę świetne.

tony
@Mateusz 15.09.2018 14:47

a jakaś weryfikacja?

Adampl

Polecam

Mateusz

A zapomniałem świetna organizacja i opieka ze strony Wolfpower.

Jarosław

@marian67, z racji tego, że w wątku nie ma jeszcze żadnych szczegółowych opinii na temat pracy w firmie WOLFPOWER Adam Wilk to chciałabym, abyś przedstawił wszystkie informacje, które posiadasz na temat zatrudnienia u tego pracodawcy. Jak ocenisz poziom wynagrodzeń oraz atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Wypowiedz się, proszę na ten temat.

marian67

zakwaterowania dobre zaliczka zawsze na czas

Jak wygląda praca u pracodawcy jakim jest WOLFPOWER Adam Wilk w miejscowości Kraków? Czekamy na aktualne info.

Zostaw opinię o WOLFPOWER Adam Wilk - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOLFPOWER Adam Wilk