kandydat

Zachód

Opinie o kandydat

kandydat

Witam zadowolonych i rozwścieczonych. Nie interesuje mnie kto ma jaką opinie. Chcę się dowiedzieć konkretnych rzeczy na temat pracy. zaznaczę że interesuje mnie stanowisko kierownika 1. Jak wyglada dzień, tydzień pracy. 2. Jaka jest pensja podstawa i jak wygląda premia za co, jaki procent. Jaka jest średnia sprzedaż. 3. Co firma daje tz w co wyposaża: samochód i na jakich warunkach(jaki samochód), komórka, laptop, jakiś socjal, itd. 4. Jak jest z kosztami hotelów, diety itd 5. Szkolenia na początku pracy i już w trakcie czy jakieś są? 6. Centrala firmy -czy często tam się jeździ i po co. 7. Jak wygląda taka prezentacja, sprzedaż. Zaznaczam że chodzi o stanowisko Kierownika rejonu. Nie chcę juz czytać opinii o firmie mam już swoje zdanie i KONIEC!!!!. Jeśli nie chce ktoś na forum pisać to może na gg 3837198 Pozdrawiam i dziękuje

Zostaw opinię o kandydat - Zachód

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kandydat