Opinie o Rosiak Paweł Asekuracja Prace Wysokościowe Techniką Alpinistyczną Usługi Budowlane w Płońsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rosiak Paweł Asekuracja Prace Wysokościowe Techniką Alpinistyczną Usługi Budowlane. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rosiak Paweł Asekuracja Prace Wysokościowe Techniką Alpinistyczną Usługi Budowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosiak Paweł Asekuracja Prace Wysokościowe Techniką Alpinistyczną Usługi Budowlane w Płońsk

Tasbud

!NiE płaci podwykonawcom KRĘTACZ !!! Witam Wszystkich odwiedzających. Zamieszczam ta opinie ku przestrodze by absolutnie nie wchodzić we współpracę z ta firma. Zostałem (usunięte przez administratora) jak potem dowiedziałem się nie jako pierwszy na tej budowie przez firmę Asekuracja. Tak naprawdę prowadzi ja mąż Pani Doroty - Paweł R.. Jest to wyrafinowany przekręt i krętacz. Potrafi zwodzić i non stop grając na czas wymyśla nowe zarzuty by nie zapłacić za należycie wykonana prace by w końcu przestaje odbierać telefony.

Sebastian Nowy wpis
@Tasbud

Nie ma nic gorszego jak Tasbud Zapytajcie o opinie tej firmy, kogo kolejek

Mnie też (usunięte przez administratora) ten wkręcać, pracowałem jako podwykonawca, moim zdaniem nie niepotrzebnie tego pozostawiać, trzeba wszystkim razem zgłosić, jeżeli nie odzyskamy pieniądze, to chociażby będziemy wiedzieć że nikogo więcej nie oszuka. Na praktyce sąd nie za bardzo chcę zajmować się sprawa poniżej 10000, firma asekuracja z tego powodu korzysta, bierze podwykonawców, podpisuje albo nie podpisuję umowę, a końcówka wiadoma wszystkim, nie odbiera telefon, Mówi że zadzwoni później, to jeszcze wymyślia różnie (usunięte przez administratora) wszystko robi dlatego żeby po prostu nie rozliczać sie, chociaż od klienta kasy dostaje, nie chciałbym tego zostawiać Paweł asekuracja powinien odpowiadać za to co robię.

anonim1 Nowy wpis

potwierdzam jw. teraz to samo pewnie będzie w service construction sp. z o.o.

Sebastian Nowy wpis

Nie zgadzam się my byliśmy zadowoleni z pracy w tej firmie , niestety sprawy rodzinne zmusiły do powrotu w strony rodzinne Sebastian

Chris Nowy wpis

Oszust z Braciszkiem nie placa.. a sami nic nie potrafia... pozniej nie odbieraja telefonow i groza

Bożena

Witam, czy firma zatrudnia również studentów na umowę zlecenie?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rosiak Paweł Asekuracja Prace Wysokościowe Techniką Alpinistyczną Usługi Budowlane na stanowisko Pracownik budowlany? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Automatyk (m/k)
Płońsk
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Oszukane

Nie płaci za pracę

Bożena
@Oszukane

A firma Asekuracja to w ogóle jeszcze zatrudnia ludzi? Jeśli tak, to jak sprawa z Twoim wynagrodzeniem? Odzyskałeś je?

(usunięte przez administratora)nie wypłaca pieniędzy podwykonawcom.

Gdybyś TROLU uczciwie pracował nie miałbyś czasu na siedzenie przed ekranem i pisania opinii .....

@Andrzej

Trolem jesteś Ty bo (usunięte przez administratora)ludzi

maksym

Nie płaci za roboty. Kręci, nie odbiera telefonów, zwodzi

Krzysztof
@maksym

Prowadzę firmę od 19 lat takich cwaniaków ,którzy szkalują firmy o rzekome oszustwa jest dzisiaj mnóstwo ,to jest ich sposób na zarabianie pieniędzy ,rozgrzebują roboty, bądź niszczą, to co było do naprawienia a na koniec przychodzą i mówią , ale ja mam zapisane godziny ,banda darmozjadów i ..

Zostaw merytoryczną opinię o Rosiak Paweł Asekuracja Prace Wysokościowe Techniką Alpinistyczną Usługi Budowlane - Płońsk

• Jak się pracuje w Rosiak Paweł Asekuracja Prace Wysokościowe Techniką Alpinistyczną Usługi Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Rosiak Paweł Asekuracja Prace Wysokościowe Techniką Alpinistyczną Usługi Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosiak Paweł Asekuracja Prace Wysokościowe Techniką Alpinistyczną Usługi Budowlane?

2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Klonowa 8 lok. 3
    09-100 Płońsk