Centrum Piekarnicze Targówek Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Piekarnicze Targówek Sp. z o.o.

anonim - 2008-11-04 13:32:56 Słowa kojarzące się z Centrum Piekarnicze Targówek Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i przyjaźni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Centrum Piekarnicze Targówek Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Centrum Piekarnicze Targówek Sp. z o.o.: Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są super . Od jakiej stawki można negocjować pensję 1800 netto - piekarz? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: solidność i organizacja . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: podejście niektórych pracowników wobec których wydaje mi się, że pracodawca był za miękki .

Zostaw opinię o Centrum Piekarnicze Targówek Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Piekarnicze Targówek Sp. z o.o.