Opinie o Firma Król Wiesława Król w Szubin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Król Wiesława Król. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Król Wiesława Król o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Król Wiesława Król w Szubin

To jakoś mało internetowa firma, nic o niej znaleźć nie można, ogłoszeń o pracy też. Z tego co piszecie, to są dwie opcje pracy - magazyn i sklepy? Ale czym handlujecie tak w ogóle? W rejestrze spółek tego nie wspominają, a tutaj mowa o tym, że magazynierzy montują jakieś wiaty na wyjeździe. O co chodzi? :0

Praca w tej firmie to jakaś porażka! Niezrównoważony psychicznie Szef, wiecznie wyzywający, przeklinający i zwalniający ludzi bo taki ma humor! Przestrzegam przed pracą w tej firmie! Oczywiście na rozmowie będzie Wam obiecywał i mówił, że u niego idzie zarobić ale to bzdura! O czymś świadczy fakt, że wiecznie szuka pracowników i cały czas ma ogłoszenia o pracę. Panie Romanie czas na emeryturę!

Obecny Nowy wpis

Pamiętam swój dzień próbny. Niby wszystko fajnie ale tam jest wyścig szczurów... Wszystko szybko szybko. Liczy się tylko kasa. Świątek piątek czy niedziela najlepiej jakbyś robił na tego pasożyta. Przerwa? Haha... Najlepiej jakbyś nie jadł i nie chodził do ubikacji w czasie pracy bo to kasa ucieka. A kierowcy? Muszą łamać przepisy by się wyrobić w 8 godzinach inaczej 10 godzin to mało by z przepisami pracować. Mandat płacisz Ty nie firma. Jeszcze Ci dowalą, za brak dostawy na czas do sklepu ... Na magazynie wszystko ręcznie dygac. Zero wózków może jeden paleciak gdzieś stoi zepsuty. Poza tym zimno nawet latem na tych ich magazynach łatwo o przeziębienie. Gorzej z urlopami lub L4. Jesteś na L4 to masz telefon kiedy wracasz bo nie ma kto robić. Urlop? No masz niedzielę wolna ale bądź pod telefonem. Kasa taka jak wszędzie u takiego prywaciarza. Jemu ma się zgadzać. Ty jesteś murzynem do roboty

Anna Nowy wpis
@Obecny

Dawno był ten dzień próbny, czy jakoś teraz? Pracowałeś jako kierowca czy na magazynie? Jaką stawkę ci zaproponowali konkretnie? Chłopak chce sie przyjąć na magazyn, ale nie brzmi to za wesoło:/ Płacą chociaz za dzien probny?

Były pracownik Nowy wpis

To prawda , szef kusi wysokimi zarobkami ale nie wspomni że na wyjazdach pracuje się od rana do wieczora i po przeliczeniu czasu pracy wychodzi z 15 zł na godzinę - do tego montaż w całość amatorsko wykonanych elementów wiat to często prawdziwa droga przez mękę

Co jaki czas w Firma Król Wiesława Król można ubiegać się o podwyżkę?

Obecny

Jaka podwyżkę? Podwyżke czego? W tej firmie nie ma podwyżek. Ta firma to czysty wyzysk

Witam! Szukam opini na temat tej firmy. Czy jest ktos tutaj kto tam pracował i moze sie wypowiedziec?. Firma w ogloszeniach jak na Szubin kusi zarobkami , ale czy faktycznie tak jest jak jest napisane. Ogloszenia pojawiaja sie co 3 miesiace wiec to juz jest znak zapytania ze cos chyba tam jest nie tak.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Król Wiesława Król? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Adas

Właśnie jestem ciekawy prawdziwych opini dzwoniłem w sprawie pracy dostałem jej szczegóły ale nawet do słowa nie mogłem dojść poza tym pracował kolegi znajomy który też nie ma pozytywnej opini na temat szefa a mam iść i zaraz się zwolnić beż sensu czy może ktoś potwierdzic info na temat tej firmy i szefa

Ktoś ma opinię o tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Król Wiesława Król - Szubin

• Jak się pracuje w Firma Król Wiesława Król?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Król Wiesława Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Firma Król Wiesława Król
  • Jana Pawła Ii 38