Opinie o SIBud w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIBud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIBud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIBud w Wrocław

Michał Nowy wpis

W temacie płatności proszę o kontakt: 501 957 687

Pracowałem z sibudem z 2 lata zrobiliśmy im kilka budów. Ostanie inwestycje w maj 2018 to porażka. Nie odbieranie telefonów. Mimo protokołów brak płatności. Odradzam współprace.

515825924 Nowy wpis

Ludzie, nie liczcie na cuda, że odzyskacie pieniądze polubownie. Firmy, które są w upadłości podchodzi sie zupełnie inaczej. Udzielę informacji 515825924

Czarek

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Za to dobrze się pracuje w firmie

KK
@Czarek

Ale gdzie się dobrze pracuje ? Przecież tej firmy już nie ma .

Wanda Nowy wpis
@KK

Ciekawe. Postanowiłam to sprawdzić i wszystko wskazuje na to, że firma SIBud nadal działa i to w sposób całkowicie normalny. Skąd posiadasz informacje, jakoby miałaby już nie istnieć?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SIBud? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Jacek

Ciekawy artykuł w dzisiejszej Gazecie Wrocławskiej na temat Sibudu jak spartolił prace i uciekł z budowy.

Mariusz

witam, współpracuje z Sibudem już jakiś czas :-). nie mam problemu z rozliczeniem robot, platnosci róznie docierają, ale faktury są opłacane. takze nie zgadzam sie z wypowiedziami innych, ktorzy tylko potrafia na forum oczerniać innych. podzielam uwagę jednego wpisu pod nick: Brak słów - takie strony jak gowork powinny nie istnieć - stek wpisywania bzdur, pomówień. nie podoba mi się to :-(

Wanda
@Mariusz

W firmie nie może być przecież aż tak źle, bo gdyby było, czy ktokolwiek pracowałby w SIBudzie? Zapewne nie, a jednak obecnie firma w dalszym ciągu ma pracowników. Nie mogę się z Tobą zgodzić co do sensu funkcjonowania serwisów pracy. To dla wielu potencjalnych kandydatów ogromne ułatwienie w dzisiejszych czasach. Każdy może podzielić się swoją opinią a pracodawca może do każdej z nich się ustosunkować.

Norbert

Nie zgadzam się z opisem-kolejnego pseudo fachowca tzw. Kolejny przysłowiowy Franek z siekierka :-). Współpracuje z SIBUDEM lekko 5 lat. Panowie Sibudu godni zaufania i pomocni w problemach. Wymagają roboty i terminowości, która dla wielu pseudo fachowców nie istnieje.wyrazy współczucia dla kozaka, który używa nazwisk w swojej mizernej opini - gowork doszło do naruszenia prywatności dwóch Panów-a to jest karalne :-) Do wszystkich pseudo fachowców - POPIERDUŁKI - do szkoły, a później brać się za robotę :-)

Życzliwy

Widzę że tu już konkretne oskarżenia pod adresem konkretnych osób są składane ciekawe jak to się ma do RODO a o zawiadomieniu do prokuratury o pomówienie już nie wspominając !!!!! Czy w obecnych czasach i aktualnych dość rygorystycznych przepisach odnośnie pozostawianych treści w internecie nikt się nie zastanawia że można łatwo uzyskać adres IP z którego są wysyłane dane treści :) no i później wiadomo o 6 rano wpadają panowie w czarnych kominiarkach ......

Brak słów

Jakaś patologia !!!! jak to można walić nazwiskami i nie potwierdzonymi oszczerstwami !!!! (Akurat Panów znam i mogę się w pełni wypowiedzieć)- to pokazuje poziom tych pseudo fachowców - jak w necie prostak i (usunięte przez administratora) - no to jaką wykonuje robotę - pewnie taką samą jak i jego NIC NIE warty wpis - Panowie !!! ja na waszym miejscu poszedłbym z tym dalej - jest IP - policja bez problemu MIZERNOTĘ namierzy. Taka strona jak "gowrok" nie powinny istnieć - większość wpisów to stek bzdur, oszczerstw, kłamstw. Strata czasu - MASAKRA

Mariusz Jakubowski

Ja również współpracuje z SIBUDEM od lat i wykonuje wiele prac na różnych budowach i często zdążą się że i po innych podwykonawcach którzy (usunięte przez administratora) robotę i nie mam żadnego problemu z rozliczeniami i płatnościami. Wielokrotnie jak poproszę o szybsze płatności to je dostaje bo wiadomo muszę kupić materiał i zapłacić ludzi bo inaczej nie będą pracować.

Paweł S.

Cóż współpracowaliśmy z Firmą Sibud blisko 3 lata. Niestety w tym roku firma Sibud nie wywiązuje się ze swoich płatności. nie odbierają telefonów itp itd. Przestrzegam przed jakimkolwiek kontaktem. Oszuści krótko mówiąc z Panem Prezesem na czele. Wstyd. Oczywiście sprawa trafiła do sądu.

Ja też współpracuje od lat z SIBUDEM i nie mam żadnych problemów z płatnościami. Ci co najwięcej krzyczą to są same firmy popierdułki zatrudniające samych(usunięte przez administratora) jakości wykonywanych robót nie wspominając. Wiem bo po nich wykonuje roboty poprawkowe na wielu budowach nie tylko SIBUDU. Ci pseudo podwykonawcy tylko krzyczeć w internecie potrafią bo na budowlance się kompletnie nie znają ale takie to już czasy że najłatwiej jest opluwać. Pozdrawiam WAS popierdułki weźcie się do roboty :)

janek

Współpracuję z Sibudem od kilku lat i jestem zadowolony z kontaktów, wywiązują się z ustaleń, zapłata na czas, zawsze można się dogadać.

Kt

Składam pozew do Sądu z wydziałem gospodarczym. Mam na nich mocny dowód tak więc zachęcam do zgłoszenia sprawy.

Witam proszę o więcej szczegółów ponieważ chce zacząć współpracę z tą firma.

Zostaw merytoryczną opinię o SIBud - Wrocław

SIBud