counter
2 80 28 5 1
Paulina Nowy wpis

Cześć! W firmie pracuję już od ponad dwóch lat. Jest duża dynamika pracy (na nudę nie można narzekać), nieustanne poszerzanie wiedzy i samodoskonalenie się - jak to w branży nowych technologii :) Klienci też są bardzo różnorodni, a to co, podoba mi się najbardziej to ogromna dawka wiedzy o kwestiach, które z pozoru mogą wydawać się trudne, po głębszym zbadaniu tematu - stają się fascynujące. Według mnie jeśli ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem pracy w jakiejkolwiek firmie powinien sam przekonać się, co dane stanowisko oferuje i jakie sa wymagania - podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub okresu próbnego. I jeśli coś się nie spodoba - to wtedy zrezygnować. Bazując tylko na opiniach przeczytanych gdzieś na forach można nie dać sobie szansy na ciekawą zawodową przygodę.

? Nowy wpis
Kandydat
@Paulina

ciekawe ... A proszę opowiedz mi jak jest w takim razie z benefitami dla pracowników? Pakiet benefitów (jakie), prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia socjalne, naukę języków na platformach online, wyjazdy integracyjne, bony na zakupy świąteczne? Czy tak jak piszą w komentarzach benefit w postaci pracy z właścicielką?

Ewa Nowy wpis
@Paulina

Mogłabyś powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz i co wchodzi w skład Twoich obowiązków? Piszesz o poszerzaniu wiedzy, dlatego zastanawiam się, czy w Come Creations prowadzone są szkolenia dla pracowników i jak często się odbywają.

Zuza

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Jakieś wskazówki jakich pracowników potrzeba?

M Nowy wpis
Klient
@Zuza

Posłusznych, niezadających pytań, czytających w myślach.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Anita Kijanka Come Creations Group?

M
@Pytanie

Z właścicielką? Koszmarnie.

Przymuszony

Niepotrzebny nikomu twór na dzisiejsze czasy

Ciekawy
Klient
@Przymuszony

Co masz na myśli?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kamila

@pijar jakich raportów ?

Justyna

Jakimi obecnie projektami zajmuje się ta firma?

pijar
Kandydat
 Rekomendacja
@Justyna

chyba robieniem raportów :D

Użytkownicy czekają na odpowiedź 243 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Anita Kijanka Come Creations Group?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 547 dni.

Czy w Anita Kijanka Come Creations Group jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

pomozektos

Ktos moze napisac cos o pracy w tej firmie? Mają oferty pracy w internecie na juniora pr.

Joanna
@pomozektos

Rozwijająca się dynamicznie firma, z zaangażowaną kadrą. Niewielka firma ale mają motywację i prowadzą kilka ciekawych projektów. Zarobki ok. Umów się na rozmowę i sprawdź sam najlepiej przekonac się samemu.

@Joanna

Anita odpuść (usunięte przez administratora)

Renata
@P

Może zechcesz jednak napisać merytoryczną wypowiedź dotyczącą Anita Kijanka Come Creations Group? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz odmienne zdanie niż użytkownik Joanna. Zatem, czym różnią się Twoje doświadczenia od innych użytkowników forum? Zachęcam do rozwinięcia komentarza o nowe informacje.

@Renata

Renato (Anito), moje doświadczenia niczym się nie różnią od innych użytkowników forum - są tak samo negatywne jak każdego.

Karol G.

Pytanie dot. oferty na FB: Czy ten pracodawca zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Czy oferuje jakieś dodatkowe benefity poza-płacowe? W ogłoszeniu nie było o tym mowy.

@Karol G.

Nie zatrudnia w oparciu o umowę o pracę. Jedynym benefitem jest możliwość pracy z właścicielką, (usunięte przez administratora)

Jacek
@P

Czyli na zleceniu tylko, dobrze rozumiem? Czy b2b?

Rozwojwcenie

W przeciągu trzech miesięcy z ośmiu pracowników zostało dwoje. Tyle w temacie.

Małgorzata
@Rozwojwcenie

W przeciągu 5 miesięcy z ośmiu pracowników zostało... nic nie zostało.

Aleksandra

Rzetelna i innowacyjna firma, miałam okazję współpracować w zakresie marketingu i reklamy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wszystko jeszcze przed nimi, ale potencjał jest ogromny!

@Aleksandra

To kłamstwo. Pisze to sama właścicielka :)

Każda opinia się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Anita Kijanka Come Creations Group w miejscowości Kielce, czekamy na wieści od obecnych i byłych pracowników!

S
@Administrator

Wiemy że firma jest zarejestrowana w Kielcach ale działa w Warszawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Anita Kijanka Come Creations Group - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Anita Kijanka Come Creations Group
2/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Łazy 32