Piotr Owsik P V O

Józefów

Piotr Owsik P V O

Opinie o Piotr Owsik P V O

Ostrzegam przed Panią dyrektor R...L... , drugiej tak fałszywej osoby nie znam. Lubi sobie wszystkimi tylek podcierac. Za jej niepowodzenia cierpią pracownicy, których zwalnia bez ostrzeżenia a tak naprawdę to ona powinna być zwolniona. Wielka znawczyni mody Hahaha. Pamiętaj kobieto ze to co czynisz innym wróci do ciebie.

@Były pracownik 17.07.2018 19:04

Powyższa opinia dotyczy firmy Potis and Verso sp zoo Józefów.

Zostaw opinię o Piotr Owsik P V O - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Owsik P V O