Opinie o Blau-Speed Anna Szpakowska w Toruń

Blau-Speed Anna Szpakowska
5 260 692 5 1
Loco

Nigdy nie planowalem zostac kierowca ale zycie sie ulozylo tak nie inaczej ale nie jest zle. Raz się pojedzie, drugi i da się zyc, a na dluzsze trasy we dwóch jeździmy wiec jest do kogo gebe otworzyc. Pieniadze za takie traski tez wpadają konkretne wiec chce sie pracowac. Najwazniejsze ze zlecen duzo wiec nie ma przestojow w robocie.

TakNie3
detektyw

No nie wiem znam szefów na tyle zeby moc stwierdzic ze oni by sie raczej nie bawili w internety

Tak4Nie
ok

Widze że sporo kolegów sie uruchomiło to może i ja coś napisze. No długo to ja w blau speed nie pracuje ale musze powiedzieć że jest zupełnie inaczej niż w poprzedniej robocie. Inni ludzie nawet. Tacy bardziej ludzcy. No nie wiem jak to powiedzieć ale ogólem chodzi o to że z każdym można pogadać i nie są to takie same janusze co myślą że pół świata widzieli i są najmądrzejsi.

pila

praca ok. pieniadze na czas, jeszcze mi sie nigdy nie spoznili. z zona w domu nie musze sie za duzo meczyc bo lubie dlugie trasy. mi to pasuje. da sie dogadac

Nick
@pila

potwierdzam w 100% pieniądze zawsze na czas, poza tym nie małe za coś co się lubi robic

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
koler

Chyba nie ma co się wdawać w szczegóły bo żadnej filozofi tu nie ma. Sama praca jest ok. Trasy też się różne trafiają, więc nie ma nudy. Dobry pracodawca ogółem. Pieniądze nawet lepsze niż u innych, a zanim zaczołem to trochę sie porozglądałem, także na to wychodzi

ryba90

Się pracuje, się zarabia. Jak robota jest spoko, to i czas płynie szybciej a trasy się nie dłużą w nieskończoność

Radek

Aby był kierowcą trzeba czuć, że to się lubi, ja to lubię i praca mi odpowiada

Prawda
@Radek

Masz racje to nie praca dla kazdego.....na poczatku ciezko sie bylo przyzywczaic....ale ile czlowiek zobaczyl to jego.....dlugo juz pracuje w zawodzie i objezdzilem pol Europy...mozna zarobic a poki nie mam rodziny zamierzam jezdzic jak najdluzej....tym bardziej ze pracuje na normalnej umowe i mam swiadczenia...w ktorej innej firmie uczciwie podejda do kierowcy....??

Jeżdżę
@Prawda

No dokładnie kolego świadczenia to podstawa. No i o auta dbają nie trzeba sie martwic ze się starociami jeździ jak u mnie w bylej firmie.

Stefan
@Radek

To chyba ja mam trochę szczęścia bo czuje jakbym się urodził za kółkiem. Nie ma co się rozdrabniać nad tym pracodawcą. Raczej niczym by się nie wyróżniał, gdyby nie to, że szanują ludzi i ich czas i te trasy są faktycznie dobrze planowane.

Grażyna

Orientujecie się czy do firmy nie potrzebują fakturzystki?

Paulina
@Grażyna

niestety nie

Igor

Pracuję już sporo w Blau Speed, jestem spedytorem krajowym, uwielbiam jeździć, nie czuję, że pracuję, to raczej moja pasja, do tego w takiej firmie, firma uczciwa i wypłacalna. Polecam

katC

Firma rozwojowa, przyznam szczerze, że w tej pracy to i języki udało mi się podszkolić. A jeżeli chodzi o ogólne warunki to nie mam uwag.

młoda

Brat jeździ i nie narzeka, no wiadomo, że troche nam go brakuje, ale grunt, że lubi to co robi i że mu płacą dobrze

ten z ciężarówki

jak człowiek trochę pojeździ to już później nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie. nie bez powodu się mówi, że bycie kierowcą to nie praca ale styl zycia. Ja już tak jeżdżę w Blau kolejny rok i za nic nie zmieniłbym tej pracy na inna. Spedytorzy tez ludzie, można się z nimi dogadać.

Radzio

Czy w tej firmie przyjmuja kierowcow bez doswiadczenia?

Ja
@Radzio

Tutaj się docenia ludzi z chęciami wiec spróbować Ci nie zaszkodzi. Co masz do stracenia?? Ze spedytorami sie idzie dogadac, moga Ci tak ulozyc robote, zebys mal czas się wprawic, ale najlepiej przedzwon i się dopytaj

Elvis

Nikt mi nie powie, że w innej firmie dostane lepsze wynagrodzenie. Wiadomo praca specyficzna, ale sie opłaca i nie mam powodu do niezadowolona

Gość

Umowa sporządzona w prosty sposób, szefostwo wywiązuje się z niej, czuję sie w firmie bezpiecznie, przez pół roku pracy wywiązują się z umowy, wszyscy są pomocni i życzliwi. Zdarzają się przypadki gdy ktoś ma słabszy dzień ale ogólnie praca doskonała dla mnie :))

Adi

Robisz swoje to stratny nie będziesz. Dobra umowa i jasne warunki. POLECAM!

Maciek S.
@Adi

Pewnie że tak, dobra firma, do zoba na trasie. 5!

Marek96

Bardzo życzliwi ludzie, zawsze początkujący mogą liczyć na pomoc! Polecam pracę w tej firmie

ares123
 Rekomendacja

Firma solidnie wywiązuje się z umowy. Polecam współpracę. Kierowcy są kontaktowi i trzymają się terminów, a przy rozładunku nigdy nie było problemów. Towar docierał do mnie w stanie nieuszkodzonym i kompletnym.

Martin2019
@ares123

To prawda Blau to rzetelna marka. Sam z nimi współpracuję i naprawdę dobrze sie sprawdzają.

mars

Kierowca to nie jest łatwy zawód. Tutaj trzeba się liczyć z tym, ze długie godziny się spędza w trasie. Warunki finansowe w Blau Speed są na szczęście takie, że naprawdę warto! A jak ktoś lubi jeździć to praca przestaje być czymś koniecznym, a pieniądze wpadają :D

figo fago
@mars

No jak ktoś obiecuje sobie nie wiadomo co na początku jak to młodzi często to bywają zawiedzeni, ale jak ktoś w tym zawodzie już jest i wie jakie są realia to z takiego pracodawcy jak blau speed będzie zadowolony.

Gigi299
@mars

Jak się lubi jeździć to firma na pewno będzie spełniać Twoje oczekwiania. Jest dużo zleceń i ciekawych tras. Polecam

look

Jest uczciwie to na pewno. Mój kolega z innej formy jezdzi na busach bez ubezpieczenia po Europie. Mowilem mu żeby przeszedl do nas, bo tu nie ma takich krzywych akcji. Każdy dostaje umowe i wynagrodzenie na czas.

Tak4Nie
american dream
 Rekomendacja
@look

Bez ubezpieczenia to masakra, no tu nie ma takich kwiatków. Kierowcy traktowani są z należytym szacunkiem i machlojek nie ma.

Precel
@american dream

No niestety to prawda sam słyszałem o takich przypadkach. Juz w Blau Speed nie pracuję ze względów zdrowotnych, ale fakty sa takie ze tam nigdy coś takiego nie mialoby miejsca. Kazdy sie szanowal. Szkoda innych kierowców, bo mysla ze takie zachowania to standard w każdej firmie....

SŁAWEK

Jakie auta maja w blau speed ?

taka prawda
@SŁAWEK

A na różnych się jeździ, to jeszcze zależy jaka trasa, ale wszystkie sprawne, nie są jakoś mocno wyeksploatowane, można śmigać bez obaw. Sprzęt jest na bieżąco serwisowany.

Anonime

Dużo jest zleceń, które warto przyjmować bo są dobre pieniadze.

Lambo

Pracuję dla Blau Speed już rok i mam stabilny zarobek, a różnie wcześniej bywało z wypłatami w innych firmach

Loki
@Lambo

Jak szefostwo jest w porządku to człowiek też ma inne podejście do pracy. To prawda tutaj wszystko jest na czas i nie ma (usunięte przez administratora). Poza tym każdy wie ze kierowca tez człowiek i oddech zlapac musi, nie ma takiej nagonki jak u innych chociaz zlecen sporo

XXX
@Lambo

Pamiętam jak pracowałem w Blau Speed. Dobre czasy...

Bastett

Bardzo profesjonalne podejście, a ładunek przewieziony bezpiecznie. Współpracę rozpoczęliśmy stosunkowo niedawno, ale już widzę, że się sprawdzają i jestem zadowolony. Kierowcy są ogarnięci i wiedzą co robią, a towar dotarł do klienta na czas.

tak tak tak

Jedno z lepszych miejsc, żeby zaczynać karierę jako pedytor, szybko można załapać jak się tu zarabia i jak ktos jest ogarnięty to naprawdę może ładą sumkę wyciągnąć. Duży plus za pomocność bardziej doświadczonych kolegów. Zgrany zespół.

Alvek

Mi tez sie dobrze z nimi jezdzi. Przerobilem juz kilka firm i jak narazie tu jest mi najlepiej

Tak6Nie

Ewnow
@Alvek

Mam podobne doświadczenia. Kilka firm za sobą, ale teraz w trasę tylko z Blau Speed i w końcu mam spokój. Nie ma rozładunków na wczoraj, spedycja jest ok. Polecam.

Koredes

Koledzy widze sie udzielaja to i ja sie dolacze do opinii. Atmosfera w biurze nie jest cięzka, a trasy nie wyczerpuja. Pracowałem wcześniej u konkurencji i niebo, a ziemia.

K....

Pracuję już pół roku i jestem zadowolony, ale wiadomo, warto przekonać się samemu.

Tak5Nie

jednak profesjonalni

Też polecam. Myślałem, że u konkurencji jest lepiej, ale szybko wróciłem. O wiele lepszy zespół, a i pieniądze w porządku.

tou
@jednak profesjonalni

Mam podobne doświadczenia. Wcześniej jeździłem tez w dobrej firmie, ale potem zaczęło się psuć, wiec opuściłem tonący statek, teraz już jest ok. W Blau Speed zarabiam stabilnie i nie mam żadnych zmartwień.

zielony

Dobra firma, idzie wyjeździć fajne pieniądze. Nie kantują, co się zarobi to uczciwie wypłacają w terminie. Pewny pracodawca. Jeździ się też dobrymi autami, a nie złomem.

Zostaw opinię o Blau-Speed Anna Szpakowska - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie