counter
2 9 34 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ol-Rem Paweł Kraszewski? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Mati Nowy wpis

Mogą tu pracować studenci?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 586 dni.

Co jaki okres czasu w Ol-Rem Paweł Kraszewski można ubiegać się o podwyżkę?

Oszust

Mial zaczac remont wzial zaliczkę. Kontaktuje sie ze mna facet niby ze jest wlascicielem a on tylko pracownikiem. Mnie oszukal na 600 zl telefon wylaczony. Oszust jakich malo

@Oszust

Zalecam zgłosić sprawę na policję. Im więcej zgłoszeń będzie tym policja nie zbagatelizuje sprawy i wezmą się za niego.

Paulina
@MM

również zostałam oszukana przez tego "pana"... Proszę o kontakt osoby oszukany aby złożyć pozew zbiorowy na policję - (usunięte przez administratora)

nb
@Paulina

witam, i jak, zgłosił się kto ? tez byłabym chętna do złożenia pozwu zbiorowego!!

Patka 86
@Oszust

U mnie miał dzisiaj zacząć i cisza, zaliczka wzięta umowa podpisana, zero kontaktu, ktoś z Sosnowca zgłaszał już na policję?

@Paulina

Witam proszę Pania o kontakt również zostałam oszukana przez tego pana chce złożyć pozew zbiorowy

@Patka 86

U mnie też miał zacząć 5 listopada i cisza zaliczkę wziął i kontak się urwał dzisiaj zgłosiłem sprawę na policję proszę o kontakt podaje email monika147@vp.pl

Puuut
@Poszkodowana

U mnie tak samo ale stracilam wiecej bo 1000zl zaliczki, ekipa przyszla i zaczela prace, przyjechal po pieniadze za 1 etap 6tys i glupia dalam a on ludziom przed świętami grosza nie zaplacil a jego ekipa zrobila farse w mieszkaniu polowa rzeczy do poprawy oszust!!! Tez ide na policje

Kris Nowy wpis
@Poszkodowana

Witam. Tez zostaliśmy oszukani przez Pawła i niby jego firmy wykończeniowej Sprawa zgłoszona na policję czy Pani zgłosiła też na policję

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Gregor

Nie bardzo rozumiem o czym piszecie? To jest forum dla pracowników?

gi
@Gregor

to niech pan czyta ze rozumieniem :)

Basia44
@Gregor

O tym gnoju

Poszkodowana

(usunięte przez administratora)dostawałam smsy od niego ze zwróci nam zaliczkę w dany dzień i cisza!!! Sprawa zgłoszona na policji mam nadzieję że spotka go kara albo gdzieś na ulicy ktoś sam wymierzy sprawiedliwość oszust pokazywał zdjęcia swojego syna i gadał jak kocha dzieci a(usunięte przez administratora)rodziców z małym dzieckiem !!!!!

Ar

Ja z Sosnowca

Patka 86
@Ar

Witam czy sprawa została zgłoszona?

bb

A z jakich miast jestescie ? z jakiego numeru sie z wami kontaktował?

Oszukana

Ja byłam na policji i zgosilam a z tego co pytalam to nie ma żadnych innych zgloszen w moim rejonie w podobnej sprawie. Oczywiście zgłoszenie zostało przyjęte.

Tadeusz K

Niestety i my mamy podobny problem. Ani remontu, ani firmy, telefon milczy, kobieta/nie wiem nawet kto to, chyba mama pełnomocnik/ wciska głodne kawałki, banialuki, kłamie jak z nut. Cóż wg. mnie od początku gość był nastawiony na podpisanie maksymalnej liczby umów, pobranie zaliczek i danie sobie tak 3-4 miesiące niby na rozpoczęcie remontu. Po prostu oszust ina pewno przy tej liczbie osób pokrzywdzonych kara go nie ominie.

bb

I co policja na to ?? jestem w podobnej sytuacji. jutro pójdę to zgłosić.

Oszukana

Nas tez oszukali zniknęli nie ma nic !!!!!

Oszukanaaa

Niestety i my zostaliśmy oszukani przez Pana P. Zaliczka wpłacona, remontu ani śladu a Pan P. i jego telefon milczy podobnie jak i Jego żona - pełnomocnik. Sprawę zgłoszamy na policje.

poszkodowana
@Oszukanaaa

pełnomocnik to nie żona tylko mama. cała rodzina oszustow

Eee

Pan P. to zwyczajny (usunięte przez administratora) Jesteśmy kolejnymi poszkodowanymi. Ani remontu Ani naszej zaliczki...

Ar
@Eee

Mnie tez oszukal Dodalem opinie na tej stonie ale po paru dniach znikla Ja tez ide na policje

MM

Oszustwo! Pan wziął zaliczkę i zniknął. Nie ma z nim kontaktu, remontu także nie ma. Proszę się nie dać oszukać.

@MM

Dużo zaliczki wziol???? też jesteśmy oszukani

@ppp

Pan wziął ponad 400zł zaliczki i kontakt się urwał. Najpierw nie odbierał telefonów, a teraz telefon jest wyłączony. Złożyliśmy zeznanie na policji w sprawie oszustwa. Zachęcamy również innych do podjęcia tego kroku. Im więcej takich doniesień się pojawi ze strony pokrzywdzonych tym policja z prokuraturą zintensyfikują swoje działania.

@MM

My jesteśmy oszukani na o wiele większa kwotę. jutro sie wybieramy na policje . a moze jakoś się trzeba skontaktować zebrać z poszkodowanymi i wspólnie isc

@ppp

Każda sprawa jest indywidualna i każdy musi sam złożyć zeznania na policji, ale prokuratura finalnie powiąże je ze sobą. Nie należy odpuszczać sprawy.

@MM

na pewno nie odpuscimy. jeszcze chodzi o dużo większa kwotę.

Quest

(usunięte przez administratora) i zlodziej co tu dużo gadac

Zostaw merytoryczną opinię o Ol-Rem Paweł Kraszewski - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad