Zakład Handlowy Wanda Gędek

Adres: Kiedrzyńska 134, 42-215 Częstochowa

NIP: 5731059602 REGON: 151013340

Zakład Handlowy Wanda Gędek

Opinie o Zakład Handlowy Wanda Gędek

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Zakład Handlowy Wanda Gędek w miejscowości Częstochowa. Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy. Liczymy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Zakład Handlowy Wanda Gędek - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Handlowy Wanda Gędek