Binatural Grzegorz Krystosiak

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Binatural Grzegorz Krystosiak

Iryna Ivanovich Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry :). Piszę z zapytaniem, czy kosmetolog z kilkunastoletnim stażem i 10 letnim stażem prowadzenia własnego gabinetu ma szansę na pracę w Państwa firmie ? Z poważaniem, Iryna Ivanovich

Nowy wpis

@Iryna Ivanovich

Pani Iryno, Oczywiście :) Prosimy o wysłanie CV na adres biuro@binatural.pl z zaznaczeniem na jakie stanowisko i ewentualnie na jaki region Pani aplikuje.

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Binatural Grzegorz Krystosiak w mieście Warszawa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Kandydat

Rozmowa kwalfikacyjna na bardzo niskim poziomie (stanowisko Szkoleniowca) - trwała może 20 minut, zero pytań o wiedzę merytoryczną, po czym dostaje informacje, żeby czekać ok. 5 dni na informacje zwrotną i że mogę się spodziewać zaproszenia na drugi etap. Obietnice, że odzywają się do każdego kandydata, nieważne jaka decyzja. Oczywiście zero kontaktu, pomimo nawet próby kontaktu z firmą i prośbą o ewentualną odpowiedź. Szkoda, zwłaszcza, że widzę, że rekrutajca ponownie ruszyła. Niepoważne traktowanie kandydatów.

Lidia
@Kandydat

rekrutacja na to samo stanowisko od nowa mowisz? wymagania w ogloszeniu takie samo czy cos zmienili ? ciekawe czy ostatecznie cos ci napisza czy juz nic z tego ?

Nowy wpis

@Kandydat

Absolutnie naszym standardem nie jest opisany przez Pana/Panią proces. Dziękujemy za poruszenie tych kwestii i na pewno w trakcie tej jak i kolejnych rekrutacji zwrócimy bardziej szczegółowo uwagę na prawidłowy kontakt z kandydatem i poinformowanie go o ewentualnych kolejnych etapach czy też zamknięciu rekrutacji.

Czy w Binatural Grzegorz Krystosiak poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanie

Jako standardowe świadczenia dodatkowe po okresie próbnym możemy zaproponować: prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit/Multisport czy dołączenie do BiNatural Business Academy. W zależności od stanowiska i kierunku rozwoju danego Pracownika do tej pory dofinansowywaliśmy studia, specjalistyczne kursy i szkolenia czy kursy językowe.

Rozmowa kwalifikacyjna
Binatural Grzegorz Krystosiak prowadziła rekrutację na stanowisko Kosmetolog Szkoleniowiec - Trener - Specjalista ds. Szkoleń . Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Kaśka S.
Kandydat

Ile osób pracuje w biurze w Warszawie?

@Kaśka S.

Pani Katarzyno prosimy o doprecyzowanie pytania :) Chodzi o biuro w rozumieniu administracyjnym czy o całą strukturę firmy?

Binatural Grzegorz Krystosiak poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. sprzedaży. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Binatural Grzegorz Krystosiak. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@Pytanie

Oczywiście! BiNatural Business Academy- to wewnętrzny program wsparcia rozwoju pracowników między innymi w takich obszarach jak: sprzedaż, negocjacje, autoprezentacja i inne. Ponadto minimum raz na kwartał organizowane są zewnętrzne szkolenia z trenerami biznesu i branży beauty. Dodatkowo istnieje możliwość dofinansowania studiów, kursów czy szkoleń. Ścieżka rozwojowa jest omawiana każdorazowo indywidualnie z pracownikiem na etapie zatrudnienia kolejno wg kwalifikacji oceny rocznej.

Karolina

Witajcie, jak wygląda rekrutacja w Binatural? Czy składa się jedynie z rozmowy kwalifikacyjnej czy są inne etapy? Na co pracodawca kładzie nacisk na rozmowie? O co jest się pytanym i czy nasza wiedza jest już na niej w jakiś sposób weryfikowana? :)

@Karolina

Pani Karolino, Rekrutacja zazwyczaj jest dwustopniowa. W przypadku stanowisk wymagających umiejętności praktycznych takich jak np: masaże, zabiegi aparaturowe i inne z obszaru kosmetyki - trzystopniowa. Na rozmowie o pracę zawsze weryfikujemy wiedzę z zakresu pracy stanowiska, na który dany kandydat aplikuje :)

Alicja

Czy w Binatural jest możliwość odbycia praktyk zawodowych? Jeśli tak to na jakich zasadach - są płatne czy bezpłatne? I jaki jest czas ich trwania?

Asia O
@Alicja

Ja byłam i polecam :) Ale byłam w ich gabinecie a nie w firmie. w firmie to nie wiem czy robią zadzwoń najlepiej albo napisz im na fb

@Alicja

Pani Alicjo, Jest taka możliwość :) Poprosimy o przesłanie zapytania jakiego zakresu i obszaru dotyczą praktyki na adres: kariera@binatural.pl Po zapoznaniu się z treścią maila wrócimy do Pani z odpowiedzią. Pozdrawiamy BiNatural

Wątek o pracy w przedsiębiorstwie Binatural Grzegorz Krystosiak w mieście Sokołów Podlaski nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Binatural Grzegorz Krystosiak - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Binatural Grzegorz Krystosiak?

Zobacz opinie na temat firmy Binatural Grzegorz Krystosiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Binatural Grzegorz Krystosiak