Opinie o P.T.H.U. Oltrans Olkowicz Paweł w Ogorzelice

counter
5 1 9 5 1
Ala Nowy wpis

Znów kierowcy się zwalniają.spedycja Raben to najgorsze zło.nie polecam

polo Nowy wpis

jak co miesiac .nie ma wyplaty na czas.do (usunięte przez administratora) ta firma

Ala Nowy wpis

Znowu nie ma wypłaty na czas.porazka z tą firmą.a niektórzy kierowcy mówią że jest bardzo dobrze.to chyba mają coś z głową nie tak.nie polecam normalni szukają innej pracy.a ci którzy trzymają szefowi palec w du-ie .są zadowoleni.

Znowu kierowcy odeszli.porazka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

On

@Olo czeka się po 20 h na załadunek??

Olo

Witam .szuka kierowców bo mu poszli .nie dał ogłoszenia na ogorzelice ,tylko na Płock .myśli że mu ktoś przyjdzie .ludzie pod spedycja ,Raben , stoją po 20 godzin .na załadunek ,bo jest problem a jak do wypłaty to obcina bo za mało km przejechanych.nie polecam

Olo

To prawda przerabiałem ta firmę.tak jak pisze poprzednik.z dużej chmury mały deszcz.nie polecam.nawet to że umowa od najniższej krajowej..

Papco

Witam.jest problem z tą firmą.bo kierowcy cały czas odchodzą.wiadomo czemu .Kasa .dużo obiecuję a później .Klapa

Twoja opinia na temat firmy P.T.H.U. Oltrans Olkowicz Paweł w mieście Ogorzelice może pomóc jej się rozwinąć i dążyć do perfekcji jako pracodawca. Dodaj wpis i buduj wizerunek firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o P.T.H.U. Oltrans Olkowicz Paweł - Ogorzelice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad