Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Kozub

Ostrowiec nad Kamienną

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Kozub

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Kozub

Jarosław

To prawda też byłem kilka razy u Pani Kozub po poradę wielokrotnie czuć było od niej alkohol.W takim stanie nie przychodzi się do pracy .To co wyprawia Pani Kozub prosi się o nagane

Aron

Powierzylem sprawę Pani adwokat, a ona mnie oszukała brała kasę za darmo żadnego wniosku nie złożyła do sądu w obronie mojej osoby. Nikomu nie polecam!!!! Będę mijał kancelarię szerokim łukiem.

Tomasz

Pani mecenas, która przyjmuje w swojej kancelarii pod wpływem alkoholu nie zasługuje na miano (mecenas).

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Kozub - Ostrowiec nad Kamienną

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Kozub