Binatural Grzegorz Krystosiak

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Binatural Grzegorz Krystosiak

Orientujecie się, jak często poszukują kogoś na stanowisko księgowej? Znalazłam nieaktualne ogłoszenie o pracę, a chętnie bym się tu przyjęła. Czy nadal jest tyle dostępnych form zatrudnienia? Jeśli tak, to czy pracownik może o niej zadecydować? Widzę, że jest tutaj możliwość dofinansowania studiów. Obojętnie jakiego kierunku? Czy jednak musi byś powiązany ze stanowiskiem pracy? Dajcie znać, bo myślę nad złożeniem CV...

Nowy wpis

@AB Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko księgowej ale CV zawsze można wysłać na adres kariera@binatural.pl O formie zatrudnienia po okresie próbnym decyduje pracownik. Dofinansowanie studiów jest uzgadnianie zawsze na poziomie przełożony - pracownik - nie musi być to kierunek powiązany ze stanowiskiem pracy.

Lala Nowy wpis

Jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko specjalista ds. sprzedaży? Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej?

Nowy wpis

@Lala

@lala proces rekrutacji jest najczęściej dwuetapowy. Pierwsza rozmowa jest to rozmowa online w trakcie której rozmawiamy o znajomości: rynku aparatury high tech, technologii, doświadczeniu kandydata na podobnym stanowisku. Drugi etap odbywa się najczęściej w biurze w Warszawie. Często jest to forma warsztatowa oceniająca umiejętności sprzedaży.

Chciałbym pracować jako Główny Księgowy w mieście Warszawa. Czy rzeczywiście można zarobić 12000 ? W jakich firmach?

Ali

Często szukają tu pracowników na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży? Ogłoszenie było takie sprzed 2 lat temu. W ogłoszeniu tym starym widzę, że preferuje firma kontakt b2b. Dalej tak jest, czy można się dogadać na umowę o pracę? Ten wewnętrzny program rozwoju pracowników na czym polega? Będę wdzięczny, jak ktoś mi to tak konkretnie przedstawi. Już na zaś, bo może się trafi, że kogoś będą szukali:)

@Ali

Ali, Aktualnie rekrutujemy na stanowisko specjalista ds. sprzedaży do działu aparatury high-tech oraz do działu kosmetyki pielęgnacyjnej. W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji prosimy o wysłanie CV na adres kariera@binatural.pl lub biuro@binatural.pl - z zaznaczeniem, którego województwa dotyczy aplikacja. Jeśli chodzi o formę zatrudnienia - jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę. BiNatural Business Academy to wewnętrzny program, który jest programem dwufilarowym. Pierwszy ogólny - minimum raz na kwartał organizowane są szkolenia z trenerami, coachami, mentorami zewnętrznymi z obszarów komunikacji, motywacji, psychologii itd. Filar ten dotyczy wszystkich pracowników. Drugi filar to indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego każdego pracownika, która jest omawiana podczas ocen rocznych, spotkań kwartalnych itp. Może ona mieć formę premii pieniężnej, premii edukacyjnej czy innej premii poza finansowej. Ustalane jest to na zasadach obopólnej zgody Pracodawca-Pracownik. Jeśli będą bardziej szczegółowe pytania zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem +48572101424. Pozdrawiamy BiNatural

Binatural Grzegorz Krystosiak prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Rozmowa kwalfikacyjna na bardzo niskim poziomie (stanowisko Szkoleniowca) - trwała może 20 minut, zero pytań o wiedzę merytoryczną, po czym dostaje informacje, żeby czekać ok. 5 dni na informacje zwrotną i że mogę się spodziewać zaproszenia na drugi etap. Obietnice, że odzywają się do każdego kandydata, nieważne jaka decyzja. Oczywiście zero kontaktu, pomimo nawet próby kontaktu z firmą i prośbą o ewentualną odpowiedź. Szkoda, zwłaszcza, że widzę, że rekrutajca ponownie ruszyła. Niepoważne traktowanie kandydatów.

Lidia
@Kandydat

rekrutacja na to samo stanowisko od nowa mowisz? wymagania w ogloszeniu takie samo czy cos zmienili ? ciekawe czy ostatecznie cos ci napisza czy juz nic z tego ?

@Kandydat

Absolutnie naszym standardem nie jest opisany przez Pana/Panią proces. Dziękujemy za poruszenie tych kwestii i na pewno w trakcie tej jak i kolejnych rekrutacji zwrócimy bardziej szczegółowo uwagę na prawidłowy kontakt z kandydatem i poinformowanie go o ewentualnych kolejnych etapach czy też zamknięciu rekrutacji.

Wersow
@Kandydat

Oj to ja się nie zgadzam. Rozmowa właśnie jak test z wiedzy w uczelni. Pytania o budowę skóry, czym się różnią różne lasery. Dużo pytań o wiedzę taka gdzie mnie to wryło. W gabinecie niby to robię ale w szkole nigdy nikt nie tłumaczył co na przykład radio fala robi w skórze. Rozmowa ciężka pani mi powiedziała ze ma jeszcze inne rozmowy ale była miła. Potem dostałam mejl ze wybrali kogoś kto miał większe doświadczenie jako szkoleniowiec.

Iryna Ivanovich

Dzień dobry :). Piszę z zapytaniem, czy kosmetolog z kilkunastoletnim stażem i 10 letnim stażem prowadzenia własnego gabinetu ma szansę na pracę w Państwa firmie ? Z poważaniem, Iryna Ivanovich

@Iryna Ivanovich

Pani Iryno, Oczywiście :) Prosimy o wysłanie CV na adres biuro@binatural.pl z zaznaczeniem na jakie stanowisko i ewentualnie na jaki region Pani aplikuje.

Czy w Binatural Grzegorz Krystosiak poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jako standardowe świadczenia dodatkowe po okresie próbnym możemy zaproponować: prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit/Multisport czy dołączenie do BiNatural Business Academy. W zależności od stanowiska i kierunku rozwoju danego Pracownika do tej pory dofinansowywaliśmy studia, specjalistyczne kursy i szkolenia czy kursy językowe.

Kaśka S.

Ile osób pracuje w biurze w Warszawie?

@Kaśka S.

Pani Katarzyno prosimy o doprecyzowanie pytania :) Chodzi o biuro w rozumieniu administracyjnym czy o całą strukturę firmy?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Binatural Grzegorz Krystosiak. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Oczywiście! BiNatural Business Academy- to wewnętrzny program wsparcia rozwoju pracowników między innymi w takich obszarach jak: sprzedaż, negocjacje, autoprezentacja i inne. Ponadto minimum raz na kwartał organizowane są zewnętrzne szkolenia z trenerami biznesu i branży beauty. Dodatkowo istnieje możliwość dofinansowania studiów, kursów czy szkoleń. Ścieżka rozwojowa jest omawiana każdorazowo indywidualnie z pracownikiem na etapie zatrudnienia kolejno wg kwalifikacji oceny rocznej.

Witajcie, jak wygląda rekrutacja w Binatural? Czy składa się jedynie z rozmowy kwalifikacyjnej czy są inne etapy? Na co pracodawca kładzie nacisk na rozmowie? O co jest się pytanym i czy nasza wiedza jest już na niej w jakiś sposób weryfikowana? :)

@Karolina

Pani Karolino, Rekrutacja zazwyczaj jest dwustopniowa. W przypadku stanowisk wymagających umiejętności praktycznych takich jak np: masaże, zabiegi aparaturowe i inne z obszaru kosmetyki - trzystopniowa. Na rozmowie o pracę zawsze weryfikujemy wiedzę z zakresu pracy stanowiska, na który dany kandydat aplikuje :)

Alicja

Czy w Binatural jest możliwość odbycia praktyk zawodowych? Jeśli tak to na jakich zasadach - są płatne czy bezpłatne? I jaki jest czas ich trwania?

Asia O
@Alicja

Ja byłam i polecam :) Ale byłam w ich gabinecie a nie w firmie. w firmie to nie wiem czy robią zadzwoń najlepiej albo napisz im na fb

@Alicja

Pani Alicjo, Jest taka możliwość :) Poprosimy o przesłanie zapytania jakiego zakresu i obszaru dotyczą praktyki na adres: kariera@binatural.pl Po zapoznaniu się z treścią maila wrócimy do Pani z odpowiedzią. Pozdrawiamy BiNatural

Zostaw merytoryczną opinię o Binatural Grzegorz Krystosiak - Warszawa

• Jak się pracuje w Binatural Grzegorz Krystosiak?

Zobacz opinie na temat firmy Binatural Grzegorz Krystosiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Binatural Grzegorz Krystosiak