Huong Bui Thi Thanh Hatomex Bui Thi Thanh Huong

Adres: Jana Pawła Ii 20 lok. 123, 00-133 Warszawa

NIP: 5252120261 REGON: 014924199

Huong Bui Thi Thanh Hatomex Bui Thi Thanh Huong

Opinie o Huong Bui Thi Thanh Hatomex Bui Thi Thanh Huong

Co powinny wiedzieć osoby szukające pracy w firmie Huong Bui Thi Thanh Hatomex Bui Thi Thanh Huong w miejscowości Warszawa? Czy masz dla nich jakieś porady i wskazówki? Dodaj opinię, pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Huong Bui Thi Thanh Hatomex Bui Thi Thanh Huong - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huong Bui Thi Thanh Hatomex Bui Thi Thanh Huong