ZAKŁADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO MIŃSK MAZOWIECKI S.A.

Toruń

Opinie o ZAKŁADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO MIŃSK MAZOWIECKI S.A.

romek

mieli nawet oferty pracy do Radomia, nie wiem czy widizeliscie, wiec moze na jakiegos serwisana beda przyjeca

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie ZAKŁADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO MIŃSK MAZOWIECKI S.A.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o ZAKŁADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO MIŃSK MAZOWIECKI S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁADY NAPRAWCZE TABORU KOLEJOWEGO MIŃSK MAZOWIECKI S.A.