M&M Gastro

Katowice

Opinie o M&M Gastro

Miernik

Tak mało opinii ale wiem że firma jest dobra po małym wywiadzie środowiskowym i opiniach z początku roku!!!!

Hanna

@Jerzy, @J.k. to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z usług M&M Gastro. A jak oceniacie powyższą firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

J.k.

Rekomenduję, szybka pomoc pracowników (pani Marty (usunięte przez administratora) ) w przypadku problemów technicznych urządzen.

Jerzy

Warci polecenia jako sprzedawcy i opiekuni klienta. Takiej obsługi życzyłbym sobie wszędzie. Szybka reakcja firmy na problemy techniczne zakupionych urządzeń.

Jm

No każda firma jest nastawiona na zysk i nie jest to wcale tajemnicą, ważne, aby nie zatracić siebie

szusz

Witam wszystkich byłych i przyszłych kandydatów do pracy w tej firmie. Jeśli ktoś dysponuje czasem, to naprawdę warto "odbyć" spotkanie rekrutacyjne. Szczególnie polecam to osobą, które zajmują się np. pisaniem prac naukowych na temat skrajnej niekompetencji rekruterów.:)

Todi

Ciągła rotacja pracowników w dziale handlowym . Nie ma wyników wylatujesz...

tru

A pracujesz tam że piszesz takie głupoty, w ubiegłym roku to 20 osób odeszło, a tu początek roku i już 4. Więc polecam super firma:)

gość

Tam gdzie duża rotacja tam nie ma czego szukać. Lepiej omijać firmę z której ludzie uciekają.

papif

wolne miejsca są, nie ma miesiąca bez rekrutacji. rotacja w tej firmie jest ogromna.

gość

pakito
@gość 13.11.2015 13:08
a jaką kasę proponujecie kierownikowi serwisu?Poniżej 3000 do ręki nie schodzę.

z dobrze poinformowanego źródła wiem, że oferta pracy dla kierownika serwisu jest już nieaktualna - nowy kierownik został już wybrany i pracuje od poniedziałku :)

pakito
@gość 13.11.2015 13:08
a jaką kasę proponujecie kierownikowi serwisu?Poniżej 3000 do ręki nie schodzę.

z dobrze poinformowanego źródła wiem, że kierownik serwisu został już wybrany i pracuje od poniedziałku :)

izi

stres gonitwa,robot da rade. zero l4

Kandydat

Na stanowisku Przedstawiciela Handlowego firma oferuje 2.000 PLN netto + ok. 1000-1500 PLN prowizji. Warunki finansowe nie są najgorsze.

Łukasz

Ludzie profesjonalni, każdy wie co do niego należy i po co tu jest. Stąd dobra renoma. Pozdrawiam

Andrzej

Warci polecenia jako sprzedawcy i opiekuni stałego klienta. Takiej obsługi życzyłbym sobie wszędzie. Pozytywne relacje hurtownik klient biznesowy .

m

wiecie ktoś coś to tej firmie? bo wybieram sie na rozmowę kwalifikacyjną...

neo
@m 12.12.2013 13:16
wiecie ktoś coś to tej firmie? bo wybieram sie na rozmowę kwalifikacyjną...

hej i jak tam na rozmowie bo widzę że nadal pojawiają się ogłoszenia o pracy

head
@neo 27.01.2014 12:41
hej i jak tam na rozmowie bo widzę że nadal pojawiają się ogłoszenia o pracy

Zatrudniają wielu ludzi, w ostatnich latach firma się bardzo rozwinęła, nieustannie tworzone są nowe stanowiska pracy i to nie z powodu zwolnień, a ze względu na stałe zapotrzebowanie nowych ludzi - konsultanci telefoniczni, handlowcy, serwisanci, dział IT, dział marketingu, projektowanie, inwestycje, finanse.

LL

Rekomenduję. Kontrahent wzorowy.

Zostaw opinię o M&M Gastro - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&M Gastro