Opinie o Phu Remonty Przemysław Jeżewski w Babi Dół

anonim Nowy wpis
Klient

FIRMA PHU REMONTY PRZEMYSŁAW JEŻWSKI Z BABIEGO DOŁU (usunięte przez administratora) KILKUNASTU KLIENTÓW W CAŁEJ POLSCE WYSTARCZY W FB WPISAĆ HASŁO :Jeżewski Jeżewska I Ich Przekręty. NIKOMU NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TYM PANEM - (usunięte przez administratora) PARTACZ, @UJ NIE FACHOWIEC, TYPOWY (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) !!!

Danuta Nowy wpis
@anonim

Wiele fragmentów Twojego komentarza zostało usuniętych - zapewne łamały regulamin GoWorka. Nie da się ukryć, że nie masz dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o firmę Phu Remonty. A czy ostatecznie udało Ci się wyjaśnić z nimi te nieporozumienia?

Tomasz Sz Nowy wpis
@anonim

Dokladnie . Jak ktoś chce zobaczyć zdjecia pseudofachowca czyli szefa bez górnej dwójki to proszę pisać na tsz_79@tlen.pl Ekipa kolesi nafetowana z fioletowymi wargami . Robili uwaga nawet w świeto 1 maja na co sąsiedzi patrzyli z politowaniem .Uwaga robili też w Boże Ciało. Pelno butelek po alkoholu na budowie (usunięte przez administratora) z gilem taki ze swinia jest czystsza .sufitów nie umieją kłaść krzyżowo tylko na śledzie. Sufit po zawieszeniu od razu pokrzywił się. Chlop mial położyć wełnę pod sufitem to ludzie serio baba 88 lat bez rąk i nóg lepiej by to zrobiła. Jeden chlop mial zrobic hydroizolacje sufitu to połowa sufitu przeswitywala .sufity podwieszone 75m do rozbiórki. Jestem stratny z 8 tys zł przez jakiegoś (usunięte przez administratora) dzbana którego przysięgam jakbym spotkał to własnymi rękoma udusił. Koleś zwiał i może dobrze bo ryj by mial obity konkretnie.

Tomasz Sz Nowy wpis
Klient

UWAGA ,PSEUDOFIRMA ,U mnie powiesili sufity i mieli robić gładzie około 550 m .Powiedziałem że na budowie zjawi się kierownik budowy i ekipa się zmyła . To co zrobili z sufitami to ludzkie pojęcie przechodzi . Spaprali robotę i teraz muszę brać kolejną firmę aby po nich wszystko poprawili . Dramat ,omijać ich z daleka !!!

Bob Marley

Nie polecam współpracy z tym Panem. Działa pod różnymi firmami, część jest niezarejestrowana, nie płaci, kręci a do tego żaden z niego fachowiec budowlany. Ma kilka spraw sądowych przeciwko niemu, miał sprawę na policji i myślę że będzia miał wiele nowych. Najlepiej trzymać się z dala od niego.

Blabla
@Bob Marley

Ale masz fantazje człowieku.

Elżbieta

Zostałam oszukana przez tego Pana - nie otrzymałam wygrodzenia za miesiące maj, czerwiec i lipiec 2018.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda rekrutacja w firmie Phu Remonty Przemysław Jeżewski w mieście Babi Dół?Może ktoś z nowych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Remonty Przemysław Jeżewski - Babi Dół

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Phu Remonty Przemysław Jeżewski
0/5 Na podstawie 0 ocen.