Paszkowska Aleksandra Ola Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Import Export

Adres: Turystyczna 75a, 87-100 Toruń

NIP: 8790085146 REGON: 870016869

Paszkowska Aleksandra Ola Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Import Export

Opinie o Paszkowska Aleksandra Ola Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Import Export

Czekamy na nowe informacje odnośnie firmy Paszkowska Aleksandra Ola Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Import Export w mieście Toruń. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych sprawozdania od Was!

Zostaw opinię o Paszkowska Aleksandra Ola Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Import Export - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paszkowska Aleksandra Ola Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Import Export