DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Maria

Myślisz że możnaby wysłać aplikacje bez oferty? Może akurat kogoś zainteresuje i się odezwa? Ciekawe czy zdarzały się takie zatrudnienia bez otwartej rekrutacji już wcześniej

w2d3
@Maria

na zasadzie aplikacji inicjującej?

jeśli to twoja pasja i to lubisz to na pewno jeszcze gdzies znajdziesz prace

młody

tylko czy to może w ogóle coś dać? w sensie popatrzą na to jak nie szukają?

@młody

Czasami wewnątrz firmy są różne rzeczy planowane zanim w ogóle jest oferta. Dlatego uważam że warto dać, a czy to coś da - tego nie wiem, jednak uważam, że jakieś działanie jest zawsze lepsze od braku działania. To nie spowoduje, że później nie możesz wysłać ponownie jeśli nadarzy się oferta, która Cię interesuje.

ważniak
@Sam

dobrze mówisz, powiadomienie o swoim istnieniu poprzez wysłanie cv nic nie kosztuje, a można zawsze być wziętym pod uwagę w pierwszej kolejności przy pojawieniu się jakiejś oferty

Lidia
@ważniak

Co racja to racja, szansę są wtedy większe. A czy wiesz może jak często zwalniają się etaty i czy jest spora rotacja pracowników? Nie ukrywam, że chciałabym tu zaczepić się na stałe i czekam na proces rekrutacji. Firma zawsze daje feedback niezależnie od decyzji?

lider

pytanie: jako brygadzista zarządza się jak dużym zespołem pracowników? ma ktoś jakieś wskazówki jak dobrze wypaść na rekrutacji na to stanowisko?

Fic

Macie sporo fajnych aktywności wnioskując po aktualnościach na stronie, często podejmowane są takie inicjatywy?

lider
@Fic

no chyba tak, bo sporo mają tych akcji z tego co też obserwuje profil firmy

języki

jednym z benefitów, o którym piszą na stronie są kursy językowe, podałby ktoś jakieś szczegóły, jakich języków można się nauczyć?

języki
@języki

i komu właściwie przysługuje ten benefit? na każdy stanowisku można skorzystać z kursów językowych?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Onil

Ilu procowników zatrudnia dirks

www
@Onil

3000 w europie podobno, w polsce około 400?

Onil
@www

Wow, ostatnie pytanie, jaki jest odsetek pracowników fizycznych do biurowych?

Giewont

Dwa pytania od kandydata: co to jest dirks for kids i na jakiej podstawie przyznawają dodatek paliwowy? Dzięki

@Giewont

dirks for kids to zajęcia dla dzieci, czasami paintball, pieczenie pierników, paczki dla dzieci, eksperymenty - tego typu rzeczy które odbywają się np popołudniami lub w weekendy, dla rodzin

A drugie pytanie?

@Giewont

Nie otrzymuję to nie wiem dokładnie, ale kwestia odległości pracy od miejsca zamieszkania. sądzę, że co najmniej 25/30km i wtedy piszesz wniosek co miesiąc o zwrot kosztów

axel

a to jest darmowe?

axel
@Sam

w sumie fajna incjatywa dla dzieciaków i gdzie się odbywają takie zajęcia konkretnie? trzeba się wcześniej zapisywać? znaczy no dzieci :)

note
@axel

no wydaje mi się, że nawet z organizacyjnego punktu widzenia, trzeba poinformować, nie wiem jak tu to mają ogarnięte, ale zakładam że jakieś zapisy są

@axel

Gdy jest coś organizowane, jest informacja i termin do kiedy i gdzie zapisywać dzieciaki :)

Maria
@Sam

Wszyscy mogą brać w tym udział? Też znaczy dzieci każdego pracownika? Jest wtedy opieka zapewniona dla nich czy trzeba być? Super sprawa, chętnie wzięłabym udział w takiej inicjatywie

mama
@Maria

no bardzo ciekawe rozwiązanie, ale mnie najbardziej ciekawi czy trzeba być osobiście z dzieckiem w trakcie takich akcji czy wtedy można zostawić dzieciaki pod opieką osób, które to organizują? jak to w praktyce u was wypada? zostajecie z dziećmi czy raczej ogarniacie coś innego w tym czasie?

fantom

wagowo to jakie przedmioty są na magazynach? bardzo ciężkie do dźwigania?

Praca

Ile osób pracuje jako specjaliści ds. logistyki magazynowej. Czy to jest pojedyncze stanowisko?

mattez

Cześć, Wiecie na jakie zarobki może liczyć brygadzista ?

@mattez

na rozmowie pewnie powiedzą :)

Zuzanna
@miki

nie orientujesz się tak mniej więcej? Zawsze chyba lepiej wiedzieć wcześniej. W ogóle macie same podstawy czy premie tez wpadają?

togo
@Zuzanna

mają premie. jaki stawki to nie podam bo kolega pracuje i nie wypytywałem aż tyle.

papaj

to ubezpieczenie na życie jest obowiązkowe czy można zrezygnować?

@papaj

no chyba że pokrywają w pełni to spoko ale jak mam dopłacać to nie chce

@papaj

Ubezpieczenie jest dobrowolne

@Sam

warto z tego skorzystać twoim zdaniem?

@miki

No to już sam musisz ocenić, czy to coś co ci się przyda

@miki

Moim zdaniem ubezpieczenie zawsze warto mieć, wiesz, nigdy nie wiadomo

@miki

Zwłaszcza, że jednak nie płacisz pełnej kwoty, to może być opłacalne

@Dolot

A jaką kwotę ponosi pracownik za to ubezpieczenie?

1zł albo 25 - zalezy jaką opcję wybierzesz

dzik

Hej, jakie są dodatki pozapłacowe?

dzik
@dzik

O ile w ogóle cokolwiek jest w tym temacie

Alonso
@dzik

jest coś takiego, w ogłoszeniu masz wypisane benefity, nie będę się powtarzać

drakula
@Alonso

no dokładnie, czasem trochę trzeba poszukać a nie zawsze gotowe na tacy mieć..

drakula
@Alonso

a ja zapytam o to czego nie napisali, czy te benefity to przysługują od razu po zatrudnieniu czy po przepracowaniu okresu próbnego?

@Alonso

Ale nie ma już ogłoszenia na stanowisko które mnie interesowało to skąd mam taką informację wziąć?

@Stavier

może z innego ogłoszenia? zresztą skoro nie ma oferty na to co chcesz, to po co ci to wiedzieć, co?

Edward
@nocny

Ale wszytko tajne prze poufne. Naprawdę nikt nie może napisać co przysługuje nowemu pracownikowi? Rozumiem że jakby pytał o wysokość wypłaty ale benefity? No chyba że nie ma się czym pochwalić.

@nocny

To już nie można zapytać? Chcę sobie porównać warunki jakie mają w różnych firmach no i co?

serio?
@Stavier

sam też się dopiero rekrutuje i nie jest dla mnie problemem ze zrozumieniem przeczytać ogłoszenie o pracę.

@drakula

karta multisport przysługuje po 3m pracy, a tak resztę masz od razu

@Sam

a kojarzysz może ile teraz plus minus się dopłaca jako pracownik??

bean

tylko Krosno Odrz. czy jeszcze są jakieś inne lokacje?

Dirks jest również w Wojkowicach

Wujek
@.

A to nie wiedzialem nawet

@.

i tym samym sie zajmują?

ikson

W ogłoszeniu na planistę jest informacja o pracy zmianowej, w równoważnym systemie czasu pracy, ktoś to rozszerzy? Zależy mi na konkretach. Z góry dzięki!

Sull
@ikson

Praca 5-15, 15 -1 w tygodniu, piątki i soboty jedna zmiana

Sull
@ikson

Pt i sob od 6, z tym, że jednego dnia do 17, drugiego do 15

@Sull

a można się jakoś dogadać i pracować tylko na jedną zmianę? tę poranną np.?

@Sull

ogólnie to na część etatu dałoby rady się przyjąć czy chcą kogoś na cały tylko i wyłącznie?

Marzena
@Sull

Po 10 godzin? To powiedz jeszcze, czy te nadgodziny są jakoś płatne dodatkowo. Czy może po prostu je oddają w formie dni wolnych od pracy?

grr
@młody

no nie po to są zmiany, żeby sobie wybierać, nie? gdyby tak każdy zaczął wybierać, to okazało by się że na drugą zmianę nie ma nikogo albo odwrotnie, więc nie sądze

grr
@młody

a o takie rzeczy to ja polecam w rekrutacji zapytać, bo co do dyspozycyjności to trudno odpowiedzieć czy na część etatu by starczyło czy mają zapotrzebowanie na cały etat :)

@Sull

aha i to jest stałe te godziny? zawsze tak samo czy coś sie zmienia czasami

Stavier

Jest tu coś takiego jak kasa zapomogowo-pożyczkowa? W niektórych firmach mają coś takiego.

@Stavier

Znaczy chodzi mi o te pożyczki wewnątrzzakładowe jakby ktoś mnie nie zrozumiał.

Robb
@Stavier

a czym one sie roznia od normalnych?

@Robb

Zazwyczaj są na niski procent i łatwiej je dostać nawet bez zdolności kredytowej jeśli się jest członkiem PKZP. Pytanie czy tutaj są czy nie?

@Robb

Nigdzie u siebie o tym nie piszą w benefitach więc podejrzewam, że nie ma ale wolę dopytać tutaj

vos
@Stavier

tutaj? może lepiej od razu do nich skierować pytanie, jak cię to tak interesuje?

Kalejdoskop
@vos

A co za problem z zapytaniem na goworku, nie wiesz, nie odpowiadasz i tyle, ale od tego m.in jest to forum

Luki

Ciężko tu o umowe o pracę, czy dają bez problemu?

sam
@Luki

od razu dostajesz próbną na 3m a później na 1r

Luki
@sam

a po tym czasie rozumiem, że już przedłużają na nieokreślony, tak?

@Luki

jeśli wszystko jesy ok, to tak.

@Sam

A co może pójść nie ok np. żeby nie przedłużyli?

@Stavier

no jak się np. obijasz w robocie, albo masz dwie lewe ręce i ci kompletnie nie wychodzi, to wtedy w niczyim interesie jest dalsza współpraca

No okej. To logiczne całkiem. Dzięki

Erik

Czy na wszystkich stanowiskach magazynowych są takie same godziny pracy, czy to zależy od wydziału?

gizmo
@Erik

chyba zależy od wydziału ale nie wiem jeszcze... czekam już na rozmowę, to jak się dowiem to wrzuce

nirko
@Erik

nie wie ktoś czy na nocki też się pracuje?

nirko
@gizmo

napisz please jak sie dowiedziałeś czegoś, bo nie widzę info nigdzie

@nirko

typowo nocnych zmian nie ma ale pracuje sie do późna do nocnych godzin. ale tak żeby cała noc była zmiana to nie

bean
@oleo

do której nadłużej sie pracuje? a rano od której?

stich

od 5 (pierwsza zmiana do 15) a druga zmiana od 15 do 1 nad ranem

stich
@bean

więc moim zdaniem bez tragedii

@stich

ok dzięki za informacje

@stich

bo nie ma opcji, żeby dogadać się i chodzić tylko na jedną zmianę?

@binek

Co? Pierwsze słyszę żeby ktoś się chciał dogadywać w ten sposób. Robiłeś tak kiedyś w innych firmach?

@Stavier

no tak ja tak pracowałem w innej firmie, są przecież nocki.. coś ty taki zdziwiony? tyle że tam była jedna zmiana, to to też nie że sobie wybrałem, tylko już w ofercie o tym pisali

@Stavier

no ale z racji, że tu są dwie zmiany to raczej nie ma szans

On

Firma pełna zarozumiałych, pysznych i wyniosłych pracowników. (usunięte przez administratora)

@On

Mówisz o sobie, co?

Łucja
@Pikel

To jest sugestia co do jakiegoś konkretnego działu czy raczej każdy w miarę spoko tu jest? Są takie co się wzajemnie nie lubią?

ozono
@Łucja

Zależy, ciężko mówić za wszystkich, ale moim zdaniem ludzie są tu naprawdę spoko, przynajmniej ja z nikim spin żadnych nie mam

oleo

dla mnie praca jest w porządku typowo magazynowa nad tym nie ma co sie rozwodzić jak ktoś lubi taką prace to polubi tutaj pracować jak nie to nie. firma dość spora wiec raczej pilnują żeby wszystko było jak należy przekrętów jakiś żadnych nie było do tej pory jak tu pracuje, generalnie jest spoko

a ile tu już robisz?

@oleo

jak się zapatrują na umowy? masz uop?

Tomson
@oleo

Jak ktos pracowal na magazynie to zdziwienia zadnego nie bedzie miec tyle powiem. Dla mnie wszystko w porzadku

@bart

tak, pracuje na umowie o pracę

@oleo

o to dobrze, a od początku jest uop? jest jakiś okres próbny?

si
@bart

domyślam się, że tak, ale to nie wiem do końca

wito
@bart

Chyba w każdej firmie jest na początku próbny, tylko jego długość może się różnić

@wito

a tu jak to czasowo wychodzi?

Reg

Jak wygląda sprawa z posiłkami? jest tam co kupić do jedzenia? może sypią jakąś kasą w ramach dofinansowania, czy coś?

@Reg

są automaty, a poza tym firma ma różne dofinansowania i to całkiem spoko

@Reg

firma ogólnie w wybrane dni daje bułki, owoce za darmo

@Reg

aa i w każdy piątek jest posiłek regeneracyjny, pewnie o czymś jeszcze zapomniałem, ale mniej więcej tak to wygląda

Reg
@dyb

to całkiem spoko, dzięki za odp

witkacy
@dyb

a wiesz może jakie są benefity? i jaką umowe preferują?

witkacy
@dyb

startuję też teraz w rekrutacji, ale jeszcze nie miałem telefonu... nie wiem czy się dostane, może się z nimi skontaktować? ogólnie wiesz może jak wygląda ten proces rekrutacji bo oferta jest do 27...

mol
@witkacy

zawsze jest umowa o pracę, od początku zatrudnienia. benefity to dodatek paliwowy, kasa na święta, urlopowe, owoce i bułki, promocyjne ceny żywności w automatach, integracja raz w roku

@mol

Ten dodatek paliwowy obowiązuje na jakich warunkach?

@mol

To jakoś od określonej liczby kilometrów?

trut
@mol

dobra a co do tej żywności, to da się najeść w pracy tak żeby nie trzeba nic nosić ze sobą z domu?

trut
@mol

w sensie czy jakoś finansowo to korzystnie w miarę wychodzi, wiem że może głupie pytanie, ale ja nie cierpie gotować, a o takie głupoty to troche tak głupio na oficjalnej rekrutacji pytać, więc tutaj pisze

@trut

no zależy ile potrzebujesz, to musisz sam się określić chyba, chociaż z tego co piszą, to sporo możliwości jest do wyboru

@trut

znajomy co tam pracuje mówił, że mają obiadomat i że chyba za niecałe 10 zł można zjeść posiłek, no to to by było dobrą opcją dla ciebie

@trut

a czy to się opłaca to musisz sam zdecydować, w sumie jak policzysz produkty, prąd, czas, to chyba serio lepiej kupić niż się samemu w to bawić

wruum
@Pikel

w ogłoszeniach piszą, że dla dojeżdżających, co mają powyżej 25km od miejsca zamieszkania do miejsca wykonywania pracy, ale dobrze, żeby ktoś to potwierdził z pracowników

drobny
@wruum

to by było spoko

@drobny

wiecie na jakich warunach jest ta dopłata? bo nie wiem może lepiej by było z kimś się zabierać

omik
@Markk

pewnie lepiej, bo zawsze to się koszta rozkładają na większą ilość osób, a ty na co startujesz?

Panek
@omik

Ja wysłałęm cefałkę na spec. ds. jakości, ale narazie cisza... długo odpowiadają?

@Panek

jak ja miałem rekrutacje to kilka dni

Panek
@Bigos

poczekam chyba jeszcze chwile i się dopytam, no chyba że kogoś już znaleźli..

@Panek

i jak coś się odezwali?

Markk

Witam, czy są tu może aktualnie otwarte rekrutacje na stanowiska bardziej biurowe? Skończyłem logistykę, mam niecałe 2 lata doświadczenia i zastanawiam się czy nie znalazłoby się tu miejsce dla mnie, także będę wdzięczy za informacje odnośnie aktualnych ofert, może coś ktoś słyszał? Gdzie ewentualnie szukać ofert?

candy
@Markk

ja patrzyłem na pracuj i na ich stronę internetową

mors
@Markk

włóż może trochę własnej inicjatywy i poszukaj w internecie, w pracy też nikt za ciebie wszystkiego nie będzie robił

drobny
@mors

no trochę racja.. teraz to każdy by chciał wszystko mieć podane na tacy

@mors

spłyń do morza a nie spinaj, człowiek nie może się zapytać... od tego jest teoretycznie ta strona po części

omik
@Markk

w końcu kto pyta, nie błądzi, nie ma co od razu ofensywnie :)

@omik

ofensywnie to mam nadzieje będziemy grać z Francją!

Oby Bercik strzelił Wojtula bronił

@omik

albo żeby przynajmniej nam nie strzelili ;)

bigos

ja polecam przepis z "kwestia smaku" jest ciekawie

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.