Opinie o Sputnik Tomasz Pastwa w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sputnik Tomasz Pastwa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sputnik Tomasz Pastwa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sputnik Tomasz Pastwa w Starogard Gdański

Byly pracownik Nowy wpis

Na poczatku jest ok. Ale każdy z pracownikow daje Ci do zrozumienia że i tak wszystko robisz źle. Nawet jak starasz sie . Przeniosa ale nie mozesz wychylic sie z pomysłami .Ty chodzisz i prosisz aby reklamowali dzial aby spojrzeli w inny sposob itd . Sam wykazujesz inicjatywe i rozmawiasz dajesz pomysl realizujesz a co dostajesz ... Jak to bylo??? Odcinamy i usuwamy ciebie ze wszystkich portali oraz odcinamy od programu... I tylko czekaja aby wreczyc wypowiedzenie. Dla nich nie nie znaczy ze przyciagasz i podnosisz sprzedaz ze to Ty rozmawiasz z klientami i masz 20 tys zprzedadzy dziennie ... Ale to curwa nic . liczy sie (usunięte przez administratora) i uwaga mobig bo jestes inny i za cichym przyzwoleniem kierownictwa ... Lider dzialu kasy pani L. Wypisuje ze widzisz tylko siebie zadzierasz nosa albo zlosliwy komentarz... Co wziol opiekuńcze na Ciebie . Innym nie powiedza tylko to ze sa 2 facetow zachoruje ktorzy sa razem . zglosisz to bo nie powinno ja to interesowac ... Ale kierownictwo ze nie bedzie sie wtrącać. Czy mam dalej przytaczać sytuacje ?. Tak to jest w tej firmie. Nie potrafia pokazać ,przyuczyć ani stworzyc przyjaznej atmosfery . A jak sie udzielasz i chcesz cos od siebie w niesc aby pokazać ze zalezy tobie na pracy to... Upier... Ciebie abyś nie pokazal ze jesteś lepszy od stalych pracownikow . Premia ... Zapom ij te grosze . Na swieta zapomnij . Choć sa wyjatki na palcach 1 reki moge wyliczyc pracownikow co potrafia stworzyc przyjazna atmosfere w pracy. I to z nimi aż chce sie pracować. Ogolnie to specyficzne środowisko znajomosci. Koneksji i aprobaty nie wpełni akceptowalnych zachowań pracowników i pracodawcy w srodowisku pracy . Czy polecam...? Przekonaj sie sam .

Franek Nowy wpis

Benefity? Chyba (usunięte przez administratora) twojej głowie, jak zrobisz fikołka to może o multisporta zagadasz. Premia świąteczna? Nie słyszałem ale roboty napierdolone do samego 24 grudnia, nadgodziny płatne niby „50” ale kadrowa i tak cię (usunięte przez administratora) na godziny albo się pomyli jak (usunięte przez administratora) co miesiąc

Katarzyna Nowy wpis
@Franek

to jest ten multisport czy nie ma ?

Przedmówcy nie mają pochlebnej opinii o pracodawcy. Ciekaw jestem, czy znajdzie się tu jakaś osoba, mająca odmienne zdanie? Jakie tu są zarobki w ogóle?

Czy firma Sputnik Tomasz Pastwa w miejscowości Starogard Gdański oferuje swoim pracownikom umowy o pracę? Czy mogą liczyć na dodatkowe benefity? Dodaj komentarz o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda praca u niego.

Jest coraz gorzej pracy coraz więcej, ludzi coraz mniej ciągle tylko dojrecanie śruby. Wyzysk za nędzne pieniądze, podwyżka śmieszna kilkadziesiąt zł więcej od stycznia. Nie ma żadnych premii świątecznych żadnych socjali. Nie chcą dawać urlopu. Tylko najlepiej z batem stać nad pracownikiem i obcinać z premii za byle błąd. Szef ciągle mówi że nie ma pieniędzy ale kupuje kolejne mrowki.

Aplikowałeś do firmy Sputnik Tomasz Pastwa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kaczka

Prężna firma rozwijająca się niestety kosztem wyzyskiwanych i niedocenianych pracowników. W Mrówce w świeciu kierownictwo uparcie kieruje się prywatnymi interesami przez co działa na szkodę firmy, zwalnia najlepszych, doświadczonych pracowników, zastępując ich niekompetentnymi osobami z grona znajomych, obciążając tym samym dodatkową pracą pozostałych pracowników. Zmusza się pracowników do pracy w nadgodzinach, często nie przestrzega się doby pracowniczej. Wszystko za najniższą krajową. Premie tylko w obietnicach. Można by tak wymieniać dalej... przykra sprawa, nie polecam pracy w tej firmie i współczuję osobom pracującym

Zostaw merytoryczną opinię o Sputnik Tomasz Pastwa - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Sputnik Tomasz Pastwa?

Zobacz opinie na temat firmy Sputnik Tomasz Pastwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sputnik Tomasz Pastwa
  • Zblewska 9