Lokis Design

Opinie o Lokis Design

Filtruj opinie po kryteriach:

niepracujciewlokisdesign
 Opinia

Nie polecam tam pracy na stanowisku architekta wnętrz. Brak umowy, duże problemy z uzyskaniem pieniędzy, oraz brak organizacji to tylko wierzchołek góry lodowej. Terminy są czasem za krótkie, i trzeba robić bezpłatne nadgodziny. Brak szacunku do pracownika i zarządzanie oparte na wyzysku. Traktowanie osoby pracującej jak dojnej krowy, którą można wymienić po paru miesiącach, więc nie ma co liczyć na poczucie stabilnego zatrudnienia z wszelkimi świadczeniami. Nikt tam nie wytrzymuje dłużej niż parę miesięcy, co źle świadczy to firmie. Dodam jeszcze chorą atmosferę z zachęcaniem pracowników do donosicielstwa i nieuczciwości.

Tak3Nie
G.
@niepracujciewlokisdesign 15.04.2019 19:58

To i tak w bardzo delikatny sposób wyrażenia opinii o tej firmie i bardzo prawdziwy. Proszę administratora o jej nie usuwalnie, bo ta praca to na prawdę niezły "kanał" i niech o tym wiedzą potencjalni pracownicy zanim zgodzą się tam rozpocząć pracę. Inspekcja pracy powinna się tą firmą zainteresować. Ja osobiście się dziwię, że ta firma jeszcze istnieje.

TakNie
JA
 Opinia

Tragedia. Ta firma to jakaś porażka a zwłaszcza w kwestii płatności. Prace wykonane miesiąc temu a kasy jak nie ma tak nie ma. Nie tylko mi nie zapłacili. Nie płacą wszystkim swoim podwykonawcom

Tak1Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Lokis Design - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lokis Design

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.