bbtav

Berlin

Opinie o bbtav

e4

a jak się z nimi wyjeżdża to do Berlina tylko czy do innych miejscowości są również wyjazdy robione>?

Rudolf

Posrednik skandaliczny , wlasnie wrocilem ze Szwajcarii .Musicie wiedziec , ze w Szwajcarii sa dwie kategorie zatrudnienia ; A i B , pierwsza A dla fachowcow , druga B dla niewykwalifikowanych .Diety za kazdy dzień wynosza ( usunięte przez administratora ).Za dojazdy placi firma ktora ciebie wysyła czyli ta z Berlina .( usunięte przez administratora )

gość

Odświeżam temat, ponieważ złożyłem u nich papiery i jestem ciekaw czy do dnia dzisiejszego ktoś wie coś więcej na temat?

elektryk

Witam, też dostałem ofertę na wyjazd do Szwajcarii. Zna ktoś może tą agencję ??

ja

Może ktoś pracował przez tą agencję niemiecką w Szwajcarii jako elektryk,bo dostałem ofertę pracy a nic o tej firmie nie mogę znaleźć...

Zostaw opinię o bbtav - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bbtav