Centrum Masażu i Refleksoterapii Holis-Med Milena Banasiewicz

Adres: Piastów 8, 40-868 Katowice

NIP: 6261041461 REGON: 270010207

Centrum Masażu i Refleksoterapii Holis-Med Milena Banasiewicz

Opinie o Centrum Masażu i Refleksoterapii Holis-Med Milena Banasiewicz

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Centrum Masażu i Refleksoterapii Holis-Med Milena Banasiewicz w miejscowości Katowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Centrum Masażu i Refleksoterapii Holis-Med Milena Banasiewicz - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Masażu i Refleksoterapii Holis-Med Milena Banasiewicz