counter
1 1 3 5 1
gregor Nowy wpis
Klient

umowilem sie na odbior bramy w siedzibie firmy jechalem z lodzi przywital mnie pracownik zaladowalismy brame i pojechalem do lodzi na drugi dzien przy montazu okazalo sie ze pomylona jest sprezyna zamiast lewoskretnej dostalem prawoskretna do tego dolne rolki dostalem dwie lewe i kola pasowe nawijajace linki sa tez pomylone nakombinowalem sie zeby to wszystko poprzerabiac a teraz padl naped przy chwilowym braku pradu bramy juz nie mozna zamknac trzebana nowo kodowac porazka

TakNie
Paweł Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ,niekompetencja i ignorancja rodem z komuny i filmów Barei. Przestrzegam przed tą "firmą" bo jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Cały wysiłek firmy skierowany na spławienie uciążliwego klienta i niewykonania reklamacji. Pomijam kiepskie wykonanie, montując bramę podziurawili mi garaż tak jakby kuli cepami a nie wiertarką, to druga reklamacja ,rok temu brama wyskoczyła z rolek i po pyskówkach z pracownikiem naprawiona. Teraz nie działa czujnik przeciążenia zgniotło aluminiowy kształtownik a "inteligent" z obsługi klienta każe mi jeszcze podkładać styropian, a że w związku z jego chamskim podejściem podniosłem przy tym głos, obraził się i reklamacji nie będzie. Ja ciągnę sprawę dalej jeśli trzeba to również w sądzie i przestrzegam wybierzcie każdą inną firmę tylko nie tę.

Tak1Nie

Co wiecie nowego o pracy w firmie Bram-Bud Rafał Roszczypała w miejscowości Słupiec? Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Bram-Bud Rafał Roszczypała - Słupiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad