Firma Ogólno Budowlana Kamila Janusz Konopka

Adres: Adama Mickiewicza 62 lok. 5, 87-100 Toruń

NIP: 9561624174 REGON: 340183862

Firma Ogólno Budowlana Kamila Janusz Konopka

Opinie o Firma Ogólno Budowlana Kamila Janusz Konopka

Jak wygląda teraz praca w firmie Firma Ogólno Budowlana Kamila Janusz Konopka w mieście Toruń? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw opinię o Firma Ogólno Budowlana Kamila Janusz Konopka - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Ogólno Budowlana Kamila Janusz Konopka