Mobilny Gabinet Kosmetyczny Anita Wójcik-Szpitun

Adres: 34B, 58-100 Pogorzała

NIP: 6151210922 REGON: 230262182

Mobilny Gabinet Kosmetyczny Anita Wójcik-Szpitun

Opinie o Mobilny Gabinet Kosmetyczny Anita Wójcik-Szpitun

Czy twoim zdaniem firma Mobilny Gabinet Kosmetyczny Anita Wójcik-Szpitun w miejscowości Pogorzała jest dobrym i solidnym pracodawcą? Dodaj komentarz i napisz szczerze co myślisz o tym miejscu pracy.

Zostaw opinię o Mobilny Gabinet Kosmetyczny Anita Wójcik-Szpitun - Pogorzała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobilny Gabinet Kosmetyczny Anita Wójcik-Szpitun