Opinie o Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud w Siemonia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud w Siemonia

Piotr Nowy wpis

Jestem obecnym pracownikiem firmy Pani Joanny Smyl . Firma to GEOBUD.. Powiem tak czytam te wszystkie wpisy. A ja uważam ,że Pani Joanna jest osobą bardzo szczerą i na pewno nie jest oszustką. Pracuję w tej firmie od dwóch lat i nigdy nie zdarzyło się abym nie miał zapłaconych pieniedzy za moją pracę, Powiem więcej , zdarzyło się ,że miałem problem finansowy i szefowa pomogła mi ,bez żadnych wymagań. Oddawałem kasę przez kilka miesięcy. Powiem więcej , mamy zlecenia w większości z instytucji państwowych i to chyba priorytet właścicielki firmy. Z tego co wiem to były incydenty z podwykonawcami , ale podobno szefowa je załatwia. Na koniec powiem tak ,że nie mam żadnych pretensji do moich pracodawców.

Podwykonawca Nowy wpis

Wszystko zapłacone na czas ,nawet z gratisem za dodatkowe pracę. Polecam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud?

Kiepskie lub bardzo kiepskie

@Geodeta

A dasz radę to jakoś rzeczowo uzasadnić?

@Karolina

Nie wypłacają pieniędzy, wystarczy?proszę poczytać komentarze, to wszystko niestety prawda.

@Geodeta

No czytałam i była opinia od samego właściciela, że podobno to oszczerstwa tylko, więc dopytuję. Tobie jak nie wypłacili? Po pierwszym miesiącu pracy czy kiedy niby?

@Karolina

Nieważne kiedy nie wypłacili, radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.Chyba że chcesz przekonać się na sobie.

No to słabo. :( Ale co z umową tak w sumie? Czy wy tylko na słowo byliście

Geodeta Nowy wpis
@Karolina

Weź się zatrudnij i przekonaj na własnej skórze, skoro żadne argumenty nie docierają, to proszę droga wolna.

Lukasz Nowy wpis
@Karolina

Umowa była,pozytywny protokół odbioru prac tez byl,faktura odebrana przez właściciela rowniez...i sprawa w sądzie, która ciągnie się już 5 rok....

Lukasz

Egzekwuj swoje należności w sądzie.Co prawda, trwało to 3 lata ale komornik ściągnął moje pieniądze od tego oszusta.

wlasciciel

Jakie ja ci jestem człowieku winna 4000 tys od 2012 roku? Ja cie nawet nie znam ,kim ty jesteś? Wypisujesz jakieś bzdury .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

@Kris Kros mówisz o szefie czy o kim?

Slawk

Witam. Dobra firma. Mnie nikt nie oszukal. Polecam

ewa

A ja współpracowałam z firmą Geobud i jakoś wszystko było jak należy.

Witold

Tak dobrze się pracuje i dlatego przestaliście korzystać z wątku?

Lukasz

Ja też czekam na pieniądze od tego oszusta.2 sprawy wygrałem w Sądzie....a kolejne dwie założę!!!

Erwin

Trochę dziwne są te wasze wpisy. Szukam pracy więc każda informacja jest pomocna.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud?

Kris

Język łaciński w stopniu zaawansowanym.

mariusz

Dzień dobry. Panie Łukaszu sprawę to my mamy w sądzie i na pewno się spotkamy.

Geodet

Uwaga!!! Ostrzeżenie dla geodetów jak i dla innnych podwykonawców. Nie podejmujcie współpracy z tą firmą. Nie wypłacają pieniędzy!

mariusz
@Geodet

Myślę Panie Rafale ,że Pan dość mocno przesadza z opiniami. Ciągłe poprawki w Pańskiej pracy. Bo ja za chwile zrobię wpis . Uwaga na wykonanie prac przez Pana firmę !!!

jaś

Zle człowieku to Ty masz pod sufitem. Zwaliłeś robotę jeszcze chcesz pieniądze. Zanim coś zrobisz to pomyśl.

jaś

jeśli sprawa w sądzie to najwyraźniej był jakiś problem. Z jakiego powodu nie zapłacona faktura. Może zadanie wykonane źle.

@jaś

Źle to Ty masz pod sufitem, człowieku. (usunięte przez administratora) i tyle w temacie. Sprawy w sądzie, bo od takich oszustów tylko w taki sposób można odzyskać pieniądze.

zi

niezapłacona faktura ok 10 tyś za wykonane prace geodezyjne, kontakt urwany. sprawa w sądzie. zdecydowanie nie polecam współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud - Siemonia

• Jak się pracuje w Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud?

Zobacz opinie na temat firmy Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud?

Joanna Smyl Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kościuszki 74B
    42-595 Siemonia