Exact Systems

Wałbrzych

Opinie o Exact Systems

vcvc
użytkownik zarejestrowany

@Karolina to nie jest czasem sprawa firmy, że pracodawca, który cię zatrudnia proponuje takie warunki i nie bierze Cię do pracy. Może warto się też zastanowić dlaczego nie chcą żebyś przychodziła? Moim zdaniem zwyczajnie mogłaś się nie sprawdzić i tyle

Karolina

ja odradzam. miałam 9zł/h ale co z tego skoro przez 3 tygodnie byłam w pracy 5 razy? caly czas oszukuja ze zmiana jest odwolana, bo wciskaja kogos innego na Twoje miejsce. myla sie z pieniedzmi,koordynatorzy dostaja raporty a potrafia sie pomylic o 200zl przy wyplacie, stanowczo nie polecam tam pracy, naprawde. szkoda nerwow.

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa wynagrodzenia w oddziale Dąbrowa Górnicza(Kontroler jakości)? I czy gonią strasznie(czytaj praca w gułagu)?

koko

a ja mam 9 na godzine, wystarczy zapytać

Nick

Po to przyjmują by mieć zawsze w zapasie... jeździsz po Polsce wspierać miejsca, gdzie nie ma ludzi do pracy, ponieważ ludzie nie chcą pracować na śmieciowych umowach.

mlody

Jak dla mnie firma beznadziejna non stop tylko odwoływanie. rozumiem ze teraz nie ma pracy w TRW ale to po co przyjmują ludzi i mydlą im oczy. Ode mnie wielki minus dla tej firmy !!!

józio

Nadal szit jakich mało w tym kraju. Umowa zlecenie 6zł na łapę.

miecio

czy cos sie zmienilo w tej firmie - ile zarabia kontoler jakosci w jakich godzinach pracuje, czy umowa jest o prace, jaki zakres obowiazkow - poradzcie

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Exact Systems : profesjonalna, solidna, godna zaufania klienta; Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako nikłą; Atmosfera i ludzie tam pracujący są otwarci na innych - kooperatywni; Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 PLN; Najbardziej podobało mi się w Exact Systems: Jasny i przejrzysty przydział obowiązków; atmosfera; profesjonalne podejście do pracy; Najbardziej nie podobało mi się w Exact Systems: Brak możliwości rozwoju i niesatysfakcjonujący zarobek.

Zostaw opinię o Exact Systems - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exact Systems