Dawid Ciemięga
counter
Marianna

Przepisuje antybiotyki na wszystko, nie słucha, traktuje pacjenta z góry, obraża, przerywa i pospiesza. Diagnozę sprawdza w telefonie...

Tak17Nie13
Marta Nowy wpis

Czy ten pan jest lekarzem?

TakNie
Andrzej Nowy wpis

Nie polecam, leczy jak za karę.

TakNie
gowork.pl jest ok Nowy wpis
Klient

Piszę tutaj dlatego , że na innych stronach usuwają temu Panu negatywne komentarze , przykładem jest mp.pl/lekarz , jakaś farsa i zakłamanie , nie można napisać co się myśli o tym człowieku.

Tak2Nie
Ewa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.
Klient

W necie można znaleźć Pana ostre wypowiedzi o antycovidowcach: "Pajace, którym wydaje się, że potrafią myśleć" Kim Pan jest żeby pouczać ludzi ? Czy ma Pan 50 letnią wiedzę z wirusologi ? Napisał Pan kilkadziesiąt książek w tym temacie ? Jest w internecie światowej sławy kilkanaście profesorów co mają inne zdanie odnośnie Covid , więc proszę się zająć pediatrią i nie mieszać się nie do swoich spraw.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Norbert
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.
Klient

Jeśli tekst w prasie należy do Ciebie "banda (usunięte przez administratora) o wypłaszczonym fałdowaniu mózgowi robi najazd na sklepy bez maseczek" to pytam czy masz godność jakąś ? Bardziej bezczelnego wpisu nie widziałem. Kiedyś prawda wyjdzie na jaw , a Ty będziesz miał na sumieniu starszych ludzi którzy przez zimę stracą na zdrowiu , a może umrą przez Twoje straszenie.

Tak3Nie
Natalia
Klient

Niedoksztalcony lekarz. Arogancki I zadufany. Przesiakniety ideologia I checia zysku. W Austri gdzie mieszkalam nikt by go nie zatrudnil. Niestety bylam z synem u niego. Zaczal mi opowiadac teorie spiskowe. Nie chcial mnie sluchac. Najchetniej przepisalby tone tabletek bez badan. Niebezpieczna osoba.

Tak6Nie1
Marianna

Tak17Nie13
Profesor
@Marianna

O, kolejne mądrości z grupy „Koronawirus nie istnieje”. Nie dość że kłamstwa, bo nigdy u doktora nie byłaś, nie dość że prostacki hejt, to jeszcze w złym miejscu, bo to strona do oceny PRACODAWCÓW a nie praktyk lekarskich

Tak3Nie6
love-doctor
@Profesor

grupa "nie wierzę w koronawirusa" powstała 6 kwietnia, a opinia jest z marca

Tak5Nie1
Waldek

Jeśli ktoś ma większe kompetencje niż lekarz to po co idzie po poradę. Warto zejść na ziemię !

TakNie4
zFejsbuka

Niestety ale niejaki Robert Sieroń na fejsbuku z powodu, że Pan Dawid zaleca szczepionki, chce mu zrobić przykrość Sczepionki jak powszechnie wiadomo nie są szkodliwe, a ratują życie, a Pan Dawid niestety padł ofiarą hejtu internetowego i oczerniania, z powodu jednego niezadowolonego antyszczepionkowca. Serdecznie Pozdrawiam Panie Dawidzie i życzę sukcesów, nie każdy lekarz ma na tyle odwagi, aby twardo się wypowiedzieć nt. antyszczepionkowców w internecie.

Tak3Nie8
Adamski
 Rekomendacja

Bardzo dobry lekarz, serdecznie polecam!

Tak4Nie6

Kolejne osobny zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w firmie Dawid Ciemięga w mieście Tychy? Wypowiedz się czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

TakNie2

Misio
@Administrator

To jakaś farsa.. Niech administrator zajmie się tymi dziwnymi komentarzami. To nie znanylekarz.pl, żeby wypcać tu opinie nt. praktyk lekarskich. Proszę zrobić porządek.

Tak5Nie3
Stella

Ale to nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników więc uwagi dla firmy trafiły na niewłaściwy adres.

Tak4Nie
Lama

Bardzo dobry lekarz.

Tak7Nie10
Mario

Amator nawet nie potrafi zdjagnozowac grypy

Tak13Nie15
Ciemiengowa

Niesamowity pyszałek,wulgarny młody bez specjalizacji lekarz.Człowiek który kłamstwa o szkodliwości szczepień zamienia w dobrodziejstwa oraz zyski firm farmaceutycznych.

Tak25Nie10

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Ciemięga - Tychy