MT Project Michał Tracz

Adres: 141, 96-100 Sierakowice Lewe

NIP: 8361664978 REGON: 101725624

MT Project Michał Tracz
0 0 5 1

Opinie o MT Project Michał Tracz

Filtruj opinie po kryteriach:

Paulina B
Nazwa działu: Remonty, wykończenia, usługi
 Opinia

Michał Tracz jest oszustem i (usunięte przez administratora) W ubiegłym roku zleciliśmy mu wykonanie mebli oraz schodów w naszym domu. Tracz podpisał z nami umowy, wziął od nas 11500 zł zaliczki, po czym kontakt z nim zaczął zanikać. Tłumaczył się rzekomą depresją, problemami finansowymi itd. W pewnym monecie kontakt urwał się całkowicie. Skończyło się to sprawą w sądzie. Dodam, że odwiedziliśmy tego oszusta w jego miejscu zamieszkania licząc na polubowne załatwienie sprawy, odstawił niezły cyrk płacząc, grożąc że coś sobie zrobi. Kilka dni później widzieliśmy go zadowolonego z całą familią z siatami zakupów w manufakturze, roześmianego, bez śladów załamania nerwowego. Kawał drania! Zlecając usługi byłam w ciąży, przez tego gościa wchodziłam na piętro do 6 miesiąca po drabinie, ponieważ żaden wykonawca nie miał dla nas terminów. Nie wspomnę o ilości nerwów i stresu jakich się przez niego najadłam. Nie polecam, trzymajcie się od niego z daleka.

Pomocna?
Tak1Nie
Zosia
Nazwa działu: Remonty, wykończenia, usługi
 Opinia

Nie polecam, podpisuje umowę, a potem znika. Nie pojawia się w wyznaczonym terminie, nie odbiera telefonów, ani smsów. Pospolity kłamca.

Pomocna?
Tak1Nie
Administrator
 Opinia

Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie firmy MT Project Michał Tracz w miejscowości Sierakowice Lewe, bo nie ma info od Was!

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o MT Project Michał Tracz - Sierakowice Lewe

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MT Project Michał Tracz