Agricola recruitment
counter
5 1 11 5 1
Irek Nowy wpis

A jak pracujecie na HO to macie zwrot za prąd?

Erwin Nowy wpis

W jakiś sposób muszą przygotować dla kandydata pracę a bez danych się nie da. Ogólnie maja bardzo dobra opinię!

Rekruttt

Skan dowodu osobistego, wszystkich prywatnych informacji i numer konta bankowego, a to wszystko z prośbą wysłania droga mailowa? Chyba coś tu nie gra...

Paulina Nowy wpis
@Rekruttt

Jeśli miałeś zastrzeżenia co do ochrony Twoich danych osobowych, czy zgłosiłeś je kierownictwu? Czy istnieje możliwość tradycyjnej formy złożenia CV? Bo jak rozumiem, mówisz o sposobie składania aplikacji?

Agricola Recruitment Nowy wpis
@Paulina

Dzien dobry, Jestesmy angielska firma rekrutacyjna i proces rekrutacyjnyczy tez rejestracyjny moze sie roznic od polskiego systemu. Aby aplikowac u nas o prace, mozna wyslac nam CV, wyslac nam email lub wypelnic aplikacje online na naszej stronie www.agricolarecruitment.co.uk. Na tym etapie rekrutacjii nie potrzebujemy dokumentow typu dowod osobisty lub dane konta bankowego. Jezeli po przeczytaniu CV lub emaila stwierdzimy ze kandydat nadaje sie do pracy na ktorejs z naszych farm, zapraszamy kandydata na rozmowe kwalifikacyjna. Jezeli kandydat przejdzie ta rozmowe prosimy o wypelnienie standardowych formularzy rejestracyjnych , ktore uzywaja wszystkie firmy w UK. Potrzebujemy je w celu weryfikacji tozsamosci w razie podjecia pracy przez kandydata . Formularze wypelnia sie online na platformie ktora uzywamy ale mozna je rowniez przeslac na email. W obu przypadkach trzeba zalaczyc skan dokumentu tozsamosci. W jednym z dokumentow kandydat wyraza zgode na przetwazanie tych danych. Chcielibysmy podkreslic ze na kazdym etapie rekrutacji kandydat moze zrezygnowac z procesu rekrutacyjnego i moze nas poprosic zeby jego dane osobowe zostaly zniszczone. Dane konta bankowego potrzebujemy byc w satnie wypacic wypalte pracownikowi. To my jestemy za to odpowiedzialni i jest standardowa metoda wypacania wynagrodzenia za prace. Nie potrzebujemy danych bankowych do inych celow niz wyplata. Zazwyczaj kandydaci sa w Polsce, a nasza organizacja znajduje sie w Anglii, dlatego tez kandydat nie moze podjechac zeby pokazac nam ten dokument , wiec prosimy o skan lub zdjecie dokumentu tozsamosci. Jezeli kandydat znajduje sie na terenie Wielkiej Brytani, moze do naszego biura podjechac i nam dokument pokazac. Niestety nie mozemy legalnie zatrudnic kadydata bez weryfikacji tozsamosci. Zapewniamy ze wszystkie dane osobowe sa przechowywane w bezpeicznym miejscu zgodnie z angielskimi przepisami ochrony danych osbowych (GDPR). Jestesmy tez zarejestrowani z ICO . ICO to niezależna instytucja zalozona w celu ochrony praw informacyjnych w interesie publicznym, promujaca otwartość przez instytucje publiczne i prywatność danych dla osób fizycznych. Dlatego tez chcemy zapewnic ze wszystkie procesy rekrutacyjne sa wykonywane zgodnie z prawem angielskim .

Rekrut

(usunięte przez administratora) Wyludzaja dane osobowe np. skan dowodu osobistego.

Paulina
@Rekrut

W przypadku gdy łamane jest prawo nie powinno się pozostawać obojętnym. Zarzut wyłudzania danych osobowych to poważne oskarżenie, szczególnie gdy jest pisane na forum publicznym. Czy jesteś świadomy konsekwencji prawnej takiego oskarżenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paulina

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Jak przebiega proces rekrutacji w Agricola Recruitment ? Każda opinia na temat pracy w firmie będzie bardzo istotna dla osób, które planują aplikować do Agricola Recruitment. @profil, czy jesteś pracownikiem Agricola Recruitment? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

profil

Tak, oni rekrutuja pracownikow na farmy mleczne.

profil

Tak, oni rekrutuja pracownikow na farmy mleczne.

Ciekawy

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Agricola recruitment - Nantwich

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agricola recruitment