Opinie o Amsti Piotr Matyjek w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Amsti Piotr Matyjek, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Amsti Piotr Matyjek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amsti Piotr Matyjek w Gdańsk

Kobieta

Dla czego pan piotr matyjek nie zwolni Pana JANUSZA !!! To on tak z ludzi robi niewolnikuw !! nikt kto pracuje nie może przekroczyć 1500 zl a najnisza krajowa 2600 .... tylko siedzi i kłuci się o kase bo ciągle mu mało !!! a ludzie dostają ochłapy!!!!!!!!! KAŻDY KTO CHCE ZAROBIC NIECH TU NIE PRZYCHODZI !!!! SZKODA ZDROWIA !!!

Mateusz
Kandydat

Gdańsk, grunwaldzka jaguar. Pani Agnieszka, chyba koordynatorka Nie ma zielonego pojęcia na temat wynagrodzenia dla pracownika, czy jeśli obowiązuje mnie pit 0 to jaka stawka jest doswiadczenie mam w pracy itp itd, ona wszystkiego nie wie, musi dzwonic i pytac. No to jak to, dajcie na koordynatora kogos, kto nic nie wie? Przecież osoba na tym stanowisku powinna wiedzieć co to pit 0, posiadać skłonności negocjacyjne, być dobrze doinformowana i przede wszystkim powinna umieć posługiwać się maszynami czyszczącymi, bo tego też oczywiście nie wie. Przykra rzecz, że o kwestionariuszu osobowym i umowie przypomina sie tej pani 1 dnia w pracy Chciała zrobić zdjęcie mojego dowodu osobistego "W razie gdybym coś zrobił, będzie wiedzieć, gdzie mnie szukac" serio? Od kiedy robi się zdjęcie cudzego dowodu osobistego, wtf? Oczywiście sie nie zgodziłem, bo ta pani mogłaby pożyczkę na mnie nawet zaciągnąć. Odradzam współpracy z tą firmą, przynajmniej na terenie Gdańska.

Sylwia Nowy wpis
@BS

Co rozumiesz poprzez 'brak rozwoju i perspektyw'? Czy chodzi Ci o brak możliwości awansu? Czy może o rozwój osobisty i brak szkoleń? Zastanawiam się właśnie na co można liczyć w Amsti więc może mógłbyś dokładniej doprecyzować co miałeś na myśli?

BB Nowy wpis
@Sylwia

Bo niczego nie uczą, brak szkoleń. Chyba sami mają braki, więc pewnie dlatego.

Fiona Nowy wpis

Czy " gruby wieloryb " jeszcze tu pracuje?

Marta Nowy wpis
@Fiona

A widziałaś kiedyś chudego wieloryba?

Siwy

Pracowałem tutaj kilka miesięcy w dziale handlowym. Niewielka firma - w biurze w porywach kilka osób, reszta pracowników liniowych na obiektach. Praca w dość normalnej atmosferze, bez zawiłych targetów, KPI, "brifingow"czy innych korporacyjnych aspektów. Pensja podstawowa zadowalająca, przejrzysty system premiowy. Wystarczająca flota i elastyczne godziny pracy. Warunki pracy w biurze na czwórkę z plusem, darmowy parking pensja zawsze w terminie. Wszystko opodatkowane. Szef daje żyć, reszta współpracowników też. Generalnie jest ok. Na minus to brak ubezpieczeń, funduszu pracowniczego. Firma mała, co w przypadku konkurencyjności jest wadą - brak specjalistycznego sprzętu w wystarczającej ilości, czasami boryka się z brakami personalnymi, ale to w branży czystościowej powszechny problem. Branża bardzo mocno dotknięta przez pandemię. Brak klientów, brak pracy. W swoich działaniach handlowych raczej tylko lokalnie i w mocno ograniczonym wachlarzu usług. Jeśli ktoś szuka pracy w przyjaznej atmosferze, bez ciśnienia na wynik, raportów, to polecam.

Paula

Też mam złe wspomnienia z pracy w tym przybytku. Szkoda nerwów. Słabe zarobki, marny sprzęt do pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Amsti Piotr Matyjek w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystentka Biura Zarządu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karol

Git.

Bea

Są zdecydowanie lepsi od Amsti. Szkoda czasu i energii.

Joanna

Terz nie polecam.

Kobieciarz
@Kobieta

(usunięte przez administratora) to masz w zakładach karnych i kołchozach. Nikt nie każe Ci tam pracować. KłÓcić się o kase każdy może, a1500zł za opierdzielanie się lub ściemnianie że się pracuje przez 4h dziennie to chyba całkiem przyzwoita sumka :)

Ludmila
@Kobieta

Pan derektor jest wlaściwą osobom na właściwym miejscu we właściwej firmie. Ma ogromne doświadczenie i zawsze wszystko wie. Zawsze mogem na nim polegać i otszymywać wsparcie. Wszyscy klienci go znają i szanują. Ze wszystkimi utrzymuje stały kontakt. Pracownicy lubią i cieszą się kiedy pszychodzi na kontrolę buduw. Dzięki jego błyskotliwym uwagom, praca jest wykonywana lepiej i lepiej. Pomimo młodego wieku, już jest wysoko w rankingu. Polecam!

Amisz
@Kobieta

Przesadzasz. Chyba aż tak źle nie jest. Ja nuto w zasadzie jest git. Gdy brakuje umiejętności, więc mało robić i zarobić to też umiętnosc. O reszcie się nie wypowiem, bo nie znam osobiście. Warto poczytać tygodnik NIE Urbana. Zaiste niesamowite.

Piotr
@Kobieta

A dlaczego zwolnić kogoś, kto jest mimo wszystko niespecjalnie kompetentny w tym co robi, lecz jest ułożony, grzeczny, bezproblemowy, podatny, nikogo nie wygryzie, (bo i tak nie ma tu kogo wygryźć). Słowem robi to co mu każą, ale dalekowzroczności nie oczekuj . Więc niech pracuje sobie dalej. Zresztą wpasował się w tutejszy klimacik doskonale. Fajeczka, komputerek i czas leci....

Mateusz

Obserwatorka
@Mateusz

Wcale mnie to nie zaskakuje. Trafiło się ślepej kurze ziarno. Jakość świadczonych przez tę "firmę" usług, marny sprzęt, słabi koordynatorzy, "ociężali" handlowcy, brak umiejętności menadżerskich, zero profesjonalizmu, socjalu, itd, itp. I jak tu się potem dziwić opiniom, że firmy sprzątające są be....

ab

Firma ok, wypłata na czas.

Karol

Ile u was płaca na stażu ?

Roztropny

Polecam !! Firma się rozwija i na tle konkurencji wypada całkiem nieźle. Komentarze typu : (usunięte przez administratora)lub "wyzysk człowieka" są tu nie na miejscu. Firma dba o pracowników, a jeżeli pracownik się obija, nie przykłada do pracy bądź nie chce pracować to niech się nie dziwi że wypłata jest poniżej oczekiwań. Ci co chcą zarobić więcej to zarobią, a lenie i nieroby będą dalej narzekać....

Stefano

Im lepsze opinie firma zbiera tym konkurencja bardziej inspiruje do złośliwych wpisów?

On

Pracowałem w tej firmie, jak ktoś jest pracowity i sumienny. To zarobki oraz atmosfera jak najbardziej w porządku .

Polecam

On

Pracowałem w tej firmie u p.Kasi nie polecam jak ktoś pani Kasi się nie da to jest nie wygodny i tacy nie pasują ktoś musi z nią zrobić porządek ale p.Piotr nie widzi tego pracowałem cały miesiąc zarobiłem 1500zl dramat

Kobieta

Kiedyś pracowałam w tej firmie nie polecam wyzysk człowieka przez człowieka od groma pracy za psie pieniadze

On

Nie polecam firma koszmar środków czystości nie można Kaski kordynator poprosić na wszystko ma odpowiedź tak jak inni koordynatorzy firma krzak

Zostaw merytoryczną opinię o Amsti Piotr Matyjek - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Amsti Piotr Matyjek
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Myśliwska 95B lok. 6