Zakłady Mechaniki Precyzyjnej - Tadeusz Wieczorek

Gliwice

Opinie o Zakłady Mechaniki Precyzyjnej - Tadeusz Wieczorek

Lukasz spawacz

praca tam jest idealna da emerytów ponieważ jak daje umowe to nie placi składek, spoznia sie z wypłatami czasem nawet i o miesiac, trzeba prosic sie o narzednia ktore zreszta i tak sa przestarzałe, brak profesionalnego sprzetu jedynie 2 tanie i stare spawarki. Podejscie jest takie ze najpierw obiecuje podwyszki itp a pozniej kiedy sie go o to pyta to sie zalosnie smieje. Pani Tereska z biura zaklamana tak jak i sam Tadeusz. Wiekszej rotacji pracownikow nie widzialem nigdzie, spawałem tam rok czasu i dosłownie masakra. Wiec mowiac krotko uwazac na Tereske z biura, Gizelke z hali i nie wierzyc w ani jedne słowo Tadeusza bo i tak skłamie.

janek

[usunięte przez moderatora] .. najpierw obiecuje umowe,a potem nie daje jej i nie wypłaca .. nie polecam

Zostaw opinię o Zakłady Mechaniki Precyzyjnej - Tadeusz Wieczorek - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mechaniki Precyzyjnej - Tadeusz Wieczorek