Opinie o Odrozek Tomasz O-Dro Zakład Usług Projektowych w Wodzisław Śląski

counter
3 2 9 5 1
Kontecki Nowy wpis
Klient

Bardzo pozytywne odczucia, po wykonaniu usługi!

hanys

Nie POLECAM........nie dotrzymuje terminów, nie odbiera telefonu. Jeżeli już odbierze obiecuje "gruszki na wierzbie".....NIGDY WIĘCEJ DO PANA ODROZKA !!!!!! Szukajcie innych,uczciwych projektantów.

Dost Nowy wpis
@hanys

Mam zupełnie odmienne zdanie Pan Odrozek możliwe, że nie gwarantuje terminu, jednakże jego usługi są prowadzone wzorowo, a właściciele nie mają nic do załatwiania.

John Nowy wpis
Klient

Nie polecam, Pan umawia się na spotkanie, po czym nie przyjeżdża, nie odbiera telefonów, szkoda czasu na taką niekompetentną osobę!

Ilona Nowy wpis
@John

Widzę, że nie polecasz firmy O-Dro, bo umówiłeś się na spotkanie z jej pracownikiem i niestety do niego nie doszło, straciłeś też z nim kontakt. Wydaje mi się, że czasem spotykają nas różne zdarzenia losowe, więc może warto wyjaśnić, dlaczego tak się stało. Udało Ci się ostatecznie skontaktować z firmą? Jeżeli coś się zmieniło, to koniecznie daj znać.

Dorota

Firma działa tylko w Wodzisławiu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

WDZIECZNY KLIENT

Szczerze polecam firmę Tomasz O-Dro Zakład Usług Projektowych - Wodzisław Śląski.Właściciel: kompetentny,pomocny we wszystkich sprawach dotyczący usług projektowych i nie tylko ! POLECAM FIRMĘ !!!!

Marek

Zupełnie nie polecam. Pan Odrozek nie dotrzymuje terminów, nie odbiera telefonu. Projekt miał być gotowy w miesiąc czekałem prawie trzy po wielu prośbach.

Nadal czekamy na nowe informacje. Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Odrozek Tomasz O-Dro Zakład Usług Projektowych w miejscowości Wodzisław Śląski. Wasz post się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Odrozek Tomasz O-Dro Zakład Usług Projektowych - Wodzisław Śląski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad