Katarzyna Lech Katmar Katarzyna Lech

Adres: Rudnickiego 10 lok. 2, 01-858 Warszawa

NIP: 9222580712 REGON: 141521847

Katarzyna Lech Katmar Katarzyna Lech

Opinie o Katarzyna Lech Katmar Katarzyna Lech

Co wiecie odnośnie firmy Katarzyna Lech Katmar Katarzyna Lech w miejscowości Warszawa, bo nadal nie widzimy info od pracujących?

Zostaw opinię o Katarzyna Lech Katmar Katarzyna Lech - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katarzyna Lech Katmar Katarzyna Lech